Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Wooyek napisał:

Jak ktoś chce to są dwa darmowe miesiące dla wszystkich użytkowników, nie tylko nowych z okazji premiery filmu "Wyzwolenie" z Willem Smithem. 

Dzięki. Znów sobie przycebulę. Patrząc na obejrzane przeze mnie seriale w 2022 roku Apple to jest najlepszy serwis streamingowy dla oryginalnych seriali, więc tym zabawniejsze, że korzystam z niego tylko za darmo.

 

Dlaczego najlepszy?

1. Severance - najlepszy serial tego roku. Z unikalnym pomysłem na siebie, mówiący interesujące rzeczy o naszym obecnym świecie i zrealizowany po mistrzowsku.

2. Pachinko - najlepsza drama tego roku z motywem przemijania i rodzinnych klątw, które ciążą chyba na każdym z nas.

3. Black Bird - niespieszny mini-serial psychologiczny dla fanów pierwszego sezonu Mindhuntera.

 

Na dokładkę dochodzi jeszcze Prehistoryczna Planeta. Te produkcje Apple'a to jest wyższa kultura serialowości.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Black Bird- no potwierdzam wszystko. Ja myślałem ze to będzie typowy serial bazujący na plot twistach z dupy typu "on podłożył świnie temu, a ciekawe czy tamten to zauważy", a było zupełnie inaczej. Super serial o warstwie psycholgicznej, mówiący o tym jak wiele jesteś w stanie zrobić dla wolności, sławy, swoich przekonań. 

Odnośnik do komentarza

Osłuchałem się i oczytałem o Ted Lasso i korzystając z :cebula: na 2 miesiące oglądam i bawię się wyśmienicie :good2: Bardzo przyjemny, ciepły, zabawny i nieprzekombinowany serial, dawno się tak szczerze nie ubawiłem i to nie przez jakieś głupie żarciki, a fajnie wkomponowany i niegłupi humor sytuacyjny. Okejka.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.12.2022 o 18:06, Rudiok napisał:

Osłuchałem się i oczytałem o Ted Lasso i korzystając z :cebula: na 2 miesiące oglądam i bawię się wyśmienicie :good2: Bardzo przyjemny, ciepły, zabawny i nieprzekombinowany serial, dawno się tak szczerze nie ubawiłem i to nie przez jakieś głupie żarciki, a fajnie wkomponowany i niegłupi humor sytuacyjny. Okejka.

 

Też zacząłem, przyjemny serial.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2022 o 12:20, Wojtq napisał:

Dzięki. Znów sobie przycebulę. Patrząc na obejrzane przeze mnie seriale w 2022 roku Apple to jest najlepszy serwis streamingowy dla oryginalnych seriali, więc tym zabawniejsze, że korzystam z niego tylko za darmo.

 

Dlaczego najlepszy?

1. Severance - najlepszy serial tego roku. Z unikalnym pomysłem na siebie, mówiący interesujące rzeczy o naszym obecnym świecie i zrealizowany po mistrzowsku.

2. Pachinko - najlepsza drama tego roku z motywem przemijania i rodzinnych klątw, które ciążą chyba na każdym z nas.

3. Black Bird - niespieszny mini-serial psychologiczny dla fanów pierwszego sezonu Mindhuntera.

 

Na dokładkę dochodzi jeszcze Prehistoryczna Planeta. Te produkcje Apple'a to jest wyższa kultura serialowości.

 

Severance :obama:

 

Black Bird :obama:

 

Kulawe konie :obama:

 

Apple, aleś ty mnie teraz zaimponował. Świetne produkcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2022 o 12:20, Wojtq napisał:

Dzięki. Znów sobie przycebulę. Patrząc na obejrzane przeze mnie seriale w 2022 roku Apple to jest najlepszy serwis streamingowy dla oryginalnych seriali, więc tym zabawniejsze, że korzystam z niego tylko za darmo.

 

Dlaczego najlepszy?

1. Severance - najlepszy serial tego roku. Z unikalnym pomysłem na siebie, mówiący interesujące rzeczy o naszym obecnym świecie i zrealizowany po mistrzowsku.

2. Pachinko - najlepsza drama tego roku z motywem przemijania i rodzinnych klątw, które ciążą chyba na każdym z nas.

3. Black Bird - niespieszny mini-serial psychologiczny dla fanów pierwszego sezonu Mindhuntera.

 

Na dokładkę dochodzi jeszcze Prehistoryczna Planeta. Te produkcje Apple'a to jest wyższa kultura serialowości.

Również przycebulę. Wczoraj skończyły się 2 miesiące z okazji tego filmu Seliny Gomez i dzisiaj wpadły kolejne, bo promka ważna do 14-tego. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Kulawe Konie - wybornie się bawiłem, świetne oba sezony, ciężko wybrać który lepszy. Cały czas serial trzyma poziom, a to co Gary Oldman robi ze swoją rolą to jakieś arcydzieło. Brawa dla scenarzystów za teksty, a aktorów za tak dobrą grę. Ciężko mi się nawet do kogokolwiek przyczepić. Zapowiedź 3 sezonu troszeczkę mnie niepokoi, bo już tam były jakieś wzmianki o Hitlerze, CIA, Kennedy, nie wiem czy to za bardzo nie odpływa już, no ale patrząc na obecny poziom jestem raczej spokojny. Genialny serial, każdy musi go obejrzeć.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, seb.maz napisał:

Dla mnie to prawie wszystko co u Apple to same perełki. Można oglądać „w ciemno” zawsze będzie pan zadowolony! A i nie omińcie Ted Lasso i Acapulco, takiego klimatu nie znajdziecie w żadnym netflixie itp. 

No właśnie wczoraj skończyłem oglądać drugi sezon Acapulco. Jaki to jest fajny, lekki serial który pozwolił mi się oderwać się na chwilę od rzeczywistości.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja widziałem tylko pierwszy odcinek, ale jakoś nie siadło. Może później by zaskoczyło, ale to pytanie na kiedy indziej, bo zacząłem Kulawe Konie i jest bardzo dobrze.

 

34 minuty temu, oFi napisał:

teraz mnie boli strasznie, że nie wiem co tam się wydarzy pozniej :[

Zobaczysz sobie w S2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...