Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, PanKamil napisał:

W ogóle wzorujecie się na bulidach z neta czy sami rozkminiacie?

Oczywiście, że samodzielnie :) to część zabawy i odkrywania gry, a jak jeszcze jest opcja łatwego respecu, to w ogóle nie ma problemu. Tak samo grałem w Eldena, jak zrozumiałem mechaniki i doszedłem do momentu gdzie wiedziałem, że będę mógł zrobić reset to leciałem intuicyjnie z buildem 

Odnośnik do komentarza

tak, ja mam dopiero 24 level a juz z 10 razy szedle reset skilli.

W ogole jestem w szoku, ze z tak wygladajacego drzewka mozna wyciagnac tyle roznych buildow.

 

To jest fajna stronka, gdzie ludzie wrzucaja rozne buildy:

Diablo 4 Best Builds · D4 Builds

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

tak, ja mam dopiero 24 level a juz z 10 razy szedle reset skilli.

W ogole jestem w szoku, ze z tak wygladajacego drzewka mozna wyciagnac tyle roznych buildow.

 

To drzewko jest naprawdę genialne w swojej prostocie. Wymaga nieco poprawek, które zapewne prędzej czy później nastąpią - ale ilość opcji i "ukrytych" synergii imponuje. Brakuje mi na ten moment aktualizowania wartości - przykład: basic skill generuje 14 spirita -> podbijam pasywką o 18% -> nadal pokazuje bazowe 14 :/

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

A jak udzwiekowienie? Czytałem, że dubb pl wymiata. Jak wasze odczucia co do tego?

Tu się nie ma co zastanawiać, dub polski świetne zagrany. Gram druidem aka proboszcz z Plebanii, Fronczewski jako narrator, Danuta Stenka jako Lilith też bardzo dobra.

Po przejściu fabuły jednak myślę o zmianie na angielski, bo wolę nazwy przedmiotów w tym języku jednak.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shen napisał:

one są od ładowania energii na te główne :)

Zdaje sobie z tego sprawę, ale zastanawiam się czy to standard, że są tak żałosne. Wybuch zwłok i kościana włócznia wiadomo, że sztos.

 

 

Jeszcze jedno pytanie, czy, zeby walczyć z bossami na koniec aktów czy tymi bossami świata to trzeba tworzyć jakis matchmaking czy zwyczajnie gracze z całej mapy się zbiegają i ten kto aktualnie jest na serwerze w tym samym miejscu? Preferuje grę z randomami bo nie lubie ustawiac się na dane godziny i po całym dniu jeszcze gadać do mikrofonu.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ölschmitz napisał:

glupie pytanie

 

na mapie lata jeszcze kilku innych graczy. mam jakis dungeon do ogrania, co sie stanie jak wejde tam z innym graczem? moze byc tak, ze jakis koks mi wybije potwory i w sumie polatam tam bez sensu?

 

Żeby z kimś wejść, musicie być razem w party. Kazdy ma swoje dropy i tak.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Wczoraj dotarłem do tych "aspektów" i to zdobywa się kończąc tylko dungeony? 

Aspekty możesz wyciągać z legendarnych broni. Aspektów z dungeonów możesz używać wielokrotnie a tych wyciągniętych z broni tylko raz i przepadają.

 

Ja właśnie odblowałem tier 3. Wciąga ta gra - siadasz niby na godzinkę, a tu cyk 5 godzin zleciało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gregorius napisał:

Można, grałem tak w dniu premiery. Chwilę biliśmy z typkiem mobki obok siebie po czym on zaprosił do party (z poziomu gry nie xboxa) i zrobiliśmy kilka rzeczy razem. Szybko i intuicyjnie.

a jak jest różnica poziomów między wami to skaluje się to jakoś? Czy słabszy stoi i patrzy? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...