Skocz do zawartości

Gears Tactics


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Za(pipi)iste pierwsze wrażenie. To uniwersum naprawdę pasuje do gry taktycznej. Nie jest to klon xcom ma pomysł na siebie. Najbardziej podoba mi się to że można od początku tury żonglować swoimi żołnierzami i dostajesz ap za egzekucje. Daje to niewyobrażalne pole manewru. Na poziomie taktycznym nawet większe niż w serii xcom. Do tego chodzi pięknie nawet na mojej starej maszynie. Na razie bez bugów i crashy. Podoba mi się gra więcej napiszę jak pogram dłużej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, estel napisał:

Tak właśnie podejrzewałem, że będziesz sprawdzał. Rozumiem, że Chimerę zostawiłeś dla tego? ;) 

tak zdecydowanie bardziej mnie zainteresowały gears tactics bo to jednak coś zupełnie innego. Chimera jest spoko ale to nadal xcom tyle że z nowymi fajnymi mechanikami. Wrócę na pewno i dokończę. Na razie tylko jedno śledztwo ukończyłem. i drugie w połowie.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś próbował już gry na padzie i powie jak sprawdza się interface pod taki sposób kontroli? Próbuję zrozumieć dlaczego gra nie wyszła day1 na konsole. Tym bardziej, że jest naprawdę świena (chociaż jestem dopiero na początku - A1M3), a MS mógł pójść za ciosem i po świetnym Ori 2 zaatakować właśnie Gyrosami.

Odnośnik do komentarza

Super to wygląda , ograłem co prawda tylko około godzinki obecnie ale uwielbiam brudny klimat serii GoW .  Fajnie że starają się rozwijąc marke na różne sposoby bo uważam że sama w sobie jest na tyle unikalna że zasługuje na więcej niż jedną główną serie. Do tego graficzka na ultra wygląda cudnie , Gears 5 w izometrii.

Odnośnik do komentarza

No pewnie kwestia optymalizacji i dostosowanie UI pod konsole, ogólnie to nie wiadomo kto robi port na konsole bo Coalition i Splash Damage współpracowały przy tworzeniu tej gry na PC i przez jakiś czas nie było w ogole mowy o porcie na konsole - dopiero Rod Fergusson (były szef Coalition) puścił parę i na twitterze napisał, że gra wyjdzie na konsole i do ostatniego Xbox Inside nie było w sumie oficjalnego potwierdzenia tych informacji aż dostaliśmy info, że coming soon. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

Może podstawowy xbox się dławił na tym? A trochę słabo wydać tylko ka koksa. Mam pada to sprawdzę wieczorem ale wątpię żeby na dłuszą metę się nadawało do grania jak człowiek ma myszkę pod ręką. 

 

Obecnie ogrywam grę na dwurdzeniowej i5 - 6200U i 950M z 2GB VRAMu. Gra śmiga na średnich ustawieniach w 1080p/30 i nie spada poniżej tej wartości. Nie sądzę żeby nawet premierowy facik miał być gorszy od tego zestawu. Bardziej skłaniam się ku temu co piszę @bluber bo jednak UI gry wydaje się być stworzony od początku pod mysz.

 

Cóż, dziwna decyzja. Jeszcze nie alarmująca, bo to pierwszy przypadek gdzie gra potencjalnie konsolowa ukazuje się w obrębie tego samego ekosystemu staje się exem na jedną z platform, ale gdy zobaczę coś takiego jeszcze raz to zacznę się zastanawiać co priorytetyzuje tutaj Microsoft.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Cóż, dziwna decyzja. Jeszcze nie alarmująca, bo to pierwszy przypadek gdzie gra potencjalnie konsolowa ukazuje się w obrębie tego samego ekosystemu staje się exem na jedną z platform, ale gdy zobaczę coś takiego jeszcze raz to zacznę się zastanawiać co priorytetyzuje tutaj Microsoft.

 

jaka pierwsza xD Age of Empires kojarzysz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...