Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zapierdalacie przez tą grę. Nie mam pytań. Dopiero czyszczę Caelid a tutaj widzę że kończycie grę. Nie ma imo opcji ogarnać questy bez zerknięcia na fextra - faktycznie widzę że bez notatek to nie ma szans bo znaczniki to trochę mało - fajnie by było gdyby można było przy znacznikach dodać krótki komentarz kto tam jest (npc) czy co jeszcze zostało do kupienia (merchant). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mozi napisał:

Ale zapierdalacie przez tą grę. Nie mam pytań. Dopiero czyszczę Caelid a tutaj widzę że kończycie grę. Nie ma imo opcji ogarnać questy bez zerknięcia na fextra - faktycznie widzę że bez notatek to nie ma szans bo znaczniki to trochę mało - fajnie by było gdyby można było przy znacznikach dodać krótki komentarz kto tam jest (npc) czy co jeszcze zostało do kupienia (merchant). 


Pod kwadratem na ekranie mapy masz różne wyglądy znaczników jak czaszki, człowieczka, skrzynke itp itd. Chyba, że wiesz o tym :P
Ale fakt i tak czasami warto sobie zanotować o co kaman, bo potem nie ma szans na ogar xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, cotek napisał:


Pod kwadratem na ekranie mapy masz różne wyglądy znaczników jak czaszki, człowieczka, skrzynke itp itd. Chyba, że wiesz o tym :P
Ale fakt i tak czasami warto sobie zanotować o co kaman, bo potem nie ma szans na ogar xD

No to wiem ale załóżmy że masz npc'a który zapodaj Ci questa - powodzenia po 5h żeby spamiętać że ikonka flagi to jest quest - ja przyjąłem metodę że odblokowane lochy to daje czachę (którą usuwam po wyczyszczeniu), npc to ludek a kupcy to roślina. tyle że po 30h tak średnio wiem co gdzie jest :>

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, RIfuk said:

O Co chodzi z tym skalowaniem Broni np D-E itp  Co oznaczają te literki ? Ktoś wyjasni ?

i lepsza literka (E najgorsze - A/S najlepsze) tym większy wpływ dana statystyka ma damage.

 

Jeśli masz skalowanie dexterity np. B to każdy punkt w dexa da więcej obrażeń niż np. w siłę która jest D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ölschmitz napisał:

lepszy niż mimic?

 

plusem mimica jest to, ze nie wymaga FP, ja mam bardzo malo i nie stac mnie nigdy bylo na te lepsze ashe.

A nie wiem bo nie mam takiego spirita jak mimic ale obstawiam że to kopia gracza wiec pewnie nie. Gość to typowy tank który mocno stageruje. Dla mojej casterki to jest czasem chwila moment i po zawodach. Bayonete to dojechaliśmy tak że nie wiedziała co się dzieje. 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, C1REX said:

 

 

Spoko walka i warto spróbować sobie ją później normalnie zrobić. 

Ale jakby coś, to tak się to robi.

Załóż sobie tylko złotego skarabeusza i przygotuj złotą łapkę pod kwadratem. :ragus:

 

Jeden z gorszych bossow, nie dosc ze trudny bo trudny to jeszcze ten atak scarlet rot ktorego sie nie da uniknac, strasznie chujowy sposob na podbicie trudnosci przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza

Warto rozwijać Uchigatane nie grając samurajem? Można w ogóle mieć dwie Uchigatany? A może jakaś lepsza katana jest dostępna w miarę wcześnie? Jestem świeżo po pokonaniu Godricka i Lwiej Paszczy (czy jak mu tam) w Zamku More. Mam Claymore +3 i ten miecz ognia czy czegoś ale chyba wolę bezpośrednią walkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...