Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

normlany czysto informacyjny post o tym jak wygląda nowe studio i nad czym pracuje. Chyba popadasz w jakąś xboxową paranoje.

ja wiem że niektórym tutaj może przeszkadzać i drażnić jak ktoś pisze o czymś związanym z xboxem i nie jest nastawiony negatywnie, ale niektórzy użytkownicy którym bliżej jest do $ony chyba przesadzają.

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, asax, nic do ciebie nie mam*. Każda strona obozu musi mieć swojego "yetiego" :lapka:

https://www.psxextreme.info/topic/121404-horizon-ii-forbidden-west/?do=findComment&comment=4601013

 

*ani tym bardziej do samego xboxa - nie chciałbym aby na rynku zostało tylko ps i nintendo (i stadia xD). Powiem więcej - sam pewnie skończę z wszystkimi trzema konsolami, bo w budowanie pc jakoś nie chce mi się już bawić :usmiech:

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak pisze Xbox Polska ale ja po prostu podałem kilka faktów

 

napisałem że InXile ma nową siedzibe - fakt

napisałem M$ inwestuje w studia first party - fakt

napisałem że pracują nad nową wysokobudżetową grą rpg - fakt

Brian Fargo to legenda branży - fakt

 

a to że komuś to przeszkadza i ma jakieś dziwne skojarzenia to :dunno:

1 minutę temu, MBeniek napisał:

Każda strona obozu musi mieć swojego "yetiego" :lapka:

no teraz to mnie dopiero uraziłeś

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie jest ta nowa siedziba BTW? W ogóle ale tu musi być wygryw w takim korpo pracować i robić gierki dla jednego z czołowych producentów tej branży. :obama:

 

Business and pleasure i ejszcze takie piękne okoliczności przyrody. :banderas:

1 minutę temu, Hum napisał:

Yeti który bez opamiętania jedynie przekleja twitty... Mimo wszystko ASX jest poziom wyżej od tamtego jednoplatformowca.

 

+1 bo ASX jednak opiera się na faktach, ma często wysokiej jakości newsy i insiderskie ciekawostki (vide temat problemów z H:I nim sprawa wyszła na jaw). Zasłużone tytuły bota roku, porównanie do YETIego mega krzywdzące.

Odnośnik do komentarza

Co kto lubi - już wolę jak są wrzucane same twitty niż jeszcze jakby był dodawany zbędny komentarz typu: "sony nie żałuje pieniędzy na first party" itp. 

 

12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle ale tu musi być wygryw w takim korpo pracować i robić gierki dla jednego z czołowych producentów tej branży.

Niestety nie jest tak kolorowo jakby się mogło wydać.

 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że to zależy od firmy, ale jak uda Ci się wyjść ponad szeregowego programistę to musi być naprawdę cudowne uczucie. :)

Swoją drogą, tak nie bijcie, ale wyczytane na PPE:

 

The Gunk rzekomo exem na platformy MSu. Pamiętam, że bardzo mi się ta gra spodobała, a to zapewne zasługa twórców SteamWorld. Z chęcią sprawdzi się "za darmo w XGP za 4zł". 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Wiadomo, że to zależy od firmy, ale jak uda Ci się wyjść ponad szeregowego programistę to musi być naprawdę cudowne uczucie.

I potem zostaje już tylko nieziemski crunch (jak w ND, R* czy cdpr) :Coolface: 

Niestety, ale nasza branża zbyt często wykorzystuje fakt, że ludzie dołączają do niej z pasji ('mogę robić gierki i jeszcze będą mi za to płacić? to jasne, że mogę robić po godzinach i "na początku" dostawać jakieś minimum') :( 

 

A tak wracając do tematu xboxa to jak myślicie jaka jest szansa, że to o czym pisał Jeff (że M$ wydaje sporo kasy na coś co nie jest przejęciem studia) to coś związanego z VR? Np. współpraca oculusa z xboxem? Bo to trochę dziwne, że aktualnie chyba największe ip m$ (minecraft) będzie dostępne w vr na ps, a na xboxie już nie. Dodatkowo microsoft i facebook są raczej w dobrych relacjach, skoro użytkowników mixera odesłali do fb gaming. A też wątpię, że microsoft chciałby inwestować w swoje własne gogle vr.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy VR to wystarczająco atrakcyjny dla nich rynek by w niego inwestować,

 

personalnie też wolałbym żeby skupili się dostarczaniu na normalnych grach zamiast jakiś eksperymentów z wirtualną rzeczywistością.

 

Osobiście jeśli miałbym zgadywać to myśle że może chodzić o założenie kolejnego studia wewnętrznego. Mam też nadzieje że nie jest to jakaś antykonsumencka zagrywka w stylu wykupienie rocznej ekskluzywności Mass Effecta czy coś w tym rodzaju

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlimShady napisał:

To by znaczyło, że przeszedł Knacka 6 razy z rzędu, a nikt nie jest aż tak szalony jak Maciuś.

 

Mam platyne w Knacka, szczęście nie musiałem, aż tyle podejść robić. Ale uśmiałem się czytając komentarz, bo jak ktoś ma pecha to i 6 razy może być mało jeśli chcę się calaka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...