Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Gdzie ogarnąć pierwsza porządna zbroje? Bo w sumie oprócz portek i butów na mróz to nic nie mam xd

Broni już od cholery. 

Gram i tak jak chce, ale gdzie fabularnie najpierw najlepiej? Zora?


W obozie przy zamku, tam gdzie jest schron i pierwsza Ubi wieża, to jest też stragan. Jest do kupienia zbroja, kaptur i portaszki. 

Odnośnik do komentarza

No ale bez kitu, dawno tak nie miałem, że mnie gierka tak zaabsorbowała jak ta Zelda, żebym wyjebał robotę XD W ogóle to ostatnio nie miałem chęci na granie, wszystkie to nudne gierki jak flaki z olejem, od chuja rozgrzebanych gier mam jak Hogwart, Dying Light 2 czy Far Cry 6 i krótko mnie trzymały przy graniu, a tu z Linkiem od samego rana nerdzę jak pojebany, że stara na mnie drze japę, że rucham Zeldę, bo powiedziałem, że blondyna ładna. 

  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Jak odzyskać konia, który został daleko na mapie. W stajni jakoś mi się odnowi? 

Tak w stajni sobie go normalnie wybierzesz.

 

Giera wciąga masakrycznie, teraz wieczorem na przełamanie odpaliłem RE4 Remake i mimo że gra zajebista to non stop myślami z TOTK żeby sobie tam pobiegać i coś odkryć. Pierdolone goty. 

 

Filmy seriale? Stara oglądaj tam sobie m jak miłość dziś ja NAPIERDALAM :kekyayaya:

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Walki są wymagające

Ciekawe side questy co poniektóre

Dość spore niektóre jaskinie

Shriny na razie ciekawe oby jak najmniej testów siły

Każda z nowych umiejętności świetna

Wydaje mi się że muzyczka przygrywa częściej niż w botw

Wydaje mi się że grafika dostała solidnego boosta względem botw jeśli chodzi o oświetlenie 

Jest fabuła i cutscenki nawet, nie można już z marszu po tutorialu iść na final bossa

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

To podobno memory issue przedwojennej konsoli. 

No @Basior taka prawda. Mówili o tym też w recce na DF. Znikające obiekty z mapy z doopy po wejściu do dungeona/shrine'a to problemy z pamięcią Switcha.  Nie jest to jakiś duży problem w tej grze i tak magicznie dobrze to śmiga, ale ten że znikającymi obiektami po wejściu do shrine'a jest wkurzający. 

Odnośnik do komentarza

Poważnie nie przesadzałbym z tym biciem pierwszej części, tym bardziej po pierwszych 10-15 godzinach.

Nowe zdolności super, ale te w botw też były super. Świat ten sam, fabuła fajniejsza w jedynce, gdy się tak naprawdę nic nie wiedziało o świecie. Grafika poza detalami ta sama, woda jest czasami znacznie ładniejsza, ale niektóre tekstury podczas wspinaczki i zoomów są hmmm... umowne. Ze zmian na razie to łączenie elementów robi różnicę ale żeby to była przepaść?

Ja na pewno byłem bardziej zniszczony  w BOTW, bo to tam pierwszy raz człowiek przypadkowo upiekł jabłko podpalając trawę, karmił konia jabłkami z ręki, ściął drzewo by przejść na drugą stronę, zobaczył ogrom świata.

A w totk jest super świat powietrzny, ale znany z trailerów, i okropne podziemia którymi się nie chwalili.

3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

No @Basior taka prawda. Mówili o tym też w recce na DF. Znikające obiekty z mapy z doopy po wejściu do dungeona/shrine'a to problemy z pamięcią Switcha.  Nie jest to jakiś duży problem w tej grze i tak magicznie dobrze to śmiga, ale ten że znikającymi obiektami po wejściu do shrine'a jest wkurzający. 

 

Ważne że koń zostaje tam gdzie był nawet po odwiedzeniu światyni.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Nowa Zelda a ja nie mam czasu na granie... Anyway, zdołałem dziś trochę się pobawić i zdobyłem trzecia umiejetność, czyli przechodzenie przez sufit. Dojście do samej kapliczki było epicka wyprawa :) Najpierw zepsute tory. Oczywiście kminiłem jak je naprawić, ale nic nie wymyśliłem. Zobaczyłem za to haki, postanowiłem, że skoro na torach się nie da to spróbuję pod nimi. No i zrobiłem zeldowa wersję Tylko dla Orłów :) Mega satysfakcja. Potem boss. Trudny nie był, za to megapomysłowy. Następnie wspinaczka po lodowcu. Jako, że ciężko to idzie, postanowiłem do tej lewitujacej platformy przyczepić kilka silników i po prostu wlecieć. Wyszło :) Kolejny lodowiec i tym razem platformy nie było. Za to były drzewa. Zbudowałem tratwę, przyczepiłem silniki. Nie działa. Hmm. Chwilę biegania później postanowiłem pomyśleć poza schematem. Ok po lodowcu się nie da wdrapać. Ale po drzewie tak. Więc może polaczyć kilka drzew w jedno długie, oprzeć o ścianę i po nim wejść? Dało się :) Co za gra!

 

Gra się inaczej niż w BotW. Tam przygoda była nagroda sama w sobie. Tutaj właściwa rozkmina. Nie wyobrażam sobie zagrać tylko w jedna czesc. Ale w zasadzie można w dowolnej kolejności. One tylko wygladaja podobnie. Odczucia daja zupelnie inne

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rtooj napisał:

Poważnie nie przesadzałbym z tym biciem pierwszej części, tym bardziej po pierwszych 10-15 godzinach.

Nowe zdolności super, ale te w botw też były super. Świat ten sam, fabuła fajniejsza w jedynce, gdy się tak naprawdę nic nie wiedziało o świecie. Grafika poza detalami ta sama, woda jest czasami znacznie ładniejsza, ale niektóre tekstury podczas wspinaczki i zoomów są hmmm... umowne. Ze zmian na razie to łączenie elementów robi różnicę ale żeby to była przepaść?

Ja na pewno byłem bardziej zniszczony  w BOTW, bo to tam pierwszy raz człowiek przypadkowo upiekł jabłko podpalając trawę, karmił konia jabłkami z ręki, ściął drzewo by przejść na drugą stronę, zobaczył ogrom świata.

A w totk jest super świat powietrzny, ale znany z trailerów, i okropne podziemia którymi się nie chwalili.

 

Ważne że koń zostaje tam gdzie był nawet po odwiedzeniu światyni.

Tak koń działa chyba zawsze:)

Teraz, Plackus napisał:

Jak mam ikonkę skarbu przy nazwie shrine'a to znaczy że znalazłem skarb czy mogę znaleźć jeszcze 

Nie pamiętam jak to było ...

Że masz już znalezione 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Daffy napisał:

Walki są wymagające

Ciekawe side questy co poniektóre

Dość spore niektóre jaskinie

Shriny na razie ciekawe oby jak najmniej testów siły

Każda z nowych umiejętności świetna

Wydaje mi się że muzyczka przygrywa częściej niż w botw

Wydaje mi się że grafika dostała solidnego boosta względem botw jeśli chodzi o oświetlenie 

Jest fabuła i cutscenki nawet, nie można już z marszu po tutorialu iść na final bossa

 


mieliście już w ogóle jakieś testy siły? Zdecydowanie za dużo ich było w BOTW 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...