Jump to content

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Recommended Posts

Guest _Be_

Ponoć ma to być jakiś reeboot MW, chyba trochę im się skończyły pomysły, ale ploty mówią o 4 osobowym co-opie w kampanii także tak czy siak jakieś tam zainteresowanie moje mają. 

Czarnobyla pewnie nie przebiją niestety. Obejrzymy prezentację dzisiaj i będę wiedział czy kupię.

Ed.

Niektóre sceny wyglądają jak kopia z pierwszego MW. Zobaczymy. Ciekawe czy będzie moja ulubiona misja w samolocie :P

Edited by McDrive

Co jak co, ale niesamowicie w(pipi)ia mnie ten trend rebootowania poprzez wywalanie numerków z tytułów :nosacz: Jakby ta czwórka w tytule kogoś miała zaboleć

Ale... Mimo to czekam. Całą trylogię MW wspominam bardzo dobrze i liczę na przynajmniej miłe flashbacki podczas grania

• Upvote 1
Guest _Be_

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

10 minut temu, _Be_ napisał:

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

W fabule 2 i 3 to był chaos. Do tej pory ciężko zrozumieć o co chodziło w tej wojnie i jak to możliwe żeby zrobić niezauważony desant na wschodnim wybrzeżu Stanów, a dopiero później atak na Europę:reggie:

36 minut temu, Pupcio napisał:

Codzik :obama: stwierdzam jaranko, oczywiście jak zwykle tylko na singla bo jestem jedną z 12 osób na planecie które grają w coda tylko dla singla :pawel: 

Ja też kupię głównie dla singla, ale może i w multi coś pyknę. Na razie jestem zajarany bo bardzo czekałem na powrót do czasów współczesnych. :fsg: 

• Like 2

Ta gra to jest jakiś trolling Infinity Ward. Pierwszy pokaz zapowiadał coś naprawdę znakomitego, a przede wszystkim coś z pomysłem i może faktycznie tak będzie o ile Infinity Ward nie pogubili się w scenariuszu przez cykanie zbyt dużo zdjęć z gwiazdami w restauracjach. Tylko co z tego skoro rozgrywka wypada tak słabo na tle innych elementów? 

Na obecną chwilę zapowiada się na to, że dostaniemy symulator strzelania do żołnierzy i rzucania granatami. A nie, można jeszcze zabijać nożem. :) 

No od takich osób jak programiści Infinity Ward, który dał nam serię Call of Duty (a szczególnie przełomową czwartą część), oczekuję znacznie więcej zwłaszcza w projekcie rozgrywki. Ja rozumiem, że oni lubią filmy i scenki przerywnikowe są naprawdę świetne tylko po co w takim razie męczą się w gierkowie i tworzą takie coś zamiast po prostu zacząć robić filmy? 

Na stan dzisiejszy w ogóle nie mam zamiaru w to grać bo wiem, że się zwyczajnie zanudzę przez robienie ciągle tych samych, schematycznych, aktywności mimo, że fabuła może być najjaśniejszym punktem produktu (powtarzam - może). No i ta walka..... matko boska, aż Terrorist Takedown zaleciało. 

Infinity Ward, chyba czas najwyższy ze sceny zejść.

• Upvote 1
  • WTF 1
  • Downvote 1