Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wyjdzie jakiś day one patch z 30 klatkami xD

 

Co do mapy:
 

Spoiler

Dużo się zmieniło. Większe wioski jak Kakariko jest w przebudowie, odłamki tego co było w powietrzu zmieniło ukształtowanie terenu. Wszystko wygląda znajomo, ale wszystko wygląda też inaczej. Wracają shrine'y, nowe mechaniki i umiejętności są niesamowite. Będzie Goty.
image.thumb.png.1565e2d7bbddb6d8335403032479e2bf.png

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daffy napisał:

Mnie bawi że nagle tyle osób rzuciło się na pirata i nagle temat że to chamskie dlc jakoś ucichł xdddd

Ale czemu cię to dziwi? Skoro okazało się że gówno pokazywali, a gra finalnie jest kosiorem to tylko się cieszyć. Ja nie mam zmaaoru ukrywać, że do ostatniego trailera to gra wyzwala się chamskim skokiem na hajs i prymitywnym dlc, a finał trailer i opinie ludzi co grają pokazują że jest jeszcze lepiej niż w 2017.

Idę na nocną premierę do jaczesa, wracam i gram do rana

Odnośnik do komentarza

Ja wolę poczekać aż pojawią się na youtube recenzje, a po 12 maja jak gra pojawi się w sklepach i poczytać komentarze. Po co psuć sobie zabawę, mi najlepiej zawsze sie gra jak kupuję grę i jedyne co wiem to ogólny zarys o czym jest dany tytuł + ogólne opinie. Wtedy najlepiej samemu zagrać i odkrywać grę. Już pomijam, że ten cały przeciek to słaba akcja według mnie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Ale czemu cię to dziwi? Skoro okazało się że gówno pokazywali, a gra finalnie jest kosiorem to tylko się cieszyć. Ja nie mam zmaaoru ukrywać, że do ostatniego trailera to gra wyzwala się chamskim skokiem na hajs i prymitywnym dlc, a finał trailer i opinie ludzi co grają pokazują że jest jeszcze lepiej niż w 2017.

Idę na nocną premierę do jaczesa, wracam i gram do rana

 

Ale czego niektórzy oczekiwali, że wrzucą walkthrough? 6 lat na fundamentach BOTW, z gotowym silnikiem i Aonumą na czele, a ludzie się sapali. Od początku wiedziałem, że wszystkie bolączki BOTW zostaną naprawione, bo BOTW było pod wieloma względami eksperymentem, bardzo udanym, mimo kilku wad.

 

Poza tym Nintendo jest w formie jak ponad 25 lat temu: SM64, Ocarina itd., teraz mamy tego powtórkę, trzeba korzystać i się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, GearsUp napisał:

Niepoważne to jest jawne przyznawanie się do bycia złodziejem skoro legalne jest jedynie granie na emulatorze i jednoczesne posiadanie oryginalnej gry.

Sorry za kolejny offtop, ale granie w emulatory (nawet nie poiadajac oryginału) nie jest nielegalne! na pewno nie w Polsce.

Granie w piraty, słuchanie sciagnietej muzyki, czy ogladanie sciagnietych filmów też nie jest nielegalne! - jedynie udostepnianie tych tresci jest karane (np sciaganie z torrentów, czy wysłanie w siec). Sciagniecie gry z jakiegos google dysku i granie w nia nawet nie podchodzi pod żaden paragraf w PL. :leo:

 

  

17 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Trochę straszycie tymi 20 klatkami, nie znam się na piratach, choć święty nie jestem, gdy byłem biedakiem to też kradłem niestety, ale czy jest szansa, że oryginał będzie lepiej śmigał, że to wina pliku iso, emulatora itp.? No nie wierzę, że odjebali taką manianę i będzie dużo gorzej, niż było w BOTW, które tak czy siak szybko naprawili i nawet bez patcha było dla mnie względnie.

Wątpliwe, przeciez juz BOTW nie chodzil jakos super, a ta gra jest jest wieksza.

image.thumb.png.5b1f44e0c68c62283dddfc7123303bc2.png

Za mna spokojnie pare godzin, a jeszcze z bialego sadu nie wyszedłem.

