Skocz do zawartości

Gears Tactics


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przejebana jest ta gierka na Insane. Niestety brakuje tutaj jakiego tutoriala który by o wszystkim powiedział, albo spokojnego wprowadzenia, np. dopiero w czwartej misji dowiedziałem się że można granaty przyczepić do emergency hole, dzięki czemu ona się od razu zapadnie po otwarciu.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie chodzi o wrzucenie granatu do dziury tylko przyczepieniu granatu w miejscu gdzie ona zaraz się pojawi (jest znacznik), w takim wypadku ona się od razu zapadnie i nic z niej nie wyjdzie.

 

Tak samo polecam też używać snuba do przerywania overwatcha locustów, też dopiero to odkryłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajna jest ta gierka ale szkoda że bossów mało - jak na razie widzę że po jednym na chapter. O zamykaniu dziury rzutem wiadomo ale o tej drugiej opcji gra w ogóle nie informowała. A co mnie niesamowicie czasem irytuje to konieczność ręcznego wprowadzania całej drużyny do extract pointu w niektórych misjach jakby się nie mogło to z automatu zakończyć wtedy gdy nie ma już żadnych przeciwników.

 

Dziś dokoksowałem snajperkę legendarnym eq i jest masakra, np auto reload w czasie overwatchu. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skończyłem, trochę mi to zajęło bo grę musiałem sobie przegryzać czymś innym ze względu na powtarzalność szczególnie te kilka typów pobocznych misji które trzeba było robić przed głównymi. A tak to całkiem spoko gierka, fajne walki z bossami tylko jest ich mało. Fabularnie to raczej kicha no chyba że ja nie znam lore pudzianków to może wtedy zyskuje. Całościowo jak lubię takie gry to Mutant bardziej mi się podobał. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pyknąłem cały pierwszy akt dziś. Po skończeniu kampanii w 5 i dlc jestem w nastroju na to uniwerum i pysznie wchodzi ta gierka. Walka z brumakiem efektowna, ale wkurzająca. 2 razy musiałem resetować, bo za dużo się dzieje, a za mało ruchów. To przyklejanie granatów to porażka. Żeby zamknąc  e-hole, to trzeba by stac w miejscu w ktorym ma sie pojawic, bo inaczej nie ma szans, zeby starczylo ruchow na podejscie, podlozenie granatu i ucieczkę. Heavy jak na razie kosa, ale mikhaila z ta snajperka to może 50% czasu nie trafia, a nawet dalem jej item zwiekszajacy szanse na trafienie kosztem dmg. Jezeli mamy sidequesty przed misja glowna, to mozna zrobic wszystkie czy tylko wymagana ilosc? Mialem dwie do wyboru, ale po skonczeniu jednej drugą mi usunęło. Nie wiem czy coś zle zrobilem czy tak ma byc, ale dobrze, ze wybralem tę z fioletowym itemem jako nagrodą.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, 20inchDT napisał:

Pyknąłem cały pierwszy akt dziś. Po skończeniu kampanii w 5 i dlc jestem w nastroju na to uniwerum i pysznie wchodzi ta gierka. Walka z brumakiem efektowna, ale wkurzająca. 2 razy musiałem resetować, bo za dużo się dzieje, a za mało ruchów. To przyklejanie granatów to porażka. Żeby zamknąc  e-hole, to trzeba by stac w miejscu w ktorym ma sie pojawic, bo inaczej nie ma szans, zeby starczylo ruchow na podejscie, podlozenie granatu i ucieczkę. Heavy jak na razie kosa, ale mikhaila z ta snajperka to może 50% czasu nie trafia, a nawet dalem jej item zwiekszajacy szanse na trafienie kosztem dmg. Jezeli mamy sidequesty przed misja glowna, to mozna zrobic wszystkie czy tylko wymagana ilosc? Mialem dwie do wyboru, ale po skonczeniu jednej drugą mi usunęło. Nie wiem czy coś zle zrobilem czy tak ma byc, ale dobrze, ze wybralem tę z fioletowym itemem jako nagrodą.

Potem jest łatwiej bo lepsze itemy dostajesz i wyższy lvl. 

A te side questy to pamiętam, że jakiś tam mi nie wyszedł tj. nie zrealizowałem celu ale i tak to nie przeszkodziło w dalszym postępie. W każdym razie warto je robić i czyścić mapę z tych skrzynek. 

Odnośnik do komentarza

Grind jako tako nie ale musisz robić misje poboczne żeby główne się odblokowały co mnie osobiście strasznie zmęczyło i dałem sobie spokój gdzieś w połowie. Nie rozumiem takich zabiegów sztucznie rozwleczających długość rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza

Jestem teraz przed 4 misja w akcie 2. Te misje poboczne wcale nie roznia sie od glownych xdd Fabuly to tu prawie wcale nie ma. Misja główna - 3 osoby zdezerterowaly, ale szarancza ich zlapala i trzeba uratowac. No to co robimy chłopaki. Mamy misje poboczna gdzie trzeba uwolnic dwóch, to w intro do misji zrobimy tak, ze postac powie, ze nie wiadomo gdzie jest trzeci zolnierz i recykling hehehe.

Gra się fajnie. Graficzka i animacja też tiptop.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, 20inchDT napisał:

Jedyny problem jaki w tym wszystkim widze, to że te misje są mało zróżnicowane, bo tak to chyba nikt by nie narzekal, ze gra sie nie konczy po 5h.

Tylko czym dalej tym więcej tych pobocznych na jedno kopyto. Powinna być możliwość pomijania tych pobocznych. Wtedy kończysz gierkę ze smakiem w te 12-15h a nie męczysz się drugie tyle dawkując grę tygodniami bo monotonia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

Tylko czym dalej tym więcej tych pobocznych na jedno kopyto. Powinna być możliwość pomijania tych pobocznych. Wtedy kończysz gierkę ze smakiem w te 12-15h a nie męczysz się drugie tyle dawkując grę tygodniami bo monotonia. 

Ta gra z pobocznymi to ma z 15h, więc bez nich to z 5h max by było. 

Ale potem jak się już człowiek orientuje co i jak to szybko lecą te poboczne. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, 20inchDT napisał:

Żeby zamknąc  e-hole, to trzeba by stac w miejscu w ktorym ma sie pojawic, bo inaczej nie ma szans, zeby starczylo ruchow na podejscie, podlozenie granatu i ucieczkę.

 

No ale możesz też przecież normalnie wrzucić granat z daleka do dziury. Baba snajper jest koksem jak jej dozbierasz eq.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Ta gra z pobocznymi to ma z 15h, więc bez nich to z 5h max by było. 

Ale potem jak się już człowiek orientuje co i jak to szybko lecą te poboczne. 

 Nie pamietam dokładnie ale wydaje mi się ,ze przejscie na normalu bez powtarzania misji zajęło mi coś lekko ponad 20h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...