Skocz do zawartości

Apple TV +


Sven Froost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

14 października ma się ukazać serial na podstawie książki Shantaram.

https://tv.apple.com/pl/show/umc.cmc.atxsrive40xli3zh3uxjimut?ign-itscg=10200&ign-itsct=SHA_EM

 

Mam ją w audiobooku, przesłuchałem kilka razy i tym razem chętnie obejrzę. Książka jest bardzo długa, wielowątkowa a scenariusz wystarczyłby na nakręcenie kilku filmów albo zrobienie kilku gier. Akcja rozgrywa się głównie w Indiach, w Bombaju bodajże, a bohaterem jest zbieg z australijskiego więzienia. Polecam w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
36 minut temu, sprite napisał:

Shantaram ktoś ogląda?

 

Tak. Spoko jednak bardzo szybko poszło w popchnięciu fabuły do przodu. Dopiero trzeci odcinek, a już poznał Karibaya, ma jakąś relację z tą laską. Wydaje mi się, że jeszcze sporo się działo po drodze a co nie zostało pokazane. Chyba, że coś pomieszałem.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Square napisał:

Sporo wołają. Ja mam te 6 miesięcy free z PlayStation i raczej nie będę przedłużał, ale te ich produkcję trzymają bardzo wysoki poziom.

 

Za Apple TV+ sporo, ale już Apple One "Dla Ciebie" (TV+, Music, Arcade) za 34,99 zł jest nadal opłacalne

 

Obecnie oglądam See i całkiem wciągający serial, w połowie pierwszego sezonu jakieś dziwne akcje odchodzą. Taki trochę klimat Horizona z PS

Odnośnik do komentarza

A krążyły opinie, że podobno 3 sezon lepszy od pierwszego

 

Ja korzystam z obydwóch: jak mi Spotify średnio dopasuje listę, to używam Apple Music i odwrotnie. No i w Apple Music masz lepszą jakość muzyki np. losless niż w darmowym Spotify. 

 

Hehe, ale i tak wolę Spotify (darmowe), bo mi lepiej dopasowuje playlisty jak na razie i sponsoruje Barcelonę

Odnośnik do komentarza

Ten pakiet One w wersji rodzina można sobie dzielić nie mieszkając ze sobą?

W tych "arcade" są jakieś ciekawe gierki czy same popierdółki?

 

Do muzyki mam darmowego Spotifaya, a ostatnio odkryłem, że dobrze sprawdza się youtube Music. Mam z rodziną abonament na podstawowego YT, a muzyka tam jest w pakiecie. Całkiem spoko jak na moje wymagania.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Elitesse napisał:

Ten pakiet One w wersji rodzina można sobie dzielić nie mieszkając ze sobą?

W tych "arcade" są jakieś ciekawe gierki czy same popierdółki?


Można, kwestia dodania użytkowników do rodziny po AppleID.
Gry jak to gry na telefon - moim zdaniem rewelacji nie ma ale np. w Frogger in Toy Town przyjemnie zabiłem czas w samolocie gdy nie miałem ze sobą Switcha i ten tytuł mogę polecić.

 

W dniu 21.10.2022 o 12:36, bulaxyz82 napisał:

Dzisiaj wleciał II sezon Acapulco, który gorąco polecam, dla mnie serial ma taki sam vibe jak Ted Lasso. Zdecydowanie zasługuje na uwagę, ciepła i sympatyczna komedyja.


Potwierdzam - jest super. Szkoda, tylko że odcinki dawkują, ale naprawdę warto obejrzeć.

Edytowane przez Bowser
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...