Skocz do zawartości

Gears Tactics


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

najśmieszniej że oficjalnie potwierdzili wsparcie myszy i klawy dla girsow tactics tylko zapomnieli o zapowiedzi na xbona xd

 

jedyna zadra w obecnej polityce, niby jeden ekosystem itp a takie gierki jak aoe4, flight sim czy tactics sa narazie pc only

 

czyli pc zgarnia 100% produkcji XGS a xbox nie wiadomo / nie wszystkie

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Wygląda to ciekawie, do tego w uniwersum które lubię. Szkoda tylko ,że jeszcze Xcom 2 nie ograłem. Fajnie ,że zaczęli swoje gierki wydawać na steam. Poczekam na recki, na razie tytuł mam na liście życzeń. 

Zaczeli wydawać na steam w momencie gdzie już przeszło mi kupowanie wszystkiego na steam z czego wyleczył mnie gamepass . No ale zawsze fajna alternatywa dla osób co mocno siedzą na steam.

Odnośnik do komentarza

Bez sensu kupować na steam jak masz w game pass na start. Btw właśnie zapowiedzieli dodatek samodzielny do xcom w tym samym tygodniu co gears tactics. I cena zachęcają bardzo niską:) Ciekawa strategia nie powiem wydawać turówke w tygodniu premiery innej bardzo wyczekiwanej. Ktoś na tym straci i raczej nie gears w game pass. 

 Ja polecam sprawdzić obecnie po patchach Phoenix point i poczekać na gears tactics obie rzeczy w game pass. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No za te ponad 200 zł to na pewno nie kupię ;d. Gierka szybko wleci na promkę 50% przez to ,że jest w abonamencie. tak jak było z piątą odsłoną Gears. Stówę dam. I tak w kolejce mam do ogrania drugą część Xcom i Mutant a później dopiero Gears Tactics. A dalej męczę AoE2 i nawet w połowie nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

No za te ponad 200 zł to na pewno nie kupię ;d. Gierka szybko wleci na promkę 50% przez to ,że jest w abonamencie. tak jak było z piątą odsłoną Gears. Stówę dam. I tak w kolejce mam do ogrania drugą część Xcom i Mutant a później dopiero Gears Tactics. A dalej męczę AoE2 i nawet w połowie nie jestem. 

To ty to i tak chcesz kupić jak masz w game pass? Po co? Tak serio ciekawy jestem. Sam mam prawie 1 k gier na steam i pewnie z 200 na gog ale nie przywiązuje się tak do platformy jak dają coś za grosze w game pass. Na pewno też nigdy nic co ogram w game pass nie kupię dodatkowo w pudełku czy w cyfrze bo po co

Odnośnik do komentarza

AoE1 i 2 Definitive Edition kupiłem na steam w zestawie przed premierą za jakieś śmieszne ~120 zł a gram już 5 miesięcy xd po co mi abonament. A do tych gierek będę wracał przez następną dekadę. Game passa mam do 2022 czy któregoś z tej cebulackiej promki ale źle mi się korzysta z tego ich sklepu. Szczególnie jak się gra na dwóch różnych PCtach. Żeby nie było z gog też mam problemy - zjadło mi savy z chmury. Już nic więcej u nich nie kupię przez to. A na steam zawsze mi wszystko świetnie działa.

 

Wiadomo ,że mnie jeszcze nie powaliło żeby kupić gierkę za 200 zł zamiast ograć w abonamencie xd ale jak cena jest dla mnie atrakcyjna to wolę na steam. Tak czy siak daję zarobić MS:lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...