Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, tjery said:

 

No i ten cytat pięknie nam spina klamrą potyczkę fani mesjasza Zeldy vs reszta świata. Najzwyczajniej  w swiecie żadna z  wad tej gry (powtarzalność, assety kopiuj wklej, leżące na glebie wszystkie aspekty poza eksploracją i fizyką, grafika rodem z komórki, ubisoftowe aktywności - które oczywiście w Zeldzie są super extra, nie to co w ubirakach) ich nie "bodzie". I tyle. Wycięli sobie pasujące im do narracji elementy i na tym budują Wielką Zeldę.

 

Nie, po prostu mi to nie przeszkadzało. Przeszkadzały mi inne rzeczy jak ten sam design w każdej kapliczce, powtarzalne animacje przy wchodzeniu do nich, korokach itp. Wiem, można pominąć, ale te pomijanie też trwa. Przeszkadzało mi za mało fabuły, filmików. Tylko to wszystko są pierdoły w porównaniu do tego co gra oferuje.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, tjery said:

 

Dla Ciebie pierdoly, dla innych nie, tak to już działa. Musicie się nauczyć odseparowywać swoje subiektywne zauroczenie od obiektywnej oceny.

 

Obiektywna opinia dotycząca gierki. No beczka śmiechu. Podpowiadam: nie ma czegoś takiego. Odbiór wszystkiego jest subiektywny. I ta subiektywna opinia w zasadzie wszystkich graczy jest przytłaczająco pozytywna. Negatywne opinie to raczej margines błędu w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał:

 

Dla Ciebie pierdoly, dla innych nie, tak to już działa. Musicie się nauczyć odseparowywać swoje subiektywne zauroczenie od obiektywnej oceny.

 

To znaczy kto? Obiektywnie gra ma trochę wad, ale dla mnie nie były, aż tak istotne. Obiektywnie gra zrobiła dużo rzeczy lepiej, niż inne sandboxy. Subiektywnie te lepsze rzeczy przyćmiły te wady, dlatego dla mnie gra wymiata.

 

I nie widzę podstaw do obaw o sequel, bo mieli gotowy silnik, a do tego jeszcze wchuj czasu.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tjery napisał:

 

Dla Ciebie pierdoly, dla innych nie, tak to już działa. Musicie się nauczyć odseparowywać swoje subiektywne zauroczenie od obiektywnej oceny.

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena. Ocenianie czegoś jest zawsze subiektywne.

 

Subiektywne zdanie o zeldzie garstki userow forum, które chcą uznać za obiektywne choć subiektywne zdanie większości ludzi jest inne jest po prostu kompromitujące. I brnięcie w to dalej i powoli widzę że niektórym już żyłki pękają 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Homelander napisał:

 

Obiektywna opinia dotycząca gierki. No beczka śmiechu. Podpowiadam: nie ma czegoś takiego. Odbiór 

 

Spoko, zbytnio uprościłem. Subiektywna ocena, ale oparta na obiektywnych przesłankach, w której nie ma miejsca na wymienienie kilku bardzo poważnych wad i stwierdzenie 10 na 10, wady mam w dupie.

 

Co do tych wklejanych tu ocen i że większości się podoba to wiadomo, że Nintendo to gamingowe dziecko specjalnej troski, więc na start już ma plus 2 do oceny, bo robi takie zacofane konsolki dla koneserów i nie można zbyt wiele wymagać. Więc te oceny se można o kant dupy rozbić.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, tjery said:

 

Spoko, zbytnio uprościłem. Subiektywna ocena, ale oparta na obiektywnych przesłankach, w której nie ma miejsca na wymienienie kilku bardzo poważnych wad i stwierdzenie 10 na 10, wady mam w dupie.

 

Co do tych wklejanych tu ocen i że większości się podoba to wiadomo, że Nintendo to gamingowe dziecko specjalnej troski, więc na start już ma plus 2 do oceny, bo robi takie zacofane konsolki dla koneserów i nie można zbyt wiele wymagać. Więc te oceny se można o kant dupy rozbić.

 

Wiesz co, ale do teorii spiskowych to inny temat jest. Coś Ci powiem: mam 42 lata, gram od 35, może więcej. Od Atari 2600, poprzez Commodore C64, Amigę, PC, od 5 generacji miałem wszystkie konsole Nintendo, Segi, Sony i MS. Grałem chyba w większość najlepiej ocenianych gier jakie wyszły (wyłączając gatunki, których nie trawię jak jrpgi, chociaż i ich próbowałem). Mam więc serio wystarczająco dużo doświadczenia żeby stwierdzić co mi się podoba, a co nie. I mam wystarczająco dużo doświadczenia żeby mieć porównanie do innych tytułów. Więc dlaczego mi wmawiasz, że podoba mi się coś tylko dlatego, że jest od Nintendo. A co do wad to nie ma rzeczy idealnych. Jasne, rozumiem, gra Ci się nie podoba. Ma prawo. Tylko dlaczego usilnie starasz się przekonać ludzi, którym się podoba, że są w błędzie, bo przecież gra jest średnia?

Odnośnik do komentarza

Raz, nigdzie nie napisałem, że mi się nie podoba ani że jest średnia.

Dwa, nie mówię co Ci się ma podobać, a co nie, zwracam tylko uwagę na zupełnie oderwane od rzeczywistości oceny/opinie, chociaż to może zdrowy tak tu spamuje tymi zdrowaśkami do Zeldy, że tworzy taki klimat.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, tjery said:

Raz, nigdzie nie napisałem, że mi się nie podoba ani że jest średnia.

