Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, iluck85 napisał:

To wiatrak który jest jako strzała. Wybieram miejsce, oddaje strzał i nic nie ma. 

Aaa, o to Ci chodziło. To musisz mieć w "plecaku" żeby móc połączyć ze strzałą. Naciskasz ZR żeby wyciągnąć łuk a następnie góra na d-padzie żeby otworzyć listę przedmiotów i przewijasz tam sobie z czym chcesz połączyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ależ miałem WYBITNĄ kapliczke :obama: budowanie pojazdu na szynach proste jak budowa cepa ale gorzej jak się urwały te szyny w pewnym momencie:wujaszek:

Wątpie żeby twórcy chcieli żebym tak skończył tę zagadkę jak skończyłem ale liczy sie wynik a nie styl :nosacz3: mega satysfakcja jak się odyebie taki numer, dawno już czegoś takiego nie czułem w gierce bo w botw imo może lekko dało się kombinować i wyjść poza schemat w tych dunegonach ale tutaj jest to o 10lvli wyżej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Pupcio napisał:

Ależ miałem WYBITNĄ kapliczke :obama: budowanie pojazdu na szynach proste jak budowa cepa ale gorzej jak się urwały te szyny w pewnym momencie:wujaszek:

Wątpie żeby twórcy chcieli żebym tak skończył tę zagadkę jak skończyłem ale liczy sie wynik a nie styl :nosacz3: mega satysfakcja jak się odyebie taki numer, dawno już czegoś takiego nie czułem w gierce bo w botw imo może lekko dało się kombinować i wyjść poza schemat w tych dunegonach ale tutaj jest to o 10lvli wyżej

No takie akcje są najlepsze, nawet jak trwają dłużej niż sposób który devi dla nas wymyślili. Jest taki dungeon, który tak właśnie działa, że na pierwszy rzut oko trzeba robić jak nam zagrali. Ale jak się trochę rozejrzy by zobaczyć co i jak to można wymyśleć alternatywne sposoby i ani razy nie trzeba użyć tego co tam przygotowali dla nas. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Z tym budowaniem, nie będe udawał, miałem obawy, ale to będzie creme de le creme TotKa, natura Linkyego

Dziś chciałem, gdzieś wejść (tajemnica) a przed drzwiami kolce, z nieba ulewa więc nie można spalić, w BotW już bym używał brzydkich słów a tu,,, zbudowałem sobie fortecę wiatę i po problemie, niech se pada, a ja sobie rozpalę :)

Ani jeden poważny budowlaniec by takiego zadaszenia nie przyklepał, ale h*j z tym co nie

dobry tip:

gdy nie wiaodmo, czy shrine się zrobiło na full to wystarczy zerknąc na mapę a tam pojawia się skrzynka przy nazwie świątyni, jak jest, tzn. że fajnie, po koleżeńsku i można się rozejść

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Ken Adams napisał:

Z tym budowaniem, nie będe udawał, miałem obawy, ale to będzie creme de le creme TotKa, natura Linkyego

Dziś chciałem, gdzieś wejść (tajemnica) a przed drzwiami kolce, z nieba ulewa więc nie można spalić, w BotW już bym używał brzydkich słów a tu,,, zbudowałem sobie fortecę wiatę i po problemie, niech se pada, a ja sobie rozpalę :)

Ani jeden poważny budowlaniec by takiego zadaszenia nie przyklepał, ale h*j z tym co nie

dobry tip:

gdy nie wiaodmo, czy shrine się zrobiło na full to wystarczy zerknąc na mapę a tam pojawia się skrzynka przy nazwie świątyni, jak jest, tzn. że fajnie, po koleżeńsku i można się rozejść

Z tą skrzynka już było w botw.

Odnośnik do komentarza

Kolejna akcja, zwykłe odblokowanie wieży ale dam w spoiler 

Spoiler

wieża na południu mapy gdzie ciągle pada deszcz a ona jest otoczona kolcami. Mówie a jakby tak zbudować daszek z tych desek co tam jest i wtedy podpalić te kolce? Nie ma opcji że zadziała ale chuy pobawie się. Zadziałało :banderas:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Crazy Horse napisał:

Pooglądałem gameplaye i powiem szczerze, że ta gra to sztos, geniusz. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś ją ograć, ale nie zamierzam kupować konsoli od N :/

 

Panie choćby dla dwóch części tego sztosa warto. 
 

Pierwsza Ubi wieża za mną, ależ efektowna :)  potem z niej mega długi lot lotnią do nowego regiou :banderas:

GOTY/ GOTG (?) jak nic. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...