Skocz do zawartości

Half-Life: Alyx


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

meh, zero imołszyn po obejrzeniu trailera. Chyba jednak zbyt dużo czasu minęło od dwójeczki, plus ostatnia passa tytułów od Valve nie daje podstaw do jaranka się.

Pewnie jest jakiś sposób żeby psvr podłączyć do pc, może obadam jeżeli będzie taka opcja, jak nie to przejdzie się na yt i tyle.

Odnośnik do komentarza

Kurde jednak nawet jak to będzie gierka na 7 to kupię :/ serce aż mi mocniej zabiło. Uwielbiam tą serię, aż wspomnienia wróciły. Za dzieciaka jak mama przyniosła pudło i konfigurowanie tego mitycznego złego steama aż po kupno orange boxa którego ogrywałem na drugi dzień po swojej studniówce kompletnie nic nie pamiętając z tego przejścia. Dzięki czemu ogrywałem z bananem na twarzy dwa razy za każdym razem kończąc HL2 wraz z dwoma epizodami za jednym posiedzeniem. Tak samo mnóstwo czasu spędziłem z HL2 z świetnym portem na pierwszego xboxa. 

 

Trzymam kciuki bo wygląda to na grę AAA tylko na VR. Jak się sprzeda to może dostaniemy ten epizod trzeci. No i chyba wiem co sobie na 30 urodziny kupię z takich głupot bo VR jeszcze nie mam chociaż bardziej myślałem o okularach od Sony ale co zrobić.  Przynajmniej kompa niedawno złożyłem to największy wydatek mam za sobą. 

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kumpel odpalił jedynkę na geforcen256 jak u mnie jeszcze riva siedziała xd szczęka na podłodze,

Tak tylko dodam że ze względu na rozdziałkę i wymaganą ilość fps wymasgania gier vr to jest zawsze górna półka. Poniżej minimalne - czuję że żeby to dobrze latało to musi być grubiej

  • MINIMALNE:
    • System operacyjny: Windows 10
    • Procesor: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
    • Pamięć: 12 GB RAM
    • Karta graficzna: GTX 1060 / RX 580 - 6GB VRAM
Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MBeniek napisał:

Od 2016. Projektem zajmuje się ~50 osób.

 

 

Właśnie to mnie trochę martwi bo Valve to jest ogólnie mała firma ale za to z ogromnym kapitałem. Trochę też odeszli od robienia gierek. Też za bardzo nie wiadomo co tam się dzieje bo nie jest na giełdzie i przez to wiemy tylko tyle ile nam powiedzą. 

Trailer jest świetny także jestem mega pozytywnie nastawiony. 

 

10 godzin temu, mozi napisał:

Pamiętam jak kumpel odpalił jedynkę na geforcen256 jak u mnie jeszcze riva siedziała xd szczęka na podłodze,

Tak tylko dodam że ze względu na rozdziałkę i wymaganą ilość fps wymasgania gier vr to jest zawsze górna półka. Poniżej minimalne - czuję że żeby to dobrze latało to musi być grubiej

  • MINIMALNE:
    • System operacyjny: Windows 10
    • Procesor: Core i5-7500 / Ryzen 5 1600
    • Pamięć: 12 GB RAM
    • Karta graficzna: GTX 1060 / RX 580 - 6GB VRAM

 

Nie są te minimalne jakoś straszne ale ja już wiem, że w dobrej rozdziałce nie pogram. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Właśnie to mnie trochę martwi bo Valve to jest ogólnie mała firma ale za to z ogromnym kapitałem. Trochę też odeszli od robienia gierek. Też za bardzo nie wiadomo co tam się dzieje bo nie jest na giełdzie i przez to wiemy tylko tyle ile nam powiedzą. 

Trailer jest świetny także jestem mega pozytywnie nastawiony. 

 

 

Nie są te minimalne jakoś straszne ale ja już wiem, że w dobrej rozdziałce nie pogram. 

Myślę że będzie dobrze - druga część działa na quescie który ma procka z komórki to myślę że będzie spoko. Grafa w takich grach nie ma aż takiego znaczenia. Po tym co widziałem na pc (Doom 3, Alien Isolation) czuję że będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.11.2019 o 12:04, Ukukuki napisał:

No gierka wyjdzie pewnie na konsolach nowej generacji jeśli te będą miały VR. 

PS5 będzie miało, Xbox na 90% nie, a sama gierka pewnie wyląduje na PS5. 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-12-12-valve-o-half-life-alyx-na-playstation-vr-wciaz-niczego-nie-wykluczylismy

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, Bzduras napisał:

Ja, na Oculusie Rift S.

 

29 minut temu, Bzduras napisał:

Ja też nie, ale w marcu trzynastka wpadnie i od razu ruszam po gogle, a po przytarganiu ich do domu naciskam guziczek "kup teraz" na Steamie ^^

A to nie lepiej już brać Questa (dzięki tej technologii Link można normalnie go podłaczyć pod pc)? Cena ta sama, wyższa rozdzielczość, jedynie odświeżanie trochę niższe (72Hz vs 90Hz w rifcie). 

 

Sam się przymierzam do questa w marcu. Tylko wcześniej trzeba upgrade pc zrobić, bo na 970 to sobie co najwyżej na yt będę mógł alyx pooglądać. ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...