Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brolin napisał:

Napierniczacie strony aż miło. U mnie dopiero sam początek i pierwsze proste konstrukcje, natomiast co już wiem, to że dawno nie grałem w tak odprężającą grę. Może nawet nigdy. Jak oni to zrobili, nie wiem. Czy to ta muzyka, dźwięki, kierunek artystyczny, czy wykreowany świat, nie jestem w stanie określić. Ale na pewno chmury podobają mi się bardziej niż te w Horizonie Burning Shores, a tam przecież jest chyba szczyt możliwości PS5 ;)

Zelda zawsze taka właśnie była, pamietam pływanie w Wind Waker, relaks i jeszcze raz relaks, łowienie skarbów i po prostu płynięcie z wiatrem, coś pięknego. Wracając jednak do samego tytułu, to jest magia. Nikt nie doszukuje się grafiki 4k, suwaków itd. Liczy się fun, gameplay i przygoda, taka gra to perła i dlatego mimo wszystko zasługuje na to 10/10.

 

Mój przykład, kupiłem switcha w premierę z Breath bo Zelda, po dwóch latach sprzedałem, teraz pokazał się nowy Switch z motywem Zeldy i  nowa Zelda i od razu kupiłem wiedząc ile będzie funu z tej gry. Nadrobiłem od razu kilka tytulow jak Bayo3, Metroid R (jako wspomnienie wersji z GCN która mam do tej pory), wpadł Kirby mega grywalny. Bajeczka

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

W tym shrine poczułem, że twórcy trollują.

 

Spoiler

Ten blok kamienny teoretycznie powinien wybić kulkę na drugą stronę ale zrobiłem ładną rampę i nie dolatywała, nie wiem jak miałem tutaj to zrobić no ale na szczęście jest recall, przyczepiłem kulkę do platformy i w ten sposób ją przetrasportowałem zamiast się pyerdolić jak matka z łobuzem :sapek:

 

image.thumb.jpeg.4b53e826a1231531f91de0e4976aa62a.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Around 500,000 physical sales for Zelda TOTK in France for its first week. This is a significantly higher start than the last Pokémon. It's more than the launch of Red Dead Redemption II or the latest FIFAs.

 

god damn, 500 tys pudelek w samej francji w pierwszy tydzien 

Odnośnik do komentarza

Zajebista gra, warto było brać switcha tylko dla niej, pierwsze po wstaniu to jest odpalenie Zeldy czego już dawno nie miałem z grami :obama:  beczunia jak sprzęt o mocy 1,5 x360 dostarczył grę która miażdży generyczne assassyny z horizonami na pokładzie 

 

 

Wspaniałe jest odkrywanie tego świata z jego wszystkimi mechanikami i możliwościami. 

Edytowane przez Daddy
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

 

Lista:

 

  Pokaż ukrytą zawartość
  • Wind Temple
  • Fire Temple
  • Water Temple
  • Lightning Temple
  • Hyrule Castle
  • Construct Factory
  • Forgotten Foundation

 

Ponoć gra jest OGROMNA i sami zaznaczyli na stronie, że będzie updetowana i może to jeszcze nie wszystko :obama:

Kurwa co to jest sir pytam a nie lista.

Pierdole te grę za takie momenty

Spoiler

 

 

20230515_191049.jpg

Jak w to chujstwo kręcące trafić 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

C0rwa miała być gra o latających wyspach i dlc na tej samej mapce a ja cały dzień w yebanych podziemiach :pawel: mega uzależniająca gra, jutro już lecę na wyspy!

14 minut temu, Donatello1991 napisał:

Kurwa co to jest sir pytam a nie lista.

Pierdole te grę za takie momenty

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

20230515_191049.jpg

Jak w to chujstwo kręcące trafić 

Skaczesz sobie z góry źebyś miał zwolnienie czasu i na strzałe dajesz efekt wody 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał:

C0rwa miała być gra o latających wyspach i dlc na tej samej mapce a ja cały dzień w yebanych podziemiach :pawel: mega uzależniająca gra, jutro już lecę na wyspy!

Skaczesz sobie z góry źebyś miał zwolnienie czasu i na strzałe dajesz efekt wody 

Tempy łeb nie ogarnął. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...