Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Shen napisał:

Były jakieś buffy sorca od premiery? Da się tym grać teraz? Druid i necro juz ograne, czegos innego bym sprobowal.

W poprzednim sezonie sorc miał najbardziej przegięty i zepsuty build w grze. Nerfią to w S3 i dodają jakiegoś unika zmieniajacego Meteor więc pewnie to będzie teraz najlepszy skill. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2024 o 06:22, KarolJanuszGejmingu napisał:

Fajnie,że wczoraj z kumplem chyba pół godziny szukaliśmy rozważania jak tego

Pająka ulepszyć koło tego paleniska.

Dobrze,że zajrzałem na Reddit i jeden z pierwszych questów sezonowych jest zbugowany :kekw:

Brak słów na te partactwo:kekw:

 

Wciąż nienaprawione xD

Na szczęście wystarczy wyjść z gry i następnym razem załapało :newell:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zaraz wbije na world tier 4 i po tych kilku godzinach muszę stwierdzić, że to najgorszy sezon do tej pory. Pet nie robi nic a sezonowa mechanika to dead content, jest irytująca, nieopłacalna i całkowicie pomijalna.

Na plus chyba tylko zmiany w balansie klas i nowe unikaty które są spoko.

 

Jeśli to info od Blizzarda o 2 teamach robiących naprzemiennie sezony jest prawdziwe to serio ten team od 1 i 3 sezonu jest do wymiany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Shen said:

Nie wiem czy ta gra jest tak chujowa, czy wyrosłem już z bezsensownego farmienia ciągle tych samych potworów, ale po kilku krótkich sesjach w ogóle mnie nie ciągnie, żeby wracać do tego sezonu.

Ta gra jest chujowa. Niestety gram na ps5 wiec nie zagram w last epoch a poe2 jeszcze troche poczekac trzeba ale odpal sobie takie D2 Resurrected i gwarantuje ze bedziesz sie duzo lepiej bawil

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego jak kolejny sezon nie ma endgame'u a caly content sie robi z zamknietymi oczami składając najmocniejszych bossów na hita. 

 

Dla prownania, w obecnej lidze PoE spedzilem jakies 100h a nadal nie zabilem kilku bossow i pewnie swoim aktualnym buildem tego nie zrobie. Poza tym po tych 100h nadal mam mase mozliwoscu upgradu ekwipunku a nie jak w D4, że znajdujesz na koncu itemy o 1% lepsze xd

 

Czekam na 4 sezon i ten rework itemizacji bo z tej gry da sie cos jeszcze zrobic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czekałem ,czekałem i kupiłem D4 za 70 zł - akurat jak trwał II sezon.
Wymęczyłem nekro  pod okolice 90 lvl i nie miałem siły grać dalej.
Nie czekałem na III sezon, ale miałem podejście że dam szansę - jak było już blisko startu, zainteresowałem się jaka będzie zawartość itp.

Zagrałem kilka chwil i nie, po prostu nie mam siły w to grać - jak wyżej napisano, bez konkretnych zmian ta gra jest do zaorania.
Ja wysiadam.
 

Odnośnik do komentarza

Jak ktos szuka czegos pomiedzy Path of Exile a Diablo to polecam sie przyjzec Last Epoch. Gierka jest w becie i oficjalna premiera 21 lutego. Graficznie nie jest to Diablo, ale to gierka robiona przez kilku kolesi ktorzy sie zgadali na Reddicie. Anyway, fajny system skili, swietne craftowanie, ktore jest bardzo intuicyjne ale wciaz ma sporo glebi. Do tego wraz z premiera system frakcji, gdzie mozna wybrac czy chcemy sie skupic na handlu z innymi graczami czy ssf (solo self found). Generalnie zrobilem jakos kolo 100h do tej pory i sztosik gierka. Nie trzeba miec PhD z excela jak przy PoE ale nie jest az tak durna jak D4. Polecam mocno.

 

Tak jeszcze dodam co nieco o end game.

Poki co jest dostepne cos co nazywa sie Monolith of Faith. Takie male wysepki gdzie "skaczemy" z jednej na druga itd. Jak ktos gral w PoE to najlatwiej to porownac do map. Bardzo krotkie misje w stylu idz i zabij. Kazda wysepka gwarantuje jakas tam nagrode, ktorej typ jest nam znany juz przy wyborze (target farming) i punkty stabilizacji. Po uzbieraniu odpowiednij liczby tych punktow, sa 2 extra misje i pozniej boss. Zaliczenie kazdego mono, daje nam buffy.

 

Po pierwszym zaliczeniu wszystkich monolitow (3-5h) dostajemy dostep do tzw empowered monolith. Trudnosc wzrasta ale i nagrody. Posuwajac sie dalej od centralnego pola wzrastaja punkty stabilizacji ale tez mozemy napotkac pewnego bossa. Jego zabicie resetuje progres (tylko jak daleko bylismy od pkt startowego, reszta zostaje) i dodaje punkty korupcji. Czyli troszke trudniej, przeciwnicy maja wiecej buffow itd. Wiem ze to nie ma zbytnio sensu, ale w praktyce jest mega proste.

 

Sa tez dungeony (3 jak do tej pory) i one tez maja rosnacy poziom trudnosci. Z tym ze one sie robia naprawde trudne, a nie jak w D4 one shot everything. Jeden z tych lochow to tzw gold sink, gdzie po jego zaliczeniu mozemy zinwestowac kase w potencjalne nagrody. Drugi to zdobywa sie punkty za przeciwnikow, a je pozniej mozna wydac na losowe przedmioty. Trzeci jest ciekawy bo po jego zakonczeniu daje szanse na polaczenie dwoch przedmiotow tego samego typu. Jeden unikat z tzw legendary potential (1-4pkt potencjal decyduje ile affixow z drugiego przedmioty zostanie przetransferowanych na unikat) laczymy z innym przedmiotem tworzac legendarny typ przedmiotu. Tak ze mozna sobie z buffowac jakis ulubiony przedmiot i stworzyc cos, co nie kazdy bedzie mial.

 

Generalnie tworcy zapowiadaja sezony itd i rozne nowsci z czasem.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Sedrak said:

A to jest F2P czy P2P? Jak wygląda monetyzacja?

Cena jest to 30 dolarow, monetyzacja tylko cosmetics. Stash taby kupuje sie za walute w grze. Aaaaa i najwazniejsze imo ultimo, jest swietny loot filter.

 

Tutaj latwo przyswajalne info o wiekszosci mechanik itd.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...