Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co tam miales w botw, nie wiem na jakiej karcie grales, procesorze, w jakim emulatorze, z jakimi ustawieniami - wiem natomiast, ze Tears of the Kingdom chodzi znakomicie na wiekszosci ze sprzetow.

(swoja droga w 6letnim BOTW jak ktos nie ma sprzetu, to sciaga Cemu i gra w wersje z Wii U, ktora tez dziala dobrze na starszych sprzetach)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pupcio napisał:

Żeby nie było. Nie miałem tego dużo i nie było to jakieś uciążliwe ( jakieś wiksy graficzne czasami i problemy z kolizją) i te drobne rzeczy nie przeszkadzało cieszyć się 60fpsami i OSTRĄ graficzką no ale jednak były

No takie rzeczy moga byc spowodowane wlasnie modami pod 60 fpsow - dlatego ja wole grac z modem na stałe 30 np. w 4K i nie mam zadnych problemow z glichami, dziwna fizyka itp.

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Ludwes napisał:

no trochę niepoważnie ze strony Nintendo, że pozwolili sobie na wyciek swojej największej gry od 6 lat, ale co zrobić 

 

A to wina Nintendo, że jakiś śmieć wyniósł carta ze sklepu, wrzucił na neta tak samo jak ruscy wrzucają instalatory gier GOGa?

 

Niepoważne to jest jawne przyznawanie się do bycia złodziejem skoro legalne jest jedynie granie na emulatorze i jednoczesne posiadanie oryginalnej gry.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Trochę straszycie tymi 20 klatkami, nie znam się na piratach, choć święty nie jestem, gdy byłem biedakiem to też kradłem niestety, ale czy jest szansa, że oryginał będzie lepiej śmigał, że to wina pliku iso, emulatora itp.? No nie wierzę, że odjebali taką manianę i będzie dużo gorzej, niż było w BOTW, które tak czy siak szybko naprawili i nawet bez patcha było dla mnie względnie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...