Skocz do zawartości

Rainbow Six Extraction


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

No hej, co tak cicho w temacie, skąd to zwątpienie? Dzięki dobrodziejstwu pana Filipa Spencera, pograłem dziś parę godzin ze znajomymi i powiem, że jak na coop strzelankę typu w potwory, jest naprawdę spoko. Feeling broni git, mamy z koleżkami 4 lvl i choć zadania na planszach są często takie same, gra się fajnie. Jest duże wyzwanie, bardzo łatwo spieprzyć, gra jest czasem naprawdę opór trudna.

 

Nie wiem, co jest dalej, ale nawet przy powtarzalnych taskach kilkanaście godzin grania luźno. Absolutnie nie za pełną cenę, w tych pieniążkach można kupić dobrą grę. Ale jak za pół darmo?

 

:reggie:

 

 

PS. Wnoszę o zmianę nazwy tematu na rainbow six extraction. Składam donos do moderatora.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Faka napisał:

A jak się gra w solo, bo widzę, że jest też taka możliwość?

Po twoim poście odpaliłem solo, no kurde to nie jest dobre. Amunicji i apteczek jest opór, gdzie w coop masz np. 2 medkity na 3-osobowy team i licytujecie się, kto ma zdobyć. W solo z mojej broni przeciwnicy padali na 2 strzały, w kuckach z nożem i otlumionym karabinem przeszedłem 3 taski w parę minut. Dostałem za to 10k exp, gdzie w coop może wpadało 3,5. Już mam lvl 5, choć nic nie zrobiłem. Jeszcze się chłopaki wkurwią, że bez nich poziom nabijam xD

 

No po jednym wypadzie solo nie polecam. Zero wyzwania na moderate, może na wyższych poziomach trudności jest większe wyzwanie i coś się dzieje. Tak to samograj i sraka.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedy pojawiły się zapowiedzi gry, to nawet napaliłem się na produkcję. Po obejrzeniu filmu z pierwszego posta zapowiadał się naprawdę fajny klimat - horror gdzie walczy się z zombie albo z jakimiś potworami, ciemne zaułki i walka o przetrwanie. Później jak zobaczyłem gameplay to mój entuzjazm opadł, a jak wczoraj zagrałem to stwierdziłem, że to nie dla mnie. No ale w cenie GP można sprawdzić. Grałem z randomowow dobranymi graczami. Aha jak się wejdzie z gry w ich sklep to ukazuje się "promocja" za jakiś pakiet dodatków za 0,99 zł jednak jak się kliknie to pojawia się komunikat, że z konta ściągnie 80,90 zł!!! Złotówkę mógłbym jeszcze zapłacić za jakieś pierdoły ale żeby wywalić prawie 8 dyszek za jakieś śmieszne skórki, to jeszcze mnie nie pojebało.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na zainteresowanie gierka, np po samym temacie na forum można chyba stwierdzić ze coś poszło nie tak. Dla mnie tylko pierwsze hmm zapowiedzi wyglądały w miarę Ok. Potem to juz równia pochyla i wyszedł z tego jak miałem okazje zerknąć, tryb bardzo podobny do umieszczonego kiedyś w r6 jako chwilowy darmowy dodatek - i tak to powinno zostać na stałe.

Odnośnik do komentarza

Taki średniak, niewarty pełnej ceny, z GP można odpalić. W coopie nawet, nawet, trzeba współpracować, wydzielać apteczki i ammo, decydować czy gra się dalej, czy lepiej skończyć wcześniej, ale za to bez strat. Sterowanie przyjemne i intuicyjnie, gra bardzo płynnie hula na XSX. Ale pewnie pogram trochę z kumplami, sprawdzimy wszystkie mapy i zapomnimy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...