 

Mam tylko ten sam problem co z jedynką. Wszytsko super - ale coś Cię w odali zainteresuje, idziesz tam, kombinujesz jak się dostać, walczysz z 3 przeciwnikami, w końcu dochodzisz do skrzyni, a tam 5 strzał...

 

w pysk...

 

No tylko to mnie zawsze od Zeldy odpychało - super RPG, ale po którejś godzinie człowiek zdaje sobie sprawe, ze troche bez celu ta eksploracja, bo w 155 skrzyni nadal nic ciekawego nie znajdziemy.

Przez to nigdy BOTW nie skonczylem, chociaz bylem praktycznie przed finalem :(

Odnośnik do komentarza

Gram na Switchu i jakoś dużo gorzej nie jest względem BOTW, powiedziałbym że nawet tak samo. Zobaczymy jak później w innych regionach ale fpsow z korok forrestu narazie nie uświadczyłem. 

 

Spoiler

Zszedłem właśnie w podziemia, i o ja pierdole! Ładnie tu creepy!

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, bartiz napisał:

Gram na Switchu i jakoś dużo gorzej nie jest względem BOTW, powiedziałbym że nawet tak samo. Zobaczymy jak później w innych regionach ale fpsow z korok forrestu narazie nie uświadczyłem. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Zszedłem właśnie w podziemia, i o ja pierdole! Ładnie tu creepy!

 

 

Pocieszyłeś, czyli jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, easye napisał:

Sorry za kolejny offtop, ale granie w emulatory (nawet nie poiadajac oryginału) nie jest nielegalne! na pewno nie w Polsce.

Granie w piraty, słuchanie sciagnietej muzyki, czy ogladanie sciagnietych filmów też nie jest nielegalne! - jedynie udostepnianie tych tresci jest karane (np sciaganie z torrentów, czy wysłanie w siec). Sciagniecie gry z jakiegos google dysku i granie w nia nawet nie podchodzi pod żaden paragraf w PL. :leo:

 

Niezły mental gymnastic. Jakkolwiek byś przed samym sobą tego nie tłumaczył to piractwo pozostanie piractwem.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, easye napisał:

 

Granie w piraty, słuchanie sciagnietej muzyki, czy ogladanie sciagnietych filmów też nie jest nielegalne! - jedynie udostepnianie tych tresci jest karane (np sciaganie z torrentów, czy wysłanie w siec). Sciagniecie gry z jakiegos google dysku i granie w nia nawet nie podchodzi pod żaden paragraf w PL. :leo:

 


Nie masz racji.

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

Tak, to podaj paragraf KK.


Nie ma problemu.

 

Cytat

 

Art.  278.  

§  1. 

Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§  2. 

Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

 


Ktoś może napisać, że jaka korzyść majątkowa. Nie ściągam w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, więc mój czyn nie wypełnia znamion czynu zabronionego. Otóż nic bardziej mylnego, gdyż na ten temat orzecznictwo Sądów wypowiedziało się w sposób stanowczy. Oto jedna z aktualnych tez orzecznictwa:

 

Cytat

 

Osiągnięcie korzyści w rozumieniu art. 278 § 2 k.k. może wyrażać się już w nieodpłatnym uzyskaniu programu komputerowego, a korzyścią jest uniknięcie strat w majątku.
-II AKa 75/14, Nieodpłatne uzyskanie programu komputerowego a osiągnięcie korzyści w rozumieniu art. 278 § 2 k.k. - Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie


 

 


Co więcej, oprogramowania nie trzeba nawet udostępniać dalej. Na ten temat również wypowiedziały się niejednokrotnie polskie Sądy:

 

Cytat

1.Nie jest elementem przestępstwa z art. 278 § 2 k.k. cel rozpowszechniania nabytego nielegalnie oprogramowania poprzez jego sprzedaż, osobiste korzystanie z tego programu, bądź wykorzystanie go do normalnego użytkowania komputera.
-II AKa 495/12, Osiągnięcie korzyści majątkowej jako cel działania sprawcy kradzieży programu komputerowego. - Wyrok Sądu Apelacyjnego w Katowicach


 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...