Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

za darmo (w ramach abonamentu) masz tylko "oryginalne" produkcje apple (pierwsza, druga zakładka apki). cała reszta działa na zasadzie wypożyczalni/sklepu w którym kupujesz/wypożyczasz. dodam tylko, że mega jakość i duży wybór; sam od jakiegoś czasu przestałem kupować filmy na płytkach tylko apple

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Słupek napisał:

za darmo (w ramach abonamentu) masz tylko "oryginalne" produkcje apple (pierwsza, druga zakładka apki). cała reszta działa na zasadzie wypożyczalni/sklepu w którym kupujesz/wypożyczasz. dodam tylko, że mega jakość i duży wybór; sam od jakiegoś czasu przestałem kupować filmy na płytkach tylko apple

 

Ja właśnie wróciłem do płytek 4k mimo dobrej jakości apki Appla (najlepszej na rynku) to jednak różnicę widać gołym okiem. Chyba ,że ktoś wypożycza tylko to jakość bezkonkurencyjna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, jest 2 miesiące darmowe apple+ więc postanowiłem sprawdzić, tym bardziej że mają Wybrzeże moskitów, co chciałem obejrzeć

 

Wiec tak, polecam 2 miesiące za darmo jakby ktoś nie wiedział

Polecam serial

 

Polecam, bo jest sporo dobrego tam i 2 miesiące można ogarnąć całość

Nie polecam aplikacji na TV xD

 

Już uj, że to chodzi jak goowno, ale taka niby usser idiot freendly firma, co chwali się intuicyjnością, a tu taki  balas. Nie sądziłem, że ktoś może stworzyć gorszą apkę do oglądania niż stare HBO GO. A jednak

 

 

Odnośnik do komentarza

Czarny Ptak - ależ to było dobre.

 

Kapitalnie chłop zagrał tego Larry'ego.  Egerton trochę wkurwiający, ale imho dowiózł też rolę.

 

No i pożegnalna rola Liotty [*] :sapek: Fajnie, że dostał taki hołd i będzie mile pamiętany po tej epizodycznej, ostatniej roli.

 

Z tego co tu piszecie, to teraz pierwszy w kolejce Severance.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2022 o 07:33, Moldar napisał:

A co tam takiego trudnego?

Na minus brak własnej listy filmów, wszystko dodaje się do grupy oglądaj dalej.

Nie ma co być trudnego, bo nic tam nie ma, wspomnianej listy filmów na przykład. Żadnego sensownego sortowania czy kategorii, co by jakoś działało. Do tego doskonałym pomysłem jest wspólna baza dla filmów do wypożyczenia za dodatkową kasę i zwykłych do obejrzenia na platformie.

 

No da się na tym coś oglądać, ale daleko tej apce do legendarnej intuicyjności apple. Najgorsza apka na tle konkurencji. Ale to chyba nie ma być konkurencja dla D+ czy Netflixa, co nie? Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale chyba rozdają to za darmo do ajfonów w stanach? No bo płacić za to abonament to tak średnio bym powiedział 

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dwa pierwsze odcinki nowego sezonu Mythic Questa i mam mieszane opinie. Pierwszy sezon był fantastyczny, drugi nieco odstawał, ale nadal spoko. Tu te pierwsze odcinki coś tam nakręcają, można było śmiechnąć przy Elizabeth Holmes, zaś prawakom polecam postacie nowych testerów. Z Brada też coś się urodzi. No ale to tylko kilka minut z prawie godziny. Oby się to rozkręciło. 

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza

Tak, to jest oferta tylko dla nowych. Zapomniałem napisać ale chyba z reguły tak to wygląda, że tego typu bonusy są dla nowych kont.

Zdziwiłem się jak ktoś wrzucił stronę wcześniej promocje, która miała dotyczyć także powracających userów. Jednak w komentarzach w linku jest info, że tylko dla nowych. Sam jeszcze nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

WeCrashed - Polecam bardzo osobom zainteresowanym biznesem, techem, start-upami, ale także must see dla fanów Jared'a Leto oraz Annie Hathaway .

Jestem po 4tym odcinku (wczoraj 4 pierwsze obejrzałem ,to praktycznie nigdy sie nie zdarza, zazwyczaj oglądam 1/2 odcinki i przerwa) i myślę, że to czas dobrze wykorzystany.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cherry: Niewinność utracona.

 

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Film dotyka ciężkich tematów takich jak PTSD, ćpanie leków i ciężkich dragów. Opowiada o losie byłego żołnierza (Tom Holand), który walczył w Iraku i jego losach po powrocie z wojny jak i przed wybraniem się na wojnę. Może nie jest to wybitne dzieło ale dotyka dość ważnego i ciężkiego tematu. Aż byłem zdziwiony, że jest to oryginalna produkcja Apple. Obejrzałbym jeszcze coś w podobnych klimatach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...