Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare (2019)


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, creatinfreak napisał:

 Bo to, że kupie już wiem, teraz pytanie gdzie?

Będzie przecież cross play także X czy PS4 bez znaczenia! Wszyscy będziemy grać razem. Xboty z klapami i blaszkami do tego mają być serwery gdzie będzie można grać na myszy i klawiaturze chociaż to akurat mnie nie interesuje.Będzie grane chociaż tej alphy w ogóle nie czuje, ale to w sumie alpha więc nikogo.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ale raczej na party xboxowym nie pogadam z klapami i odwrotnie. 

Teamspeak i komunikacja będzie bezproblemowa. Oczywiście to nie to co party na Xie czy PS ale spokojnie można gadać. Discord też pozwala na zakładanie party głosowych o ile się nie mylę. A oszukujo wszędzie na każdej platformie także trzeba z tym żyć. Ja tylko będę omijał serwery z k+m chociaż i tak zyeby będą grać na cronusach na serwerach dedykowanych pod pady. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Tryb za(pipi)isty, a tak bałem się, że nawet przez to alfy nie ruszę.

Przed chwilą zakończyłem pierwszą, ponad 6-godzinną sesję. Wszystko przez syndrom jeszcze jednego meczu i chęć poprawienia swoich wyników.

 

Gameplay niesamowicie miodny. Grafika, dźwięki - robią wrażenie, szczególnie jak na CODa. Póki co najlepiej grało mi się na mapach Docks i Speedball. Nie przepadam za Pine - chvja tam widać, no i framerate trochę spada.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, creatinfreak napisał:

To na której platformie będzie więcej forumowiczów? Bo to, że kupie już wiem, teraz pytanie gdzie?

Jak pokazuje życie, jakieś 80% forumka będzie na ps4.

 

Ja za chwilę będę grał w Calla pierwszy raz od chyba 5 lat, czyli coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, creatinfreak napisał:

To na której platformie będzie więcej forumowiczów? Bo to, że kupie już wiem, teraz pytanie gdzie?

Są podobno w ludzkiej egzystencji dwie rzeczy pewne:

1.Śmierć

2.Podatki

Ja bym dodał jeszcze trzecią, jeśli o mnie rzecz jasna chodzi:

3. Kupno nowego CoD-a.

 

Kupię na xboxa jakby co...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...