Skocz do zawartości

Gears Tactics


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co bym jeszcze chciał? Kolejną klasę - mechanika poruszającego się w silverbacku. W x-com enemy within (niestety nie grałem w ten dodatek) można było mieć takiego żołnierza w mechu. Był mocny, ale zajmował dwa sloty (chyba?). Tutaj by idealnie pasowało, bo w 5 w hordzie mamy taką klasę i można różne bronie montować na silverbacka.

Odnośnik do komentarza

Kurde, gram sobie i niby jest wszystko spoko - grafika, muzyka, fajne postaci w porownaniu do 4/5, ale czegos mi tutaj brakuje. Nie wiem czego w sumie bo przy takim mutancie czy xcom gram i sie jaram, a tutaj czegos mi z tych serii brak. Ale nie powiem - jak sie ustawi overwatch i przeciwnicy biegna w twoja strone to pieknie jest :fsg:  szkoda, ze badziej kamerką nie mozna sie bawić. No nic, gram dalej bo koncowka peirwszego aktu.

Odnośnik do komentarza

Co do bossów, to drugi, czyli Corpser (to chyba żaden spoiler, każdy się tego spodziewal xd) jest łatwiejszy. Polecam mieć klasę heavy do obu walk z bossami i w drzewku skilli isc w dolny lewy róg. Nawala krytykami tak mocno, ze zostaje z nich mielonka. Ja 3 razy podchodziłem do brumaka, bo niefortunnie sie ustawialem, ale jak dostal z mulchera, to jeden pasek od razu znikał.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, XM. napisał:

Z 1.5h męczyłem się z yebanym Brumakiem :obama:

Mi sporo zajął też ten brumak bo u sida mi pasek życia zjechał a na walkę się nie zregenerował, tak, że był na strzała i musiałem go jakoś wycofywać kilka razy w trakcie, więc raczej bezużyteczny był dla mnie. Reszta bossów już spoko. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, XM. napisał:

Corpser też super walka, ale prostsza. Kurde, szkoda, ze te misje na jedno kopyto.

 

Przynajmniej jest baza na poprawę, bo szkielet rozgrywki jest bardzo solidny. Święta trójca potrzebuje odświeżenia czy to w formie Horizona, Wars czy Tactics właśnie.

Odnośnik do komentarza

Ależ mnie wkurwila dziś ta gra i jej automatyczne checkpointy. W ostatniej walce wsio szło zajebiscie, aż przed odebraniem drugiego paska szefowi, w tej turze, giną z doopy dwie moje postaci i robi się zapis. Oczywiście, nie mozna sobie wejść i load wcześniejszy, jestem skazany na grę od nowa bo z tym ustawieniem już mnie niszczą w każdy sposób. Je bać.

No i ostatnia walka super - jest się skazanym na brak ciężkiego bo tak zadecydowali twórcy. To po co expic te postaci nie mam pojęcia.

 

E: kurna dupa że mnie i zmieniłem na easy i też się męczyłem. Masakra ta walka dla mnie byla.

Bardzo fajna giera ogolem z dobrym fundamentem pod kolejna część. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wlaczylem na chwile z ciekawosci . Pierwsza tego typu gra. Czym sie rozni kampania z Jackiem i bez niego ? (wl z nim). No i wydaje mi sie trudno. Gram na 3 poziomie i praktycznie kazde starcie musze powtarzac. Pewnie przez to ze nie umiem grac w tego typu gry chociaz strerowania jak na pada bardzo spoko. Pewnie zmniejsze na normal jak juz na samym poczatku mam takie problemy. No ale klimacik super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...