Skocz do zawartości

Deathloop


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Słaba optymalizacja :/ jeszcze tryb 60 klatek gdzie występują te pecetowe poziome pasy:bad:

Przez pierwsze dwie h tak naprawdę fajnie się grało gdy miałem blinka ale po chwili zabrali i już nie ma blinka :/

Co mi się mega podoba to WOLNOŚĆ w gameplayu. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę dłużej i wałek z tymi pętlami to niezła zagrywka. Upchnąć całą grę na czterech arenach tylko o różnych porach dnia? No tak średnio bym powiedział. Gdyby to jeszcze była swoboda to luz ale widzę, że jest to mega liniowa gra. Wizjoner którego zabiłem teraz będzie na imprezie u innego wizjonera i przyjdzie zabić ich dwóch na raz albo jeszcze jakąś rotacje zrobią. Zupełnie inaczej sobie tą grę wyobrażałem ale i tak ogram do końca aby wyrobić sobie ostateczne zdanie no i nie zmarnować 3 godzin które władowałem do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to taki głupkowaty cukierkowy bieda dishonored.
To nie jest zła gra, ale liczyłem na coś innego.
Nie wiem skąd te recki w okolicy 10...
Technicznie faktycznie legancko.
3h tylko pograłem i w sumie nie wiem czy chce mi się brnąć dalej.
Wolałem mroczny ciężki klimat i stealth na milion sposobów.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tej twierdzy alexisa rozkminić który to można tylko po cichu? Jak mnie rozkminią to nagle zjeżdza się z 20 mobów i jest to trochę irytujące bo nawet jak mnie cofnie po zgonie(ten powerup gdzie masz dwa zgony rezerwowe) to dalej mnie szukają. Jak jeszcze julianna wpadnie to syf kompletny bo nie ma innej opcji jak zacząć zadymę. Fia też siedzi w jakimś schronie i zawsze jak tam wbije to zaczyna odliczać jakiś reaktor i wszystko idzie w pizdu. Tutaj też jest opcja skradania only? Frank też zamyka się w jakiejś budzie. Czy jak zrobię w innej kolejności zadania to coś się pozmienia?

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

W tej twierdzy alexisa rozkminić który to można tylko po cichu? Jak mnie rozkminią to nagle zjeżdza się z 20 mobów i jest to trochę irytujące bo nawet jak mnie cofnie po zgonie(ten powerup gdzie masz dwa zgony rezerwowe) to dalej mnie szukają. Jak jeszcze julianna wpadnie to syf kompletny bo nie ma innej opcji jak zacząć zadymę. Fia też siedzi w jakimś schronie i zawsze jak tam wbije to zaczyna odliczać jakiś reaktor i wszystko idzie w pizdu. Tutaj też jest opcja skradania only? Frank też zamyka się w jakiejś budzie. Czy jak zrobię w innej kolejności zadania to coś się pozmienia?

 

Ta alexisa da się zabić po cichu 

Spoiler

W tej głownej sali po lewej stronie jest jakby balkon z przyciskiem, po jakimś czasie Alexis będzie gadał do mikrofonu, dość charakterystycznie coś o debilach, wciskasz przycisk i gość robi pa pa. Minus tego rozwiązania to brak zdobycia jego tabliczki.

Druga opcja to wejście do budynku za sceną i znaleźć dwie maszyny do robienia muzyki, ustawić to samo co na drugiej (tylko już nie pamiętam która była prawidłowa), trzecia opcja to coś tam z piwem ale tego nie zrobiłem.

 

To pomieszczenie, gdzie jest Frank da się otworzyć tym urządzeniem do hakowania

Do Fia dość łatwo się zakraść, ja tak robiłem, ten reaktor

Spoiler

też można wyłączyć, schemat jak to zrobić jest w pomieszczeniu jak się wchodzi do jej bazy.

 

Odnośnik do komentarza

No jest to mega wkurwiające jak gra wymusza na Tobie skradanie, a pojawia się julianna i zawsze kończy się to zadymą i zaraz cyk reaktor pierdolnie albo leci na Ciebie 40 mobów :reggie: Jak zaczynasz powtarzać to znowu musisz na kucka przebijać się przez te fortece mijając kolejne wielkie porcje mobów. Chyba muszę odpocząć od tej gry bo mimo, że oryginalna i ciekawa tak ma w sobie tyle głupot i powtarzalności, że ciężko od niej nie chcieć odpocząć. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Jak dla mnie to taki głupkowaty cukierkowy bieda dishonored.
To nie jest zła gra, ale liczyłem na coś innego.
Nie wiem skąd te recki w okolicy 10...
Technicznie faktycznie legancko.
3h tylko pograłem i w sumie nie wiem czy chce mi się brnąć dalej.
Wolałem mroczny ciężki klimat i stealth na milion sposobów.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

mam identycznie, trochę dłużej pograłem no ale raczej nie zanosi się żebym do gry prędko wrócił. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Też powiem szczerze, te pierwsze lokację nie porażają jakimś designem czy rozbudowaniem.
Jak sobię pomyśle że pierwszy dishonored to ps3 to jednak od takiego deathloop więcej bym wymagał.
Czy później jest ciekawiej?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


