Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lochu napisał:

Na stronie helltides.com jest podane kiedy respawn bossa.

On jest na każdym poziomie trudności? Jestem teraz na tier 2 więc może jeszcze za nisko? Dzisiaj wskakuje na tier 3.

 

Gram między 22:30 a 00:30 i niech już mnie ten blizzard nie wkurwia bo ja chcę grać kiedy mam ochotę, a nie będą mnie na smyczy trzymać, że mam się do konsoli zgłaszac kiedy im się zachce. Noa ja pierdole, nienawidzę czegos takiego.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Skrzynki podczas helltide się resetują? 
Nie na każdym resetują się, na helltides.com z prawej strony masz timer resetu, jeśli go nie ma to na Przypływie otworzysz jedynie dwie. Jeśli będzie reset, to następne dwie, czyli w sumie cztery na Przypływ.
Natomiast dzisiaj na Przypływie miałem po raz pierwszy trzy skrzynki jednocześnie, nie było też resetu i nie wiem czy to wczorajszy patch coś zmienił, czy taka sytuacja była możliwa wcześniej.
Odnośnik do komentarza
 
zanotowane  
Tak na zachętę ;) dodam że z tych skrzynek lecą legendy - nawet do 5 sztuk, kilka żółtych itemów, kasa, kilka eliksirów oraz surowce potrzebne kowalowi do zrobienia maksymalnego upgrade sprzętu.
I to wszystko tylko z jednej skrzynki a możesz ich otworzyć nawet 4 jak się będziesz uwijać na Przypływie ;)
Odnośnik do komentarza
On 6/28/2023 at 1:53 PM, UberAdi said:

Tylko mystery skrzynki znieniają położenie, zawsze o pełnej godzinie.

Hmmm no nie jestem pewien. One sie resetuja co pol godziny. W przypadku gdy Helltide zaczyna sie 15 minut po pelnej godzinie lub 15 minut przed, mozesz otworzyc trzy skrzynki. Masz 15 minut zeby otworzyc pierwsza. Pozniej 30 minut na druga, a potem kolejne 15 minut na ostatnia.

 

Te Tortured Gift of Mysteriies to imo jedyne skrzynki ktore warto otwierac.

 

EDIT: Ok, one sie resetuja o pelnej godzinie, nie co pol jak myslalem. Mozna zlootowac 4 w czasie jednego eventu, chyba ze Kehjistan, to wtedy teoretycznie mozna nawet 6.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, PanKamil said:

Ktoś objaśni czym są te przypływy i o co chodzi z tymi wartościami 75 i 125? D3 miało zajebiste oficjalne forum a teraz blizzard turbobiede zapodaje.

Masz godzine na zbieranie tzw Cinders. Na terenie gdzie jest Helltide sa rozne skrzynki. jedne za 75, 125 i imo najlepsza za 175. Cindery leca z zabitych worgow. jak umrzesz, to tracisz polowe.

9 minutes ago, easye said:

A jak się w ogóle atakuje 2 gracza? XD

Masz opcje jak jestes na PvP terenie, na padzie to chyba w dol na krzyzaku. Jest krotka animacja i zamiast na zloto, swiecisz sie na czerwono. O ile dobrze pamietam, wszyscy cie widza na mapie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj gra poinformowała mnie o tej aktywności "przypływ". Na początku lajcik, ale po jakiś 10 minutach wycierali mną podłogę, a innych graczy do pomocy nie było. Serio ten system multi jest totalnie spierdolony. Powinien być jakiś jakiś point gdzie podbijamy i robimy matchmaking do konkretnej aktywności jak np. w the division 2. Mam nadzieje, że gracze już im wierca dziurę w brzuchu i dosyć szybko to ogarną. 

 

Przeskok z mocy przedmiotów też jest spory i z broni 560 power wyskoczyła mi 690 więc trzeba trochę wzmocnić postać.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...