Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie wiadomo

 

wadą marketingu Microsoftu jest to że za bardzo stara się skupiać na dużych wydarzeniach  w stylu e3. Problem w tym że w okolicach e3 bardzo trudno zostać zauważonym bo wszyscy wtedy organizują swoje wydarzenia. Dlatego Nintendo i Sony wypisało się z tej imprezy i skupiło się na mniejszych ale częstszych pokazach w stylu Directa czy State of Play, co całkiem fajnie zdaje egzamin bo nie ma zbyt dużych okresów posuchy.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Paolo de Vesir said:

Czy ja wiem? Nintendo jest bardzo na rękę praca z MS-em - zwłaszcza, że ten transfer gier byłby bez wątpienia jednokierunkowy.

Fajnie by było jakby apka faktycznie była na switchu, ale problemem może być Nintendo bo na switchu indyki schodzą jak złoto, gdzie te same gry masz w abonamencie MS 

Odnośnik do komentarza

W sumie najbardziej logiczne, ale to z kolei to dalszcze rozdrabnianie. Wtedy XGP byłby w formie:

  • XGP na PC
  • XGP na konsole
  • XCloud na telefony
  • XCloud na Switcha, ale z oddzielną biblioteką niż każda poprzednia wersja usługi.

xdd no nie widzę tego

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Może niech Obsidian się weźmie za New Vegas 2, ale chociaż takie na miarę możliwości graficznych PS4, bo grafika oryginały straszyła już w dniu premiery.

Oby było lepsze niż Outer World's. Ostatnio nawet myślałem, żeby odpalić F:NY na GP, ale mam wrażenie, że mocno się zestarzało

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

Sony nie zgodzi się wydać swojej gry na Xboxa, Death Stranding to ich IP

 

MLB jakoś wydali 

 

  

5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy ja wiem? Nintendo jest bardzo na rękę praca z MS-em - zwłaszcza, że ten transfer gier byłby bez wątpienia jednokierunkowy.

 

Ale wiesz, że xcloud oficjalnie na swtichu równa się zabójstwo dla przepłaconych indyków w e-shopie? A na tym zarabiają i developerzy jak i samo Nintendo pobierajac prowizje platform holdera 

 

  

59 minut temu, zloto napisał:

ale na danej platformie musi być pełna integracja Xbox live

 

A Minecraft na PS i Swtichu nie ma XBL?

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
Xbox na to nie pójdzie, albo będzie chmura z całą biblioteką albo nie będzie jej w ogóle,  Apple też próbowało dyktować jakieś warunki i Microsoft nie zgodził  na ustępstwa.
 



Raczej totalnie na odwrót wink.gif apple nie poszło na ustępstwa i teraz Microsoft się dostosowuje do regulaminu jabłka.


Mlb wyjdzie na xboxie, ale ponoć to wymóg ligi po prostu, aby gra nie była exem.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bluber napisał:

Ale wiesz, że xcloud oficjalnie na swtichu równa się zabójstwo dla przepłaconych indyków w e-shopie? A na tym zarabiają i developerzy jak i samo Nintendo pobierajac prowizje platform holdera 

 

No no, czaję. Właśnie dlatego mówię, że jeśli XCloud miałby funkcjonować na Switchu to jedynie np. w postaci streamