Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Scorn, Medium i Stalker wyjdą też na PS5, więc nie wiem, po co ta uszczypliwość :dunno:

Fable to tylko trailer CGI, podobnie jak Hellblade (z tym, że tu na silniku, ale gameplayu nikt nie widział). 

Więc jarać się takim rzekomym line upem to trochę jak wczorajsza podnieta logo God of War u klapów - jasne, że kiedyś wyjdzie, ale kiedy... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

Scorn, Medium i Stalker wyjdą też na PS5, więc nie wiem, po co ta uszczypliwość :dunno:

Źródełko poproszę.

2 minuty temu, Wredny napisał:

Fable to tylko trailer CGI, podobnie jak Hellblade (z tym, że tu na silniku, ale gameplayu nikt nie widział). 

Więc jarać się takim rzekomym line upem to trochę jak wczorajsza podnieta logo God of War u klapów - jasne, że kiedyś wyjdzie, ale kiedy... 

Teraz niebiescy zadają sobie już nie tylko pytanie "kiedy", ale dodatkowo "za ile", u zielonych sprawa jest jasna - za 54,99zł miesięcznie :xboss:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą myśle że wczorajsza konferencja $ony (teraz już chyba nikt się nie urazi za ten zwrot), sprawiła że oferta Xboxa jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Każdy się bał że konsole Sony będą drogie, ale okazało się że cena będzie naprawdę atrakcyjna (400 dolców za bezpudełkowca :obama:) i zrównali się nawet z ofertą M$ - 500 dolarów za XSX. Ale co stracili na hardwarze to odbiją sobie gdzie indziej...

 

Myślę że poodwyżka cen gier przez Sony znacznie bardziej zaboli portefe graczy niż droga konsola, w końcu konsole kupuje się raz, a gry calą generacje. Co stawia alterenatywy takie jak Xbox Gamepass w jeszcze bardziej korzystnym świetle.  Dość powiedzieć że w cenie jednej gry na PS5 (jeśli będzie kosztować ponad 300zł) można mieć ponad rok gamepassa ultimate  z dostępem do najnowszych nextgenowych gier w dniu premiery, które można ogrywać na konsoli i komórce dzięki chmurze xd. 

 

Druga kwestia że jeszcze kilka miesięcy temu Jim Ryan z $ony zapewniał o tym że wierzy w generacje, a tytuły ekskluzywne Sony nie "hamowane" przez poprzednią generacje, miały zapewnić powód do zakupu nowego sprzętu. Dzisiaj okazuje się że to było tylko marketingowe mydlenie oczu i ten sam Jim Ryan mówi że PS4 pozostanie dla nich bardzo ważne przez następne 3-4 lata, a gry takie jak Spiderman Horizon 2 i reszta jednak trafią na PS4. Więc przyjmują tę samą polityke nie olewania starych konsol co M$, piękny zwrot akcji xd

Edytowane przez ASX
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bartg napisał:

Wstrzymajmy konię z tą radością na tanie gierki na xboxy, multiplatformy kosztują tyle samo co na ps5 w tej chwili.

 

Z tym, że Xbox ma XGP. W tym roku 8 gier ograłem w ramach tego abonamentu i to nie były jakieś odpady tylko naprawdę udane tytuły. Dla kogoś o ograniczonym budżecie taka usługa to gwarant stałego dostępu do masy fantastycznych gier.

1 minutę temu, lpcl napisał:

Ja mam nadzieję, że teraz nie wzrośnie cena GP, po tych podwyżkach cen gierek nawet by mnie to nie zdziwiło. 

 

Wątpię, że podskoczy jakoś znacząco (o ile w ogóle). Raczej byłbym w stanie uwierzyć, że zniknie Gold i granie po sieci będzie tylko dla posiadaczy Ultimate.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

Wstrzymajmy konię z tą radością na tanie gierki na xboxy, multiplatformy kosztują tyle samo co na ps5 w tej chwili.

wiesz poszczególni wydawcy third party mogą sobie kształtować ceny takie jak im się podobają, tak jak np. Activision i ich 329 zł za Call of Duty. Na razie nie wiem czy ceny gier od M$ także wzrosną.

 

a ja pisałem tylko o tym że Xbox oferuje większą alternatywe bo gry od Xbox Game Studios możemy kupować w pudełku, w cyfrze albo ogrywać w tanim abonamencie w dzień premiery.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Moldar napisał:

Nie do końca. W Europie gry kosztują 69 euro. Teraz będą 79.

Tzn oficjalnie? Bo nie przypominam sobie, żebym kupił jakąś za 69 EUR. 

A i jeszcze o tych konferencjach to takie tam strzały w kolana odchodzą, że głowa mała. No ale jak my to śledzimy to mamy jakieś porównanie do lat poprzednich a w tych korpo to chyba jajogłowi od cyferek i Exceli rządzą. 

No ale jakieś opamiętanie nawet w dziale sony widać po tych bombach, jednak nie wszyscy są takimi cepami by ślepo iść za kazem w ogień. ;)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Aleks napisał:

Jeden miesiąc GPU to 55 zł? Proszę o wyjaśnienie. Poważnie pytam.

 

Co prawda wyjdzie za rok 400 zł, ale nie ma zabawy w zakładanie nowego konta. Cena pewnie porównywalna z jedna wersją delux ex'a do Sony:kaz:

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-game-pass-ultimate-3-miesiace-kod-na-przedluzenie-na-dowolne-konto-at-eneba-295403

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...