Jump to content

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Recommended Posts

Guest _Be_

Ponoć ma to być jakiś reeboot MW, chyba trochę im się skończyły pomysły, ale ploty mówią o 4 osobowym co-opie w kampanii także tak czy siak jakieś tam zainteresowanie moje mają. 

Link to comment

Czarnobyla pewnie nie przebiją niestety. Obejrzymy prezentację dzisiaj i będę wiedział czy kupię.

Ed.

 

Niektóre sceny wyglądają jak kopia z pierwszego MW. Zobaczymy. Ciekawe czy będzie moja ulubiona misja w samolocie :P

Edited by McDrive
Link to comment

Co jak co, ale niesamowicie w(pipi)ia mnie ten trend rebootowania poprzez wywalanie numerków z tytułów :nosacz: Jakby ta czwórka w tytule kogoś miała zaboleć

Ale... Mimo to czekam. Całą trylogię MW wspominam bardzo dobrze i liczę na przynajmniej miłe flashbacki podczas grania

  • Upvote 1
Link to comment
Guest _Be_

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

 

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

Link to comment
10 minut temu, _Be_ napisał:

No ale to nie jest kontynuacja tylko reboot więc czwórka ni chuy nie pasuje a by tylko zamieszanie wprowadzała xD

 

Bo pierwsze MW nazywało się Call od Duty 4 MW potem było MW 2,3 i 4 kojarzyłaby się chyba z kontynuacją MW 3. Widac zresztą, że sequele nie były planowane (w fabule też to widać) inne czasy heh

W fabule 2 i 3 to był chaos. Do tej pory ciężko zrozumieć o co chodziło w tej wojnie i jak to możliwe żeby zrobić niezauważony desant na wschodnim wybrzeżu Stanów, a dopiero później atak na Europę:reggie:

Link to comment
36 minut temu, Pupcio napisał:

Codzik :obama: stwierdzam jaranko, oczywiście jak zwykle tylko na singla bo jestem jedną z 12 osób na planecie które grają w coda tylko dla singla :pawel: 

Ja też kupię głównie dla singla, ale może i w multi coś pyknę. Na razie jestem zajarany bo bardzo czekałem na powrót do czasów współczesnych. :fsg: 

  • Like 2
Link to comment

Ta gra to jest jakiś trolling Infinity Ward. Pierwszy pokaz zapowiadał coś naprawdę znakomitego, a przede wszystkim coś z pomysłem i może faktycznie tak będzie o ile Infinity Ward nie pogubili się w scenariuszu przez cykanie zbyt dużo zdjęć z gwiazdami w restauracjach. Tylko co z tego skoro rozgrywka wypada tak słabo na tle innych elementów? 

 

Na obecną chwilę zapowiada się na to, że dostaniemy symulator strzelania do żołnierzy i rzucania granatami. A nie, można jeszcze zabijać nożem. :) 

No od takich osób jak programiści Infinity Ward, który dał nam serię Call of Duty (a szczególnie przełomową czwartą część), oczekuję znacznie więcej zwłaszcza w projekcie rozgrywki. Ja rozumiem, że oni lubią filmy i scenki przerywnikowe są naprawdę świetne tylko po co w takim razie męczą się w gierkowie i tworzą takie coś zamiast po prostu zacząć robić filmy? 

 

Na stan dzisiejszy w ogóle nie mam zamiaru w to grać bo wiem, że się zwyczajnie zanudzę przez robienie ciągle tych samych, schematycznych, aktywności mimo, że fabuła może być najjaśniejszym punktem produktu (powtarzam - może). No i ta walka..... matko boska, aż Terrorist Takedown zaleciało. 

 

Infinity Ward, chyba czas najwyższy ze sceny zejść.

  • Upvote 1
  • WTF 1
  • Downvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.