 

Ja mam na koncie jakieś 7 godzin i nic się nie zmienia bo to ciągle cztery te same miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Jestem po 1-2 godzinach gry, czy ta gra bedzie z czasem lepsza? 
Mi się na początku nie podobała.
Takie głupkowate cukierkowe dishonored.
Tylko 4 mapy cukierkowa przemoc itd.
Takie miałem 1 wrażenie.
Grałem sobię tak po 2h dziennie i powoli progresowalem z zadaniami, poznawałem mapy,mechaniki gry.
I gdzieś tak koło 8/10h już miałem świadomość jak za(pipi)iste są te mapy.
SAMODZIELNE odkrywanie sekretow, tropów wizjonerów/broni itd daje mi NIESAMOWITĄ frajdę.
Mam już ze 30h i nadal odkrywam nowe rzeczy a pewne rzeczy zaczynają się zazębiać co sprawia że niedługo będę mógł realnie myśleć o zabiciu 8 wizjonerów w ciągu 1 pętli (dnia)

Bo dzień jest podzielony na 4 pory i trzeba sprawić aby w 1 porze sprzątnąć np.2.
Żeby do tego doszło trzeba porobić tropy wizjonerów i to jest piękne.
A to musisz wykryć romans kochanków a to sprawić żeby ktoś przyszedł na imprezę itd.
Nie chcę spoilerowac.
Tak samo mechanika medalionów skilli i rezydium.
Fabularnie też są twisty, dialogi między Coltem a Juliana to złoto.

Ogólnie po początkowym meh 7/10 pogram chwilę na chwilę obecną dałbym 9/10.
Chodzi jak złoto, zero problemów, design poziomów i ilość atrakcji tam upchanych TOP.
Można grać na rambo można grać stealth.
Oba rozwiazania miodne.
Wiele dróg do celu itd.
Gra powoli się otwiera ale daje niesamowite możliwości i swobodę działania.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Edit.
38h nabite, wszystkie tropy porobione.
To co tu się odjaniapawla to jest niesamowite!
Po upgrejdzie mocy i medalionów mozna odwalać takie akcję że głowa mała.
Tak samo możliwości ubicia tych wizjonerów czasem bez oddania 1 strzału, jakimś podstępnym planem.
Kto przeszedł ten wie.
Serio jak odpalałem tą grę to po 2h nie wiedziałem czy jest sens w to grać ale wg mnie to topowe dzieło arcane studio.
Może się pokusze o platynę nawet.
Trophy też są za(pipi)iste kreatywne i niektóre będą wyzwaniem.
Np ubić wszystkich w 1 pętli z założonym class pass :)
Czyli na 1 życiu.
Genialna gra, genialne mechaniki.



Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Boże jak mnie ta gra wkurwia... co chwila pojawia się ta julianna z tym pierdolionym medalionem "amok" i można w nią napierdalac a suka lata ze snajperką i ma w dupie jakiekolwiek obrażenia. Czy naprawdę kurwa na 10 ostatnich inwazji musi napierdalać z tym gównem? Czy naprawdę to studio stać tylko na lecenie w chuja i oszukiwanie? Grał ktoś w trybie online? Jest nadzieja, że nikt już w to nie gra, a inwazje w tej grze i tak nie mają żadnego sensu więc zastanawiam się czy na online nie przełączyć bo może będzie święty spokój. To serio frustrujące, że na 8 inwazji ma snajperkę i amok. ZOstało mi wybicie 8 wizjonerów więc chce dokońćzyć, wypierdolić to z dysku i zapomnieć. Gdyby nie to zjebaństwo z inwazją to byłaby naprawdę fajna gra no ale spierdolili koncertowo. 10 razy suka dostaje ze snajperki i kurwa nic...

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Nie wiem za bardzo o czym mówisz ale pojedynki offline to była kaszka z mleczkiem.
Widocznie masz slabe eq i skillsy.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Jasne, że tak, ale Juliana teraz cały czas używa tabliczki amok i wtedy to się robi cyrk. Uruchamia ta poświęcić na czerwono i dosłownie snajperka nie jest w stanie jej zajebac. Nagram filmik jak to się powtórzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...