Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Shankor napisał:

Jak sobie kupisz upgrade do wersji ultimate to masz pominięcie 

 

No pomija rangi w battlepassie, a nie level postaci, wiec nie wiem jak to się ma do nerfa expa? Chyba, ze do czego innego pijesz.:sapek: Battle pass nawet nie wymaga wbicia 100lvl, zeby go wymaxowac, wiec kazdy powinien dac rade.

Odnośnik do komentarza

Zabili Helltide'y

 

Podnieśli koszt najrzadszej skrzynki do 250 popiołów, ale za to kompletnie nie leci już ten popiół. Robienie eventów nie ma sensu, bo z przeciwników pojawiających się podczas eventu leci teraz może z 2-4 popioły!! Z skrzynki na zakończenie eventu leci 5-6 popiołów. Otwarcie 1 skrzynki zajęło mi prawie 30 minut, aż zebrałem te nieszczęsne 250. Teraz głównym źródłem popiołu są zwykłe moby i elementy interaktywne na mapie - nie na tym to powinno polegać :(

 

I jeszcze pomyśleć, że ktoś gra postacią która jest niepewna i może zginąć tracąc to co zebrał - według mnie coś tu nieświadomie spier$%#*li i jest potrzebna szybka naprawa tego. 

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Czarodziejka zaparkowana na 70 i chyba tak zostanie z tego co czytam, jeszcze gearu na T4 nie zdobyłem konkretnego a tutaj nerfy expienia i helltide? Słabiutko :niki:

 

Chociaż nie wiadomo bo ta gra i zabijanie potworków/pogoń za itemkami ma coś w sobie że czasem włączę to kilka godzin leci. 

Odnośnik do komentarza

Zmiany tragiczne. Mój nekro do wczoraj kosił krytykami po kilka milionów, obrażenia po 2000000-2500000 to był standard. Dziś pograłem i zobaczenie krytyka po milion to jest święto. Dopiero jak złapię potwory w trupie macki to ze 2-3 miliony zobaczę. I padłem na legionach gdzie wcześniej mogłem tam grać jedną ręką. Zmniejszyli mi obrażenia co najmniej o połowę.

Kto się nie nagrał wysokopoziomową postacią przed sezonem to stracił najlepszą zabawę i teraz będzie się kisił w tym gównie. Jak tego nie odkręcą to gra pewnie straci dużo graczy.

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pure Bladestone napisał:

Zmiany tragiczne. Mój nekro do wczoraj kosił krytykami po kilka milionów, obrażenia po 2000000-2500000 to był standard. Dziś pograłem i zobaczenie krytyka po milion to jest święto. Dopiero jak złapię potwory w trupie macki to ze 2-3 miliony zobaczę. I padłem na legionach gdzie wcześniej mogłem tam grać jedną ręką. Zmniejszyli mi obrażenia co najmniej o połowę.

Kto się nie nagrał wysokopoziomową postacią przed sezonem to stracił najlepszą zabawę i teraz będzie się kisił w tym gównie. Jak tego nie odkręcą to gra pewnie straci dużo graczy.

 

To też fakt, Bone Spear/Włócznia z kości została znerfiona o około 60% (znerfili okropnie aspekt), DMG vs Vulnerable i można tak wymieniać i wymieniać. Nie zmienia to faktu, że jest to nadal najsilniejszy build w całej grze i samograj :) Jeszcze mega ciekawie zapowiada się ta nowa unikatowa tarcza (Bezooki Mur - klasyk :)

 

Mam dziś wolne więc mogę obejrzeć pierwsze analizy graczy na YT i poczytać opinie to wysuwa się wniosek, że 99.9% rzeczy w grze zepsuli :) Brawo twórcy :) 

Odnośnik do komentarza

Cóż z tego, skoro przed sezonem Podziemia Koszmarów dawały +25% dodatkowego doświadczenia przy potworach +3 poziomu względem naszej postaci, a teraz, gdy stwory mają przykładowo 100, a my 97, to otrzymujemy.... 4.5% :notlikethis:

Maksymalna wartość bonusu PD wynosi teraz 15% i można ją uzyskać przy różnicy +10. Półtora procent na poziom.

Jakby ktoś chciał posłuchać o zmianach, więcej w filmiku:
 




 

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie czuje sie mocno zdemoralizowany. Rozumiem ze nerfy byly potrzebne, ale one powinny isc w parze z buffami w innych aspektach, zeby to wszystko skompensowac. Silne buildy sa dalej silne, slabe so jeszcze gorsze. Jaki to mialo miec sens???Jesli wkurwic swoich graczy to well done blizzard.

 

Nerf do vuln dmg sie nalezal imo, ale trzeba bylo tez zmienic  formule jak dmg jest naliczany. Vuln jest wciaz najlepszy i dalej wszyscy beda go stackowac, tyle ze z gorszym efektem.

 

Nerf do CDR tez z dupy. Jakis ziomek na arkuszu exela wyczytal ze 90% graczy go uzywa to znaczy ze jest OP. Ale nikt nie zadal pytania, dlaczego tak jest? No nie wiem, moze dlatego ze nie chce czekac gdzies skitrany, az mi sie cooldowny zresetuja, bo tak sie sklada ze LUBIE uzywac moich skili. Dlatego gra byla satysfakcjonujaca. Wystarczylo zmniejszyc cooldowny odgornie, nie wiem o 1/4 i moze wtedy nie czulbym sie zobowiazany do stackowania CDR na armorze.

 

Serio odechcialo mi sie grac, bo nie wiem dlaczego mialbym teraz spedzic jeszcze wiecej czasu na levelowaniu, a do tego sie jeszcze bardziej meczyc.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nievil napisał:

https://www.gamesindustry.biz/european-video-game-sales-in-june-jump-20-thanks-to-diablo-4-european-monthly-charts

 

Dwa cytaty:

Diablo 4 is the biggest video game launch in June

Over 66% of Diablo 4 sales were on PC, with over 21% on PS5 and just under 9% on Xbox Series S and X. The remaining 4% was on PS4

 

Gra będzie w gamepasie, że tak słabo xbox?

 

Po prostu xbox jest najslabiej sprzedająca sie konsola na rynku i nie ma zbyt duzej bazy graczy.

Zeldowcy jak zwykle zrobili z siebie debili, wklejajac sprzedaz pudełek z UK jako dowod słabej sprzedazy diablo :niki:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...