Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

z6xhpgr8sjm51.jpg

Jako że ostatnia ostatnio modna jest propaganda obrazkowa ma forumku to obowiązkowo   wrzucam grafikę

 

W ogóle dziwna jest grafika, niektóre pozycje mocno sa  na siłę ( EA Play zajmuje dwa miejsca xd), a drugiej strony brakuje kilku ważnych gier first party, (gdzie jest Everwild?)  

 

No cóż przynajmniej nikt nie powie że nie będzie gier

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Scorn to podobno launch window. Wszystkie gry z majowego inside Xbox miały mieć premierę albo na start konsoli jak np. Medium albo kilka miesięcy po.

 

Funk nie wiem. Ale czekam mocno na te gierkę bo robią  ją twórcy  Steamworld dig jednej z moich ulubionych indyków

Sprawdziłem na ich stronie Gunk ma wyjść jesienią 2021

Odnośnik do komentarza

Niedawno skończyła się beta, więc wydaje mi się że premiera jest niezagrozona

 

Ale sama gra w ogóle do mnie nie przemawia, wygląda  jak kolejny chiński klon csa, a singiel od Remedy będzie pewnie na 3-4h i do zapomnienia.

 

Btw ciekawe wątek dot. rozmiaru nextgenowych gier na Xboxa

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ASX napisał:

z6xhpgr8sjm51.jpg

Miazga :obama: a brakuje jeszcze wielu mocnych gier na grafice + kolejne w drodze :banderas: do tego wszystkie gry w XGP.

 

Mam nadzieje że przed premierą Xboxów, MS ogarnie event z zapowiedzianymi grami + zobaczymy gry TI czy Compulsion, itd. żeby podkręcić jeszcze bardziej Hype. Temat konsol jest już ogarnięty, teraz pora pokazywać gry w akcji.

 

Jeff Grubb zdradził że MS sypnął sporo kasy na coś co nie jest przejęciem studia i coś o czym jeszcze nie wiemy, może chodzić o jakiegoś dużego exa/exy od zewnętrznych wydawców, nowe studio, kolejny obok EA wydawca w XGP.

 

 

xD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Te 120 fusów to trzeba mieć wyświetlacz z hdmi 2.1 i 120hz, czyż nie?

 

chcialbym na żywo zobaczyć te różnice bo za czasów grania na PC wiele lat temu nie widziałem żadnej różnicy między 60 a 90 fps

Matryca musi byc 120Hz i HDMI 2.0 do wyswietlenia 1080p120/1440p120, lub HDMI 2.1 dla 4k/120. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...