Dwa, nie mówię co Ci się ma podobać, a co nie, zwracam tylko uwagę na zupełnie oderwane od rzeczywistości oceny/opinie, chociaż to może zdrowy tak tu spamuje tymi zdrowaśkami do Zeldy, że tworzy taki klimat.

Ale jakiej rzeczywostości? Twojej? Mojej? Bo te rzeczywistości mogą się różnić. Twoja rzeczywistość to kilku przeciwników na krzyż i Ci to przeszkadza. Moja to taka, że nawet nie zwróciłem na to uwagi. Dlaczego usilnie przekonujesz mnie do swojej? Ok rozumiem, liczbowo liczba przeciwników (niech będzie, że na tym się skupimy) faktycznie jest mała. I faktycznie może przeszkadzać komuś mała różnorodność. Nie neguję tego. Ale jak napisałem, że ja osobiście nie zwróciłem na to uwagi zacząłeś wyjeżdżać z głupimi hasłami, a skończyłeś na teoriach spiskowych. Litości. I na co liczysz? Że mnie przekonasz do tego, że gra ma mi się przestać podobać? Dyskutuj, podawaj argumenty, jasne. Przyjmuję je, bo szanuję Twoją opinię. Ty mojej najwyraźniej nie, więc raczej dyskusja powinna się skończyć

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, tjery napisał:

Raz, nigdzie nie napisałem, że mi się nie podoba ani że jest średnia.

Dwa, nie mówię co Ci się ma podobać, a co nie, zwracam tylko uwagę na zupełnie oderwane od rzeczywistości oceny/opinie, chociaż to może zdrowy tak tu spamuje tymi zdrowaśkami do Zeldy, że tworzy taki klimat.

 

Najlepiej zwalić winę na mnie. No kurwa oczywiście, że się jaram grami, które mi się podobają, bo i czemu nie? Też się jaraj, idź do wątków gier, które są dla Ciebie sztosami, nie pójdę za Tobą, żeby Ci uświadamiać jak bardzo się mylisz. Jprd.

Odnośnik do komentarza

Niesamowite to na jakim wyparciu jest sekta zeldziarska.

 

Wymień dowolną wadę gry:

- nie wiem

- nie widziałem

- nieistotne

- widziałeś taką fizykę?

 

aha, i jesli ktoś twierdzi, że ocena nie może zawierać czegoś takiego jak obiektywne spostrzeżenie to znaczy, że oceny nie maja znaczenia i między 1 a 10 nie ma żadnej różnicy

 

to tylko liczba :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

Ale jakiej rzeczywostości? Twojej? Mojej? Bo te rzeczywistości mogą się różnić. Twoja rzeczywistość to kilku przeciwników na krzyż i Ci to przeszkadza. Moja to taka, że nawet nie zwróciłem na to uwagi. Dlaczego usilnie przekonujesz mnie do swojej? Ok rozumiem, liczbowo liczba przeciwników (niech będzie, że na tym się skupimy) faktycznie jest mała. I faktycznie może przeszkadzać komuś mała różnorodność. Nie neguję tego. Ale jak napisałem, że ja osobiście nie zwróciłem na to uwagi zacząłeś wyjeżdżać z głupimi hasłami, a skończyłeś na teoriach spiskowych. Litości. I na co liczysz? Że mnie przekonasz do tego, że gra ma mi się przestać podobać? Dyskutuj, podawaj argumenty, jasne. Przyjmuję je, bo szanuję Twoją opinię. Ty mojej najwyraźniej nie, więc raczej dyskusja powinna się skończyć

 

Obiektywnej rzeczywistości, w której mała rożnorodność przeciwników oznacza wadę, powtarzalność oznacza wadę, budowanie świata i aktywności metodą kopiuj-wklej oznacza wadę itd. 

Ty natomiast spłycasz i negujesz wady stwierdzeniem "a ja tam nawet nie zwróciłem na to uwagi" co już podpada pod zaślepienie gierką.

Odnośnik do komentarza

Wy wszyscy to jednak jestesci zabawni. 

Fabryka Clownow, co zlapali zarzutke. 

 

Rozi wetknal kij w gówno dla beki, a wy juz jak malpy sie przekrzykujecie. 

 

Niech kazdy ma swoje zdanie. Kto bedzie chcial, ten znajdzie same plusy,  a kto inny bedzie chcial, ten samych minusow sie w grze doszuka. 

 

Grajcie sobie w co chcecie.

 

Jako 35letni pokemoniarz z 25 letnim doswiadczeniem w tej marce mam osobiscie wyjebane w podsmiechujki, ze ostatnia odslona dziala jak gowno. Bo kurwa tak dziala! Ale nie przeszkadza mi to czerpac radosci z rozgrywki. 

 

A u was festiwal spierdolenia z mottem przewodnim "Moja racja jest racja najmojsza".

 

 

 

 

sad-pepe-frog-and-butterfly-0s5ywk3v00uo8uve.gif

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Niesamowite to na jakim wyparciu jest sekta zeldziarska.

 

Wymień dowolną wadę gry:

- nie wiem

- nie widziałem

- nieistotne

- widziałeś taką fizykę?

 

Wielokrotnie tu były wymieniane wady nawet przez największych wyznawców Zeldy, za to hejterzy:

 

- co chwilę dopierdalają się do grafiki na tablecie, co gra powinna wyglądać jak na POTĘŻNYM małżu? Przecież jest jedną z najładniejszych gier na Switchu, czego jeszcze oczekujecie?

 

- gry Nintendo to +2 do oceny, ale qrwa wydmuszki AAA od Sony to już wszystkie zasługują na oceny 8.5-9.5?

 

Z każdym postem się tyko pogrążacie, dajcie spokój.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...