Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koleś88 napisał:

Dobra, o co kaman z walką z:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Z Rykardem. Zabijam jego pierwszą fazę, drugiej zabieram połowę żyćka i to na tyle… blokuje się, kamera wariuje, ściany tylko widzę a w dodatku dookoła lawa. Taka ciężka ta walka czy ja złą taktykę obrałem?

 

Spoiler

Użyj włóczni leżącej przy wejściu na arenę, ulepsz ją do +5 i voila.

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Użyj włóczni leżącej przy wejściu na arenę, ulepsz ją do +5 i voila.

 


Tak nią walczę, ale nie pomyślałem, żeby spróbować ją ulepszać… dzięki



Swoją drogą mam bronie na +5, do tego mam ponure kamienie 6,8,9 ale brakuje mi 7 oczywiście. One randomowo wypadają czy znacie może miejscówkę na 7?

Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, Koleś88 said:

 

  Reveal hidden contents



Swoją drogą mam bronie na +5, do tego mam ponure kamienie 6,8,9 ale brakuje mi 7 oczywiście. One randomowo wypadają czy znacie może miejscówkę na 7?

Latwo dostepny 7 jest w Vulcano Manor

Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, że zanim rozwalę ostatniego bossa zrobię respeca i zobacze jak z tą magią w tym Eldenie. I ow boy, ale gra zyskuje jak się gra magiem. W poradach powinno być info aby zrobić respeca w połowie gry, żeby nie grać przez te 70 godzin tak samo xD
To chyba idealne rozwiązanie na tą nudę o której niektórzy wspominali czasami, w tym ja.

Zdjęcie

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Właśnie słucham muzyki z credits. :) 

Piękna gra. 

 

Teraz zostaje dozbieranie brakujących rzeczy do platyny, następnie wszelkie bronie, zbroje, przypisy do craftingu, a później na spokojnie sobie zrobić NG+ ze wszystkimi questami i sekretami. 

PVP będę robił czystko januszowo poza lvl120/125 właśnie dla XP. PVP to chyba jedyny legitny sposób, by mieć szansę na max level. 

 

 

EDIT: Na PC zaskoczyły mnie trochę statsy, bo aż ponad 10% graczy przeszło tą grę. Zakończenie Ranni jest najpopularniejsze i blisko 10% wszystkich graczy je ma.

Loretta też mnie zaskoczyła w tak mocno ukrytej lokacji. 

Ciekawe jakie statsy są na konsolach i z czego może wynikać różnica. Spodziewałem się z 10x mniej. 

Capture.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czoperrr napisał:

Popełniłem kardynalny błąd i nie inwestowałem w witalność, w DS też mało inwestowałem w to i było okej. No tutaj mam problem z przeciwnikami/bossami używającymi czarów bo rozwalają mnie na hita :/

Który masz lvl?

Rozwiązań jest kilka, możesz pofarmić i możesz zrobić respeca.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, C1REX napisał:

EDIT: Na PC zaskoczyły mnie trochę statsy, bo aż ponad 10% graczy przeszło tą grę. Zakończenie Ranni jest najpopularniejsze i blisko 10% wszystkich graczy je ma.

Loretta też mnie zaskoczyła w tak mocno ukrytej lokacji. 

Ciekawe jakie statsy są na konsolach i z czego może wynikać różnica. Spodziewałem się z 10x mniej. 

Capture.png

Na xboxie ending ranni tez jest najpopularniejszy. Dziwne, bo wydawałoby się, że elden lord będzie tym najczesciej odblokowywanym.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem "kąsolę" i przywitał mnie patch, niewielki,zainstalowałem. Odpalam grę,bo wczoraj usnąłem z padem w ręce zaraz za stolica w drodze w góry. Lekkie obawy były bo te małe hvjki co są też w Caelid potrafią napsuć krwi,a ja nie byłem pewien w którym momencie złapałem odcinke i czy żyje moja postać. No to po patchu się do serwerów gry nie potrafi gra zalogować :yao:

 

Postać żyje przed winda ta taka większą na medalion :master:

 

IMG_20220323_092510.jpg

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...