Skocz do zawartości

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Taka mała ciekawostka - wygląda na to, że wersja digital z Microsoft Store to cross buy nie tylko pomiędzy Xbox One/Xbox Series ale także PC (o ile opis jest prawidłowy):
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/yakuza-like-a-dragon/9nxcswcqtnfg?activetab=pivot:overviewtab

 

Mogliby iść za ciosem i wszystkie cyfrówki w Smart Delivery ładować dodatkowo na PC :P 

Odnośnik do komentarza

Czyli doczekałem czasów kiedy yakuza wychodzi szybciej na Xboxa (Xbox series x) niż na PlayStation (ps5). Akurat jak to będzie pierwsza yakuza ogrywana na Xbox:obama:  co za miesiąc się szykuje w tym listopadzie. Xbox wpada w zestawie z valhalla, 3 dni później yakuza, tydzień później cyberpunk... :banderas: a nie wiem jeszcze jakie fajne gry w ciągu dwóch miesięcy się uzbierają w game pass. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

Czyli doczekałem czasów kiedy yakuza wychodzi szybciej na Xboxa (Xbox series x) niż na PlayStation (ps5). Akurat jak to będzie pierwsza yakuza ogrywana na Xbox:obama:  co za miesiąc się szykuje w tym listopadzie. Xbox wpada w zestawie z valhalla, 3 dni później yakuza, tydzień później cyberpunk... :banderas: a nie wiem jeszcze jakie fajne gry w ciągu dwóch miesięcy się uzbierają w game pass. 

Nie 3 dni później, ale tego samego dnia. Wczoraj ogłosili:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Figuś napisał:

Miał być Cyperpunk grany na nextgenie jako pierwszy ale wychodzi na to że będę zbierał puszki w Yakuzie jeżdżąc rikszą, jaram się, serio XD :)

 

Tylko nie chcę tego ang dubbingu, mam nadzieję, że będę mógł sobie ustawić jap VA i angnapisy

Co jak co ale ta minigierka serio jest zayebista xD gokarty za to trochę chuynia   :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...