Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj link do mojego kanału z zapowiedzią najnowszego Modern Warfare 2019
Co myślicie? Mam zamiar prowadzić kanał na temat tej części dla tych którzy zastanawiają sie nad zakupem i dla prawdziwych weteranów serii. Sam gram już od 110 lat odkąd wyszło mw 1. Zapraszam do sprawdzania i komentowania :)
Będę wdzięczny za wsparcie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=H7f3vd23EDY

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, michu86- napisał:

A gdzieś właśnie czytałem, że ma nie być kolorowych badziewi.

 

Za to streaki nabijają streaki, to już w wole jakieś kolorowe badziewia i śmieszne stroje, które są w BO4, ale rzadko i to bardzo to spotykam, a gram codziennie od premiery. 

 

MW wróciło do wszystkiego co najbardziej irytowało w tej serii, brakuje tylko noża który dziabie z połowy mapy. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem ciekawą zależność. Przy każdym CoDzie przed premierą wszyscy się jaraja, jaka to nie będzie wspaniała gra, 3 miechy po premierze gra wszystkich wkur.wia i nikt nie gra. :D

 

Pierwsze wpisy po Black Opsie 4 były takie same, ilość życia podniesiona - jest skillowo, trzeba samemu się leczyć, też na plus. Wszystko było super, teraz nikt nie gra. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mi się grało całkiem przyjemnie. W konću Cod ma porządne animacje i przyjemny gunplay. Bronie mają swoją wage i uczuć ich power, szczególnie gdy sie strzela Desert Eaglem. Jednak te default'owe ustawienia czułości to jakiś ślimak. Natomiast te insane (20) mogli by utawić troche wyżej, jednak mimo wszystko może być. Tryb fajny, ale na dłuższą mete pewnie raczej nie edzie popularny. Wole klasyczny team death match i ciekaw jest jak im wyjdzie Battlefield'owy Podbój. :)

Odnośnik do komentarza

Strzela się znacznie lepiej niż w poprzednich Cod, czuć ciężar, siłę broni. Szkoda, że dali taki tryb, zamiast klasycznego TD czy CTF. 

Dźwięk bardzo dobry, jak ktoś chce coś ugrać, to polecam dobre słuchawki, świetnie słychać z której strony nadbiega przeciwnik. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...