Skocz do zawartości

PSX Extreme 265


Oceń okładkę PSX Extreme 265   

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 265



Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, mam dysonans i kilka pytań :)

 

-gdzie zniknęło top11 i czy wróci?

-gdzie jest teraz siedziba redakcji? 

-W ilu procentach PE jest powiązane z PPE? 

 

Numer spoko, tyle że czasu nie mam by spokojnie poczytać. Podoba mi się relacja z Gamescomu, zawsze lubiłem takie papierowe, dziennikarskie spojrzenie. Szkoda że zniknęło moje ulubione, "zaje.bongo" ale wiem że co jakiś czas do niego wracacie.

 

Tekst Myszaqa sprawił mi wielką frajdę, mam nadzieję że ten zwyrol zostanie na dłużej. Horrory rządzą!

 

Więcej nie czytałem. W kestii "o rany płatne promocje fotele dżojstiki!" to mam na to wyklepane. CDA i Pixel od dawna tak robią, nie widzę tu problemu.

Odnośnik do komentarza

a) TOP 11 - system był mocno powiązany z PPE - ankieta szła wraz z zapką numer, głosowanie z zarejestrowanych kont, opcja 3 głosów, ukryte wyniki. Myślałem, czy tego nie dawać na forumku, ale tu np. ankieta nie ma opcji ukrywania, więc wyniki były cały czas dostępne. 

b) Redakcja - numery niezmiennie zamykamy na Cedrowej. 

c) W procentach chyba tego nie da się określić :). PE i PPE to dwaj różni właściciele, ale choćby poprzez fakt, że kilka osób wciąż działa tu i tu, to jakieś powiązanie jest :). 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aux napisał:

Kurde, mam dysonans i kilka pytań :)

 

-gdzie zniknęło top11 i czy wróci?

-gdzie jest teraz siedziba redakcji? 

-W ilu procentach PE jest powiązane z PPE? 

 

Numer spoko, tyle że czasu nie mam by spokojnie poczytać. Podoba mi się relacja z Gamescomu, zawsze lubiłem takie papierowe, dziennikarskie spojrzenie. Szkoda że zniknęło moje ulubione, "zaje.bongo" ale wiem że co jakiś czas do niego wracacie.

 

Tekst Myszaqa sprawił mi wielką frajdę, mam nadzieję że ten zwyrol zostanie na dłużej. Horrory rządzą!

 

Więcej nie czytałem. W kestii "o rany płatne promocje fotele dżojstiki!" to mam na to wyklepane. CDA i Pixel od dawna tak robią, nie widzę tu problemu.

 

Top 11 jakoś pomyślimy jak to ogarnąć może głosowanie na forum zamiast PPE? Redakcja ma siedzibę tam gdzie miała tutaj nic się nie zmienia. PSX i PPE to dalej bliskie sobie media, na gamescomie też robiliśmy wspólną relację, wydawcy utrzymują bardzo bliskie kontakty. 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2019 o 13:44, Perez napisał:

Chwilę trzeba na dotarcie się całego cyklu, u nas też niektóre tematy (PDF) na początku wymagały dopracowania, więc liczę, że wszystko się z czasem unormuje :).

PDFy padaka. Choć ostatnio dostałem miłego maila, że przepraszacie i by napisać jak nie dostałem do Konrada a w dodatku w ramach przeprosin w środę dostanę Pixela 52. Pomyślałem super... Ale kolejny mail nie przyszedł :( Chyba że to nie wczorajsza środa miała być ;)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, marbel007 napisał:

PDFy padaka. Choć ostatnio dostałem miłego maila, że przepraszacie i by napisać jak nie dostałem do Konrada a w dodatku w ramach przeprosin w środę dostanę Pixela 52. Pomyślałem super... Ale kolejny mail nie przyszedł :( Chyba że to nie wczorajsza środa miała być ;)

 

Odezwij się plis na maila rlapinski@idea-ahead.com - ogarniemy zaległe PDF-y. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2019 o 18:47, chris85 napisał:

Ja co prawda dostałem PE ale obiecanego Pixela już niestety nie. 

