Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale niesamowicie w(pipi)ia mnie ten trend rebootowania poprzez wywalanie numerków z tytułów :nosacz: Jakby ta czwórka w tytule kogoś miała zaboleć

Ale... Mimo to czekam. Całą trylogię MW wspominam bardzo dobrze i liczę na przynajmniej miłe flashbacki podczas grania

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

 

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Be_ napisał:

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

 

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

W fabule 2 i 3 to był chaos. Do tej pory ciężko zrozumieć o co chodziło w tej wojnie i jak to możliwe żeby zrobić niezauważony desant na wschodnim wybrzeżu Stanów, a dopiero później atak na Europę:reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
36 minut temu, Pupcio napisał:

Codzik :obama: stwierdzam jaranko, oczywiście jak zwykle tylko na singla bo jestem jedną z 12 osób na planecie które grają w coda tylko dla singla :pawel: 

Ja też kupię głównie dla singla, ale może i w multi coś pyknę. Na razie jestem zajarany bo bardzo czekałem na powrót do czasów współczesnych. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ta gra to jest jakiś trolling Infinity Ward. Pierwszy pokaz zapowiadał coś naprawdę znakomitego, a przede wszystkim coś z pomysłem i może faktycznie tak będzie o ile Infinity Ward nie pogubili się w scenariuszu przez cykanie zbyt dużo zdjęć z gwiazdami w restauracjach. Tylko co z tego skoro rozgrywka wypada tak słabo na tle innych elementów? 

 

Na obecną chwilę zapowiada się na to, że dostaniemy symulator strzelania do żołnierzy i rzucania granatami. A nie, można jeszcze zabijać nożem. :) 

No od takich osób jak programiści Infinity Ward, który dał nam serię Call of Duty (a szczególnie przełomową czwartą część), oczekuję znacznie więcej zwłaszcza w projekcie rozgrywki. Ja rozumiem, że oni lubią filmy i scenki przerywnikowe są naprawdę świetne tylko po co w takim razie męczą się w gierkowie i tworzą takie coś zamiast po prostu zacząć robić filmy? 

 

Na stan dzisiejszy w ogóle nie mam zamiaru w to grać bo wiem, że się zwyczajnie zanudzę przez robienie ciągle tych samych, schematycznych, aktywności mimo, że fabuła może być najjaśniejszym punktem produktu (powtarzam - może). No i ta walka..... matko boska, aż Terrorist Takedown zaleciało. 

 

Infinity Ward, chyba czas najwyższy ze sceny zejść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...