Skocz do zawartości

PSX Extreme 262


Oceń okładkę PSX Extreme 262  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 262



Rekomendowane odpowiedzi

Postaraliście się, ostatni numer od Advertigo obfituje w bardzo ciekawe teksty i recenzje, a okładka to czysta poezja z nutką kontrowersji. Niektóre komentarze z PPE jak zwykle mnie ubawiły. Ok, a teraz konkretnie:

 

-Świetna recenzja Team Sonic Racing. Hiv sprawiedliwie ocenił tego szpila, ale spadłem z krzesła gdy przeczytałem o ultrapłynnej animacji. Proszę o wyjaśnienie na czym grał Hiv, bo raczej nie na PS4. W recenzji na portalu jest wspomniana szarpiąca animacja.

 

-Znakomity tekst o Silencie. Właśnie takie rzeczy chcę czytać w najlepszym czasopiśmie o grach. Tylko kurcze zawsze mnie przy artykułach o SH ogarnia smutek że te dzbany z Konami porzucili taką serię...

 

-Okiem Maniaka, kiedyś zaczynałem lekturę nowego numeru od Kącika Filmowego. Teraz zaczynam od tekstu Rogera. Lubię jak naczelny pisze od serca co go boli i zadziwia, zawsze się dowiem czegoś ciekawego. Zobaczymy za miesiąc co przyniesie nowy wydawca. Miałem pewne obawy, Roger trochę mnie uspokoił :)

 

-Wspominki Kaliego przepyszne. Przybijam pionę bo też jestem rocznik 1980 i mam podobną fotkę przy biurku z figurkami G.I.Goe :)

 

A teraz wracam do lektury. Tekst o Miami sam się nie przeczyta.

 

PS: Panie Leszku, dziękujemy! PE to PE, biznes i zakup znanej marki. Ale to jak pan uratował Tylko Rocka w 2003 to piękna historia i szacun forever :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2019 o 12:04, aux napisał:

Świetna recenzja Team Sonic Racing. Hiv sprawiedliwie ocenił tego szpila, ale spadłem z krzesła gdy przeczytałem o ultrapłynnej animacji. Proszę o wyjaśnienie na czym grał Hiv, bo raczej nie na PS4. W recenzji na portalu jest wspomniana szarpiąca animacja.

 

No trochę żenada, że w największym magazynie konsolowym w Polsce recenzenci nie znają się na swoim fachu. Patrzyłem na analizę DF i ta gra ma spadki z 60 do 40 fpsów i jak to dla kogoś jest ultrapłynne to chyba nie wie co to znaczy. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, szejdj napisał:

odstawcie tego hiva od marki PSX EXTREME bo padnie jak wszystkie jego "projekty"

Siedzi w redakcji praktycznie od samego początku i nic nie padło, więc nie rozumiem nagonki. Jego recenzje gier wyścigowych są w porządku, w przeciwieństwie do Pixela - tam jest dopiero dramat.

 

Btw. podobno Norby wraca do pisania od przyszłego numeru - nie wiem, jak duży wpływ miał na to Łapusz (pewnie żaden), ale jego powrót pokrywa się ze zmianą wydawcy, więc zapowiada się fajnie.

Odnośnik do komentarza

Hm, o ile się nie mylę, to HIV wielokrotnie twierdził, że jest na spadki animacji bardzo uczulony, więc pojawia się pytanie (ale nie oskarżenie): dlaczego nie zauważył tych - rzekomych (nie wiem, sam nie grałem) - w Sonicu? Raczej wykluczam działanie z premedytacją, bo po co miałby być łaskawy dla gry, skoro za wyrozumiałego recenzenta raczej nie uchodzi. Może oko już nie tak bystre? A może istnieje opcja, że u niego spadków rzeczywiście nie było? Zakładając np. że grał bez łatki Day One, a dopiero ona coś skasztaniła w grze? Przecież to nie byłaby pierwsza taka sytuacja, gdy patch naprawia jedną rzecz, a psuje inną. To byłoby takie nieprawdopodobne? No nie wiem, tak sobie dywaguję. Najlepiej gdyby sam HIV się wypowiedział, ale skoro tutaj od razu wyrok "wyje'bcie go, bo się nie zna", to  dziwnym nie jest, że niewielu autorów chce tu zaglądać.

Więc ZM i trochę kultury, bo przyjdzie Łapusz i nam hejterskie forum zamknie :dafuq:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kmiot napisał:

Hm, o ile się nie mylę, to HIV wielokrotnie twierdził, że jest na spadki animacji bardzo uczulony, więc pojawia się pytanie (ale nie oskarżenie): dlaczego nie zauważył tych - rzekomych (nie wiem, sam nie grałem) - w Sonicu? Raczej wykluczam działanie z premedytacją, bo po co miałby być łaskawy dla gry, skoro za wyrozumiałego recenzenta raczej nie uchodzi. Może oko już nie tak bystre? A może istnieje opcja, że u niego spadków rzeczywiście nie było? Zakładając np. że grał bez łatki Day One, a dopiero ona coś skasztaniła w grze? Przecież to nie byłaby pierwsza taka sytuacja, gdy patch naprawia jedną rzecz, a psuje inną. To byłoby takie nieprawdopodobne? No nie wiem, tak sobie dywaguję. Najlepiej gdyby sam HIV się wypowiedział, ale skoro tutaj od razu wyrok "wyje'bcie go, bo się nie zna", to  dziwnym nie jest, że niewielu autorów chce tu zaglądać.

Więc ZM i trochę kultury, bo przyjdzie Łapusz i nam hejterskie forum zamknie :dafuq:

 

Nie chce tu bronić oszołoma, ale grałem w Sonica przed premierą i faktycznie te spadki były niezauważalne. W weekend odpaliłem grę ze znajomymi i było już znacznie gorzej. Nie wiem czy to wina patcha, faktu, że wersja do recenzji na kodach różniła się od tej na promkach i w pudle, ale w tym wypadku faktycznie coś jest na rzeczy. W sumie to jest ciekawy temat - często dostajemy grę do recenzji z opisem co zmieni day one patch. Lista jest czasami masakrycznie długa, ale sam fakt, że coś jest na liście nie oznacza, że D1P faktycznie to poprawi. Zdarza się, że recenzent czeka z oddaniem recenzji właśnie na patch by sprawdzić jak działa gra. Czasami jednak ze względu na terminy nie jest to możliwe. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plugawy napisał:

Jakby Ściera wrócił to bym regularnie kupował a nie raz w roku.

 

Ściera akurat nie wróci bo kompletnie odciął się od gier jego już po prostu ta branża nie interesuje. Norbiego i Kosa ściągnąłem bo obaj wciąż ostro grają, interesują się tym co się dzieje w branży, są na bieżąco z trendami. Ściera odkąd sprzedał magazyn nie odpalił konsoli nie mówiąc o tym, że nowych nawet nie ma. Namawiam go żeby napisał czasami coś do retro, ale Alien korzysta teraz z życia, lata po świecie, pstryka foty Magdzie, która robi karierę w modelingu. Za to rozmawiam z jeszcze jednym starym zgredem - jest szansa na kolejny comeback :)

 

minimalissmo-blogerki-modowe-40%252B.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...