Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

@pawelgr5 Ok, czyli ja równie dobrze mogę napisać że to super popularne bo ja i znajomi tak robią? No nie, dowód anegdotyczny można sobie wsadzić...  bez danych ciężko powiedzieć jak to jest popularne. Dlatego pytałem czy są jakieś statystyki bo jestem ciekaw. Zgadzam się że to niszowy ficzer ale wciąż znam kupę ludzi którzy tak grają. 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza

No to mnie rozwala, wystarczy spojrzeć na to jak wygląda obecnie Diablo 4. Wyszły w niedługim odstępie czasu, patchy mniej więcej tyle samo, ale Blizzard co chwila coś zjebawszy i przepraszał. A porównania jeśli chodzi o zasoby ludzi i pieniędzy nie da się nawet zacząć.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, pawelgr5 napisał:

zgadzam sie, ale tutaj wiekszy problem dla Phila to pewnie brak najlepszego cRPG ostatnich lat, ktory pomimo nie bycia gowno cinematiciem jest mega popularny. Nas pewno polityka MS musi byc doprecyzowana co wolno a czego nie. 

Też uważam, że Phil stwierdził, że woli poświęcić stacjonarny tryb kooperacyjny na XSS, a mieć grę dostępnà w tym roku, choćby i na grudzień. No bo jak to, konkurencja ma bezproblemowy dostęp do jednej z najlepszych gier 2023, o której wszyscy mówią, a ja co, premiera dopiero w 2024 chuj wie kiedy?:kekw:

A pewnie jak Larian poobcina jeszcze coś niecoś to być może patchem wrzucą tego coopa w przyszłym roku. :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gregorius napisał:

Czy jest sposób na szybką wymianę przedmiotów z postacią odstawioną chwilowo na boczny tor czy muszę to ogarniać za każdym razem przed zamianą kompana? Bywa, że taktycznie chcę zmienić jakąś postać przed trudniejszą walką - czy takie częste żonglowanie wpływa na stosunek innych postaci do mnie?

 

Nie ma niestety, tylko zostań, dołącz, w szoku jestem, że po tylu latach ea nikt tego nie ogarnął.

Nie wpływa, jak coś ma wpływ zawsze masz info w lewym górnym rogu.

Końcówka drugiego aktu i już trochę za łatwo jest, ale chyba zostawię balanced, tacticana na drugie przejście Dark Urgem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to co wkleiłem to nie poradniki, tylko wytłumaczenie zasad, co to AC, ST, koncentracja itd., które czary korzystają ze statów ataku, a które z ST i jakiej cechy itp., żeby zrozumieć zasady mechanik walki.

Dla mnie to pierwszy D&D i na początku nie czaiłem np. czemu błogosławieństwo przestało nagle działać, a po prostu rzuciłem tą samą postacią inny czar na koncentrację. 

100x lepiej się gra jak się wie o co chodzi i czemu jest tak i tak, a nie tylko patrzy na te procenty co gra pokazuje.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...