Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

też mam wrażenie że Xbox Series X i S odpalają wiele nowych gier na zasadzie surowej mocy i brute force.

 

Przyjdzie nam pewnie trochę jeszcze poczekać  na w pełni nextgenowe gry wykorzystujące w pełni nową architekturę i  wszystkie technologie ukryte w nowych Xboxach jak VRS (który jest w stanie dać boosta do wydajności od kilku do kilkunastu procent), wspomiany przez ciebie MeshShading (który pozwoli wyświetlać na ekranie miliony wielokątów jednocześnie), DirectStorage i SFS (które pozwolą błyskawicznie streamować assety, czy DirectML). Ale gdy już się ukażą różnice powinny być widoczne gołym okiem bo zarówno XSX i XSS pozwolą robić gry które byłyby nie do pomyślenia na starszych sprzętach

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bluber napisał:

Nie rozumiem, na Insane nie ma w ogóle podnoszenia. 

 

W 1 i 2 nie było tego w ogóle lub było w ograniczonej fomie, obecnie jest tylko na Insane. Dla mnie to jednak za dużo, najlepszą wypadkową satysfakcji i zaangażowania jest dla mnie hard, gdzie od trójki praktycznie stracił on na znaczeniu. No słabiutka zmiana, bardzo spłycająca doświadczenie.

Odnośnik do komentarza

To już mogę wymienić:

  • Halo Infinite - no bo ile można
  • Psychonauts 2 - bo już miało być na 2020
  • Crossfire X - bo mówi się o tym od dawien dawna, zapowiedziane jeszcze na One'a
  • Grounded - bo wyjdzie niedługo z bety
  • As Dusk Falls - bo to gra małego kalibru, raczej szybciej niż dalej

Reszta, czyli IMO najlepsze mięsko, nie szybciej niż 2022/2023. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...