Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.04.2022 o 09:54, Aleks napisał:

Kontynuując te zachwyty - też uważacie, że te intra otwierająca applowskie seriale są świetne? W zdecydowanej większości przypadków trudno mi pomijać te fragmenty. 

Coś w tym jest, chociaż mam tylko jedno intro do podrzucenia. Uwielbiam je. Ten montaż, to połączenie bohaterów z różnych epok. :wub:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem Severance - oj wciągło mocno. Dawno nie oglądałem serialu, który tak by piętrzył zagadki i był tak satysfakcjonujący. Uwielbiam surrealizm świata przedstawionego w biurze: oszczędność wystroju niczym w galerii sztuki nowoczesnej, abstrakcyjność ich pracy, przerażającą wręcz strukturę samego biura i jego labiryntowe korytarze, Zarząd komunikujący się wyłącznie za czyimś pośrednictwem. Zbudowano tu rzeczywistość niczym z kafkowskiego koszmaru i bardzo mi się to podoba, choć nieco też niepokoi, ponieważ sam pracuję w korpo i łatwo znaleźć pewne analogie między serialem, a rzeczywistością.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem skorzystać z tej oferty poniżej dla posiadaczy PS4 aby sprawdzić trzy miesiące za free. Zainstalowałem aplikację, zrobiłem wszystko jak trzeba, potwierdziłem założenie konta, a jak chcę się zalogować na konsoli to mnie wywala, że nie jestem zalogowany do iTunes. Promocja miała działać do 22 lipca, a tu lipa. Nie mam sprzętów Apple ani konta na iTunes. Teraz założyłem tylko konto aby mieć appleID. Będę wdzięczny za pomoc.

 

https://www.ppe.pl/news/297569/ps4-z-darmowym-appletv-sony-zaprasza-graczy-na-swietna-promocje.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wczoraj aktywowałem bez problemów na PS5, wystarczyło założyć Apple ID (podanie karty jest do tego wymagane), nie musiałem ściągać żadnego iTunes czy innych rzeczy. Dzisiaj ostatnia okazja na to.

 

Skoro mam teraz na te 6 miesięcy to co jest must have do obejrzenia? For All Mankind i co jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...