Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie miał PC do grania to jutro o 9 łykałbym zamówienie na ich konsolę. Dowalili do pieca z kupieniem tylu świetnych starych marek za jednym zamachem. Szykuje się wyrównana walka w przyszłej generacji. Wydaje mi się ,że konsumenci tylko i wyłącznie na tym zyskają. Najbardziej liczę na konkurencyjną usługę z gierkami od Sony (dostępną na PC:Coolface:). 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tedi007 napisał:

Teraz tylko czekać na informacje, po co, a raczej po kogo, Phil tak często latał do Japonii ostatnimi czasy. :drinks:

 

Nie no, wierzę że już nic nie kupią. Wydali 7.5 MILIARDA dolarów. To robi wrażenie. Nie no, XSX drugim X360, a może i lepszym. :obama: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ukukuki napisał:

Gdybym nie miał PC do grania to jutro o 9 łykałbym zamówienie na ich konsolę. Dowalili do pieca z kupieniem tylu świetnych starych marek za jednym zamachem. Szykuje się wyrównana walka w przyszłej generacji. Wydaje mi się ,że konsumenci tylko i wyłącznie na tym zyskają. Najbardziej liczę na konkurencyjną usługę z gierkami od Sony (dostępną na PC:Coolface:). 


 

szanuj się, kup dla feelingu konsolowego. To taniej niż karta graficzna. 2249 i masz luzik na kilka lat. Ja tam biorę mimo ze mój PC nie ma kwartału 

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:


 

szanuj się, kup dla feelingu konsolowego. To taniej niż karta graficzna. 2249 i masz luzik na kilka lat. Ja tam biorę mimo ze mój PC nie ma kwartału 

Nie no zakochałem się w graniu na PC plus większa biblioteka gierek do tego konkurencja między Steam, MS, gog i Epic na jednej platformie. Za ten hajsik wolę kupić 3070 albo odpowiednika od AMD. 

 

Tak czy siak MS dowalił do pieca i coś czuję ,że to niebiescy będą w tej generacji gonić zielonych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał:

Nie no zakochałem się w graniu na PC plus większa biblioteka gierek do tego konkurencja między Steam, MS, gog i Epic na jednej platformie. Za ten hajsik wolę kupić 3070 albo odpowiednika od AMD. 

 

Tak czy siak MS dowalił do pieca i coś czuję ,że to niebiescy będą w tej generacji gonić zielonych. 


 

Ja tam biorę. Na ściąganie torrentow jestem za stary i na kopiowanie plików do folderu z gra. Gier na PC nie idzie odsprzedać. Poluje na promocje- te są często o niebo lepsze niż na konsolach. 
Na PC mogę ograć wiedźmina czy FPS, resztę na konsoli mogę sobie ograć. Do tego pudełko zawsze moge odsprzedać. 
Nie wiem jak dziś, ale msc temu gamepass na PC był biedny. W Ninja Gaiden black sobie pograłem na konsoli, na PC już nie. 
plusy i minusy ma wszystko, 3k nie kosztuje nowy Xbox. 
jeszcze pomysle nad tym abo. Ale chyba wezmę sama konsole, mam trochę pudełek z one do skończenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...