Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

No @Basior taka prawda. Mówili o tym też w recce na DF. Znikające obiekty z mapy z doopy po wejściu do dungeona/shrine'a to problemy z pamięcią Switcha.  Nie jest to jakiś duży problem w tej grze i tak magicznie dobrze to śmiga, ale ten że znikającymi obiektami po wejściu do shrine'a jest wkurzający. 

Spoko, po prostu wydaje się, że nie możesz napisać posta bez przywalania się

Thats all.

 

Ja gdyby nie to, że nie miałem czasu (I dziś też nie mam...) to grałbym nonstop. Po prostu mam odcięcie id reszty świata jak w to gram.

 

Ale na ten moment najbardziej wkurza czas jaki trzeba poświęcić na budowę.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Basior napisał:

Spoko, po prostu wydaje się, że nie możesz napisać posta bez przywalania się

Thats all.

 

Ja gdyby nie to, że nie miałem czasu (I dziś też nie mam...) to grałbym nonstop. Po prostu mam odcięcie id reszty świata jak w to gram.

 

Ale na ten moment najbardziej wkurza czas jaki trzeba poświęcić na budowę.

Dobrze, że te budowanie tak naprawdę jest opcjonalne.

 

11 minut temu, Daffy napisał:

Mi na razie brakuje jedynie możliwości fuzji np od razu kilku sztuk strzal ogniowych lub bombowych

a mi brakuje zdecydowanie fuzji borni z dopałkami za pomocą szybkiego wyboru, jak w przypadku strzał.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

O jakich wy dangeonach gadacie? Tych fabularnych? Podziemiach? Shrinach? Wtf.

No jest ich kilka :D. 

2 godziny temu, Daffy napisał:

Mi na razie brakuje jedynie możliwości fuzji np od razu kilku sztuk strzal ogniowych lub bombowych

No ogólnie UI to by się mogli nauczyć w końcu robić, jest słaby w chooj, przy tylu opcjach przydałoby się zwykłe koło broni a'la Horizon, gdzie możnaby te różne strzały i fuse robić. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Pupcio napisał:

Fajny filmik dla świeżaków, mi się niezbyt przydał ale może ktoś coś znajdzie dla siebie. Ale odpalcie sobie jak byliście już w dużych podziemiach żeby sobie nie psuć 

Odkryłem ten ostatni sekret wczoraj, bo myślałem, że Korok wyskoczy jak to tam położę. xd

Odnośnik do komentarza

Trochę jęczałem na podziemia ale jak już się znajdzie jakieś pojebane ruiny to jest KLIMAT :banderas:

@Butt ta pomagierka robbiego 

Spoiler

jakie ona chce fotki z tych podziemi? Łaże za tymi posągami ale trafiam do nich tylko to tych różnych kopalni a nie świątyń. Teraz jestem w tej głównej gdzie auto builda dostałem

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

fiu, fiu, ale bydle :obama: takim sprzętem można zabić!


IMG_2794.thumb.jpeg.437a43c6b90addc4f047e612b8eeaba7.jpeg

 

 

te kolekcjonerki Nintendo to jakiś absurd, bo kosztują tyle co AAA na premierę, a napchane są fajnymi fantami (no i mają grę w środku)

 

co prawda Zelda to już z tych droższych zabawek, ale nie wiem czy stanie się to trendem 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...