Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie gra nie jest jakimś objawieniem, ale przyjemnie jest pograć od czasu do czasu (oczywiście jeśli znowu nie zepsują czegoś w kolejnych patchach). Jak dodatek będzie na przecenie (co zapewne szybko nastąpi, patrząc jak prędko potaniała podstawka) to pewnie kupię. Swoją drogą ciekawe jaka cena...

Odnośnik do komentarza

Udało się pierwszy raz dobić do 100 :obama:

 

Spoiler

image.thumb.png.9cbdede1edc85f911c1e209cada3aa73.png

 

Gra się bardzo przyjemnie, build pod blue ballsy więc meta ale czułem się jak w najlepszych czasach Blade Vortexa w PoE. 

W porównaniu z poprzednim sezonem, w którym pograłem może z 30 minut to tutaj jakoś od razu lepiej weszło.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i wbiłem 100 w tym sezonie.

Expi się elegancko ale nie ma co robić,nic nie leci,te unikaty na barbarzyńcę w większości bezsensu.

Lilith bierze mnie na strzała.

Itemizacja nadal leży i kwiczy

Mam nadzieję że ten patch w grudniu da coś do roboty,a jak nie to słabo.

Odnośnik do komentarza

Itemizacja lezy i kwiczy ale barb teraz na hocie to kosior - bez dziadka krytyki co chwila na poziomie 30-40 baniek a co ktorys strzal 120 wpadnie wiec raczej wszystko na strzala - lilith jak dobrze sie ulozy to to samo. A to przy slabo zooptymalizowym bildzie. Ogolnie fajnie ze teraz idzie grac czarka i barbem chociaz wiadomo ze w nowym sezonie oslabia te klasy bo teraz przeginka. Mnie trzyma farma duriela - jedynie z uberow polecial amulet ale mysle ze jeszcze chwila i cos dziabnie;)

Odnośnik do komentarza

Teraz luz minimum zawsze bedzie 1 duriel z przyplywu jak sie przycisnie to i wiecej (mam teraz +800 materialow z przyplywow i teraz focus tylko na te drzewa bo tu random plus jakos mnie nie porywa latanie po mapie (robie tylko te za dungi bo to 5 minut max i te za multika za zabicie tego minibosa na trefach).

Fakt jednak ze jest to meczace - zalozylem sobie ze po wydropieniu szako (pod inne postacie) i dziadka pod barba zmienie sobie w koncu postac na czarke lub necro i bedzie znowu fun.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę bo darmowy tydzień i kurczę już nie dla mnie takie coś. Interesuje mnie tylko SP ale i tak musi być ciągle online i jak uśpię Decka to oczywiście mnie rozłącza i nie dość, że wracam do checkpointa to do tego cała gra się zamyka i muszę uruchamiać i się logować na nowo. Do tego te dziesiątki prawie identycznych przedmiotów, bardzo szybko skończyło mi się miejsce w ekwipunku i stoję sortuję te wszystkie spodnie jak debil.

 

Sama rozgrywka jak to Diablo, wizualnie bardzo ładnie, filmiki fajne, generalnie najwyższa klasa. Ale podstawowe założenia mechaniki gry nie do przyjęcia. Odinstalowane.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No fajny ten nowy udpate,szkoda że na ta rzeź nie mogę wejść bo muszę robić jakieś kretyńskie sezonowe zadania :kekw:

 

Może to u dobrze,bo nie gram bulidami z neta a "swoim".

Ten najnowszy gdzie zbieramy jakieś kamienie i wymieniamy na skórki do gry,nie zachęca do grania.

Nawet tym leniwym chuyom nie chciało się dodać,nowych potworów.

Trzeba czekać na kolejny sezon :Aloy_cool1:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...