Skocz do zawartości

Yakuza: Like a Dragon (Yakuza 7)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Pupcio napisał:

Kurde pograłbym ale tu jeszcze 3 yakuzy do skończenia :nosacz2:

Graj koniecznie na nowej generacji. Yakuza 7 ładuje się jeszcze szybciej niż yakuza mi na pc. Loadingi są 1 sekundowe. I jak płynnie chodzi. Wg mnie możesz ograć w przerwie od innych yakuz. To nowa historia i zupełnie inny system walki.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Red_ napisał:

Jezu ale chce to. Ale na soniaczu 5 trzeba czekać do marca :( Ostatnia Yakuza w jaką grałem to Judgment więc tutaj tym bardziej mam hajp, ze w końcu zmienili mechanizmy i miasto.

Jak do marca? Przecież jest wsteczna kompatybilność odpalisz na ps5

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba, póki co jest bardzo łatwo, ale jak zdarzy się silniejszy typ, to samo atakowanie nie pomoże, bo trzeba używać skilli obniżających obronę itp. To samo jak walczymy z grupką - jeśli ktoś przetnie nam drogę do zaatakowania kogoś, to sami otrzymamy obrażenia i atak się nie powiedzie. Miałem walkę z jednym bossem i było dynamicznie, Ichiban podnosił fotele, a między fazami były efektowne scenki. A same ataki to XD Nanba i gołębie póki co rządzą. 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że system walki jest kompletnie zmieniony na turowy. Czy zatem są jakieś fajne ataki nazwijmy to środowiskowe rodem ze starych odsłon, jak Kyriu po nabiciu paska i wcisnieciu trójkąta robił bolesne kuku niemiluchom w postaci np przytrzaśnięcia drzwiami auta lub megaszlag bejsbolem tudzież innym narzędziem mordu.

Odnośnik do komentarza

Walki są efektowne nadal. I sama turowa walka mi nie przeszkadza (a nawet przyjmuję ją z radością jako fajna zmianę)  ale niestety na razie jest po prostu za prosto. No ale ja dopiero dwa chaptery liczę że wzywanie się zwiększy. 

Odnośnik do komentarza

Gierka z biznesem wciągnęła mnie bardziej niż wcześniejsze minigry w serii. Moja korpo już na 1 miejscu. Polecam zabawić się w budowanie swojego biznesu dosyć wcześnie dzięki temu i workshop już dofinansowałem w pełni (22 mln) i mam hajs na wszystko.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pupcio napisał:

Ta minigierka to coś w stylu tej z yakuzy 0 u kiryu?

Z kupowaniem nieruchomości? Troszkę ale bardziej rozbudowana. Tutaj kupujesz biznesy , upgradujesz je i zatrudniasz coraz lepszych pracowników. Pracowników trzeba szkolić i mają statsy polepszające jakieś cechy biznesu. Co 4 dni masz spotkanie z akcjonariuszami. To bardzo intensywne przepytywanie w formie gry papier kamień nożyce. Trudno to opisać trzeba zagrać ale wciąga. Najlepszy przy przepytywaniu jest mechanizm "I AM sorrryyyy" masz trzy levele sorry i pomagają jak jesteś w czarnej dupie a czas leci. Przezabawne i wciągające

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Red_ napisał:

Hajp ogromny na to, brzmi zaj.ebiscie. I nie ma tam już Kamuroczo, prawda? xd

Jest ale na razie tylko chwilę nie wiem czy później tam nie wrócimy. Większość czasu na pewno jednak inna lokacja

5 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Czy to prawda że gra przymula opór w środkowej fazie?
Nrgej tak twierdzi a uważa sie za fana serii.
Czasowo jak to wypada?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Gram jednocześnie z AC valhalla i dopiero 7 chapter ale przez ok 27 h nie nudziłem się ani chwilę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten Management to niezły sztos :obama: Wczoraj do 1 w nocy przy tym siedziałem, jestem na 9 miejscu, dziś się pociśnie na pierwsze, a potem nabiję kapusty, wykupię najdroższe posiadłości i będę bogaty :banderas: Obecnie mam 27 milionów na czysto, pewnie dało się więcej, ale jestem lamusem, jeśli chodzi o takie ekonomiczne gierki XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...