Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Ale cenowo wyjdzie więcej niż kupić na 24 miesiące golda i zrobić transfer do ultimate

Transfer na GPU jest tylko dla nowych subskrybentów, obecnie opłacający lub po konwersji nie mają takiej opcji i robią jakieś brazyliskie mumbo-jumbo.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wredny napisał:

Jaki zwrot akcji znowu? Zwykły bullshit dla niekumatych. 

Kilka multiplatform i trailerów CGI bez pokrycia, a zaanonsowane, jakby to miało wyjść na start :yao:

Chyba nie skumałeś o co chodzi w tej liście gier co rzucił ASX,  MS ma sporo gier zapowiedzianych ''only nextgen'' a czy coś wyjdzie za 3 lata jak stalker 2 na ps5 to pewnie tak, tak jak większość gier z działu ps5 na XSX/SS

PS5 miał być super ssd i tworzenie światów na nowym poziomie  a tu kłamstwa i dalej gramy w gry z/na ps4.

 

 

Co do zalewu niebieskich w temacie powinno być coś w stylu limitu postów na forum żeby zacząć pisać w CW, tylko tutaj zrobiłbym że każdy niebieski musi trzasnąć 30 postów w temacie sea of thieves a później odblokowuje się dział Xbox Series  :xboss:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szymek napisał:

Ale jak? Zakładając nowe konto za 17 miesięcy GPU (jeszcze dojdzie cebula z ziomeczkiem) wychodzi jakieś 220 zł gdzie zakup Golda na 24 miesiące to jakieś 400 zł. 

Walnąłem się w obliczeniach byłem pewny że mowie o 12 miesiącach a chodziło o 6, tak jak bracia mówią, najtaniej wyjdzie kupić Golda za 42euro i zrobić konwersję na Ultimate za 4zł 

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja kody na ich walutę wbijałem bez vpn

 

Btw. te problemy z regionami są przez to, że wasze obecne abonamenty są z innego regionu niż ten z którego teraz chcecie kupić.

kupiłem Golda na 12 miesięcy oznaczonego jako EUROPE, powinno działać bez problemu, jednak jest jakiś problem i od godziny działam z supportem MS

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...