Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Czuję dobrze, jeżeli chodzi o tą część. Zabawna sytuacja biorąc pod uwagę, że jeszcze przed pierwszym trailerem kompletnie nie byłem zainteresowany nową odsłoną serii. Po tej dziecinadzie obecnej w BO4 moja nadzieja umarła, a tu nagle takie pozytywne zaskoczenie :D 

 

Swoją drogą nie wiem czy wy też tak macie, ale ta mapka z powyższego filmiku bardzo mocno przypomina mi Pipeline z klasycznego MW1 co mnie mega cieszy. 

 

No nic, nie chce się zbytnio napalać, bo nadal są jednak szanse, że coś spieprzą (mikrotransakcje...), ale byłbym bardzo uradowany, gdyby seria Call of Duty oraz Halo po raz kolejny reprezentowały WYŚMIENITY poziom, jak swego czasu w 2007 roku :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu Call of Duty wyglada jak gra na obecna generacje. Ciekaw jestem jak po premierze zareagują zagorzali fani serii. Mi osobiście mega sie podoba. Nie kupiłem żadnego Cod’a, ale ten moze być pierwszy. Cieszę sie bardzo, ze ta gra w koncu wyszła z technologicznej ery kamienia łupanego. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hendrix napisał:

Tak, nowy CoD wykorzystuje ray-traced audio w tej odsłonie, więc system rozchodzenia dźwięku też został przemodelowany.

Czas (pipi)a najwyższy!:shotgun: Zwalone pozycjonowanie dźwięku to bolączka serii od zarania dziejów. Nie zliczę przypadków, kiedy będąc na krawędzi mapy i stojąc do niej tyłem odruchowo odwracałem się o 180 st. będąc pewien, że ktoś mi strzela w plecy...

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, kubson napisał:

ja jednak skasowalem pre-order xd chyba w tym roku daje na wstrzymanie, no ale jutro po pokazie moze mi sie zmieni

 

Akurat jak jest duża szansa na odświeżenie serii to nie preorderujesz, ale klopsa 4 wziąłeś xd

 

kubson ogarnij się 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...