Ktokolwiek dostał tego Pixela? Napisałem tego maila jak Perez sugerował i i tak to nic nie dało. Więcej płaszczyć się nie będę, ale swoje zdanie o całej sytuacji z prenumeratą już mam...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Teraz tak, kilka spraw, bo się nudzę.

 

  • Materiał sponsorowany wbrew pozorom całkiem znośny i nawet całkiem przyjemnie mi się go czytało, więc w sumie nie mam go za złe;
  • Artykuł o silnikach również parę informacji mi dostarczył, bo poza ogólną wiedzą nigdy specjalnie nie drążyłem tematu, w związku z tym lektura była interesująca. Plusik za to dla was i SoQa;
  • Komodo w wersji FaceAppowej wygląda jak Antoni Macierewicz. Coś strasznego. Niech więcej tego nie robi;
  • Opracowanie graficzne artykułu o Psychokinezie pachnie albo późnymi latami 90-tymi, albo wczesnym nowym milenium. Tak czy inaczej jest czerstwo. Ten tytułowy "art" w kiepskiej jakości robi tragiczne wrażenie. Albo ramka w warstwie na postaci ze Star Wars. We wcześniejszych numerach też zdarzały się tak mało atrakcyjnie zaprezentowane materiały, jakby składane w 10 minut. Dziwne i niestaranne;
  • Nie ufam recenzjom i ocenom Majka. Kilka razy się sparzyłem, wiele razy się z nim nie zgadzam w odczuciach i trochę mi nie po nosie, że dostaje on tak dużo gier do recenzji. Już pojawiły się tutaj zarzuty, że Majk niewystarczająco się przykłada do ogrywania tytułów (może właśnie przez ilość gier się nie wyrabia) i częściowo się z tym zgadzam;
  • Brakuje mi Dżuja, ale Piechota robi co może, by mi było jakoś lżej z tą tęsknotą. I robi to dobrze;
  • Tekst Myszaqa hm... sam nie wiem, jakiś fragment powstającej książki (?), a druga połowa to prywatny kącik filmowy i ponieważ to nie moje preferencje gatunkowe, więc nie przemawia do mnie ten materiał. Ale w ramach zastępstwa pod nieobecność tekstów Sobka może od biedy być;
  • Przekażcie proszę Dawidowi Muszyńskiemu, że przy recenzjach komiksów nadużywa porównań do telenowel. Bez kitu. Cztery recenzje w numerze i w trzech odniesienia do telenowel. Niech się ogarnie;
  • Koso zrobił się bardzo sentymentalny i nostalgiczny? Jeszcze nie wiem czy to dobrze, bo za krótko, by oceniać. Ale póki co dobrze mieć go z powrotem;
  • Materiał o Blue Sunset Games nawet niegłupi, ale zdecydowanie brakuje przy tych grach informacji na jakie konsole tytuł zmierza. Być może te jeszcze nie są do końca ustalone i to zależy od różnych aspektów, ale przecież jakaś "macierzysta" platforma, na którą gra jest wstępnie tworzona musi być.
  • Tak patrzę na okładkę i w sumie rozumiem argument "napisy sprzedają numer, więc muszą być", ale nie jestem przekonany, czy akurat artykuł o Zaginionych Cywilizacjach jest takim deal breakerem w czasopiśmie o grach, że ktoś akurat specjalnie dla niego kupi numer;  
  • Ogólnie widać, że numer chwilami tworzony "na kolanie" i trochę mniej istotnych baboli by się znalazło (np. playtest Daymare 1998 autorstwa Kaliego z podpisem "MONIKA", albo autorstwa Moniki, ale ze zdjęciem Kaliego, trudno orzec, bo tekst napisany bezosobowo), ale nie oskarżam nikogo o złą wolę.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...