Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Ekspertem od CoDa nie jestem, do tej pory głównie grałem w BFa. 

 

Czuć od razu, że ma się do czynienia zł kolejna odsłona serii z tą różnicą, że strzelanie jakby lepsze. Tak jak już wcześniej ktoś pisał, bronię są cięższe, odrzut większy, czuć strzały. Za to postać porusza się chyba niemal identycznie jak w częściach, w które grałem. Jedna mapa nie przypadła mi do gustu, pozostałe dwie są w porządku.

Odnośnik do komentarza

Po alphie, gdzie był tylko tryb 2 na 2, myślałem, że trochę spowolnili rozgrywkę, zwiększyli odrzut broni, utrudnili jej kontrolę. Jak oglądam te filmiki z bety, to kurwa widzę, że to jest typowy CoD, z bieganiem i ADHD, z kamperami, brakiem odrzutu i głupimi perkami. Szkoda, trochę miałem nadzieję, że zmienią rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

Po godzinie ściągania BETY odpaliłem jeden meczyk i już mam dosyć - ginę z prędkością światła, movement jest anemiczny (da się wyglądać zza winkla? bo jakoś nie widziałem tego w opcjach), TTK w sumie spoko, ale mapa za ciasna i chyba już wyrosłem z multi typu - raz my, raz oni respimy się z tej strony. Zdecydowanie bardziej wolę PUBG, gdzie tych lokacji w obrębie jednej mapy jest fhui i za każdym razem walka wygląda zupełnie inaczej.
Po ALPHA zastanawiałem sie nad premierowym zakupem, ale teraz widzę, że wleci kiedyś, po grubej przecenie i to raczej tylko dla singla.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem dzisiaj dwa mecze I mam wrazenie, ze nic oprocz grafy sie nie zmienilo. Animacja drewniana, by przejac flage trzeba centralnie przy niej lezec, serio tak ma byc? Strzelanie calkiem fajne, ale preferuje gry gdzie mozna cos taktycznie pograc, dywersja na tylach wroga I te sprawy, a nie latanie jak daun z addhd. Kto lubi coda ten pewnie kupi, reszta splunie z satysfakcja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Beta mi się podoba, ten CoD zdecydowanie premiuje konserwatywną grę, a nie rushdown rodem z futurystycznych odsłon, widać wpływy z BF-a i R6, ale nadal wszystko jest podlane feelingiem CoDa. Granie na nocnych mapach zmienia rozgrywkę, tryby gry są ok (TDM nigdy jakoś specjalnie nie lubiłem, to się nie zmieni, Headquarters na plus) - raczej kupię day-one.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hendrix napisał:

Beta mi się podoba, ten CoD zdecydowanie premiuje konserwatywną grę, a nie rushdown rodem z futurystycznych odsłon, widać wpływy z BF-a i R6, ale nadal wszystko jest podlane feelingiem CoDa. Granie na nocnych mapach zmienia rozgrywkę, tryby gry są ok (TDM nigdy jakoś specjalnie nie lubiłem, to się nie zmieni, Headquarters na plus) - raczej kupię day-one.

 

Bedzie ponoc cross-play, takze szykuj cztery litery na co-op. :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...