Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Daddy napisał:

Maniak i brygada są spoko, nie każdy musi mieć magistra z gier i wyglądać pięknie jak mendrek.

Wole taki ''amatorski'' kanał niż wielu gigantów pizdeczek casuali jak Remigiusz Maciaszek itp. 

 

Dla czegoś lekkiego można ich fajnie pooglądać. Momentami jakbym widział dyskusję z forumka w formie video. Jak chcę coś bardziej konkretnego odpalam grubcia archona czy innego NoClipa.

Odnośnik do komentarza

No chłopaki mają fajną zajawkę i szacun za to. Wiadomo że nigdy nie będą polskim digital Foundry, a ich materiały często są nagrywane na spontanie i bez przygotowania co wygląda czasami troche śmiesznie, zwlaszcza gdy temat temat odcinka jest bardziej technologiczny i muszą nawzajem się poprawiać.

 

Szanuje ich za odwagę bo ja z moim wyglądem, wada wymowy i problemem z jąkaniem nigdy nie podjąłbym się zrobienia czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ASX napisał:

No chłopaki mają fajną zajawkę i szacun za to. Wiadomo że nigdy nie będą polskim digital Foundry, a ich materiały często są nagrywane na spontanie i bez przygotowania co wygląda czasami troche śmiesznie, zwlaszcza gdy temat temat odcinka jest bardziej technologiczny i muszą nawzajem się poprawiać.

 

Szanuje ich za odwagę bo ja z moim wyglądem, wada wymowy i problemem z jąkaniem nigdy nie podjąłbym się zrobienia czegoś podobnego.

Ale te wady nie sprawiają, że nie możesz prowadzić vloga, pisać recenzji itd itp. Wiem że w dzisiejszych czasach lepiej się czegoś słucha oglądając, ale jest jeszcze spore grono ludzi, którzy lubią spędzić czas na dobrej lekturce. Co do Maniaków warto posłuchać ich podejścia, no i szacun dla prowadzącego, za jego kolekcję konsol. 

Odnośnik do komentarza

Dlatego ograniczam się do pisania anonimowo swoich opinii na forumku ;)

1 godzinę temu, Mejm napisał:

slodko pierdzace 'obiektywne' peany jak posty asaxa o wszystkim co microsoft.

Wypraszam sobie jest wiele elementów związanych z M$ począwszy od ich polityki, przez sprzęt, a na grach kończąc które wiele razy krytykowałem. Ale oczywiście jeśli zrobią coś co  jest godne pochwalenia to zdarza mi się też napisać pozytywnego

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, funditto napisał:

Im bliżej do tego listopada to coraz bardziej się obawiam, że nawet jeśli konsola wyjdzie w tym roku, to u nas będzie nie do dostania.

I co martwi cię to? 

Na razie w gierkach i tak bez rewelacji więc wy(pipi)ane na to. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, funditto napisał:

Im bliżej do tego listopada to coraz bardziej się obawiam, że nawet jeśli konsola wyjdzie w tym roku, to u nas będzie nie do dostania.

E tam. XCloud na starcie w Polsce.  MS jakoś nasz rynek jednak w miare ok traktuje. Chętnych pewnie aż tyle u nas nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...