Skocz do zawartości

PSX Extreme 265


Oceń okładkę PSX Extreme 265   

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 265



Rekomendowane odpowiedzi

Czy Pan szanowny redaktor @Majk w recenzji Wreckfest, który to narzeka na uszkodzenia z których nic nie wynika, aby na pewno ustawiał w opcjach przed wyścigiem - uszkodzenia na "realistyczne"?

 

Coś mi się wydaje, że nie skoro napisał takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Bzduras napisał:

Jeszcze tylko co do Myszaqa - proszę przekazać panu Marcinowi, że za tekst "Harry z Silent Hill 2" ma zakaz wjazdu do Szczecina bez flaszki na przeproszenie urażonego fana serii.

 

Matko i ja to puściłem. James już pewnie do mnie jedzie z gazrurką. Wiedziałem, że gdzieś musi być jakiś haczyk skoro Myszaq nie nawalił z terminem :) 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Emtebe napisał:

Czy Pan szanowny redaktor @Majk w recenzji Wreckfest, który to narzeka na uszkodzenia z których nic nie wynika, aby na pewno ustawiał w opcjach przed wyścigiem - uszkodzenia na "realistyczne"?

 

Coś mi się wydaje, że nie skoro napisał takie bzdury.

Po tym Hyde Parku sprzed kilku miesięcy, w którym Majk opowiadał że jest już zmęczony grami, dziwie się ze jeszcze się nie zwolnił, widać w większości recenzji że prawie w ogóle nie ogrywa gier które recenzuje, a większość recenzji jest jego :(

Odnośnik do komentarza

Ja pier,dolę, jak wy w ch,uja tniecie z tym wysyłaniem cyfrowej prenumeraty. Znowu mam się o to upominać? To jest jakaś autentyczna kpina już, czy wy przez 3 miesiące automatycznych maili nie potraficie ogarnąć? Niezależnie od opcji, branie za to pieniędzy to jakieś nieporozumienie. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No, temat numeru to ukryta reklama - trochę słabo. Trzeba niestety przyznać, że po zmianie wydawcy pojawiło się sporo problemów. Perez umywa od wszystkiego ręce, a Pan nowy admin pojawia się raz na miesiąc i nie udziela żadnych odpowiedzi. Miejmy nadzieję, że to tylko trudne początki, bo w innym wypadku dobicie do 300 numerów może być problemem. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał:

Miejmy nadzieję, że to tylko trudne początki, bo w innym wypadku dobicie do 300 numerów może być problemem. 

Ale niby czemu problemem? Pismo jest do dostania w kiosku? Jest. Prenumerata nie dochodzi na czas? Ok, to zrezygnujesz i co, przestaniesz kupowac z tego powodu pismo?

 

Jedynie spadek dobrego kontentu w magazynie moze spowodowac odplyw czytelnikow. Ale dopoki nowy wydawca nie wpier.dala sie Rogerowi w szpigla to wszystko bedzie ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...