Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Chryste panie, jaka rzeź. W podziemiach trafiłem na arenę z

 

Spoiler

Lynelami. Jak pokonasz jednego to pojawia się drugi, jak drugiego to wyskakuje trzeci (chyba ostatni). Dwóch pokonałem podstępem rzucając puffshroomy, i kampiąc ataki zza dymu, ale trzeci już mnie wytarmosił porządnie, że nie dałem rady.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Największa wada na ten moment amnezja rzucona na całą populację hyrule. Strasznie mnie to wybija z klimatu jak większość osób z którymi gadałem w botw mnie nie pamięta albo rzuci coś na szybko i tyle. Takie chujowe zagranie pod świeżaków. Nie grałeś w poprzednia część? No to chuy Ci w dupe, ja grałem więc w sequelu wypadałoby zeby ludzie kojarzyli wybitnego elfa

No ja sobie tym tłumacze że tyle lat minęło ;) ale ty chyba jedną za drugą prawie lecisz?

Tak szczerze to ja mam wywalone na te dialogi czytam był tylko się dowiedzieć coś o misji itp. Mało mnie interesuje reszta. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Pokazuje wam w Logu ile w Zeldę gracie? Mi tylko kiedy odpaliłem. Jestem ciekaw ile h już tu przynerdziłem. 
 

Aaaa genialna gra:) 

Jak masz profil na Exophase to możesz podłączyć Switcha jako platformę i pokaże Ci czas. Z ciekawości zerknąłem, 13h na liczniku :obama: Przecież ja tu ledwo co liznąłem tę grę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Butt napisał:

Chryste panie, jaka rzeź. W podziemiach trafiłem na arenę z

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Lynelami. Jak pokonasz jednego to pojawia się drugi, jak drugiego to wyskakuje trzeci (chyba ostatni). Dwóch pokonałem podstępem rzucając puffshroomy, i kampiąc ataki zza dymu, ale trzeci już mnie wytarmosił porządnie, że nie dałem rady.

 

Chyba wymiękam, nie mam już wielu zasobów, a tych skurwieli jest więcej niż 3. Na koniec pojawia się 

Spoiler

Silver Lynel cały w zbroi, który ma gigantyczną broń i strzela lepiej z łuku niż Robin Hood i Wilhelm Tell razem wzięci. Jedyny plus, że można zapisywać stan po pokonaniu każdego Lynela, ale boję się iść z stąd, bo nie wiem czy to się nie zresetuje jak wrócę. Już odstawiam festiwal kampienia, żeby mieć z nimi szansę. :balon:

Darks Souls wymięka przy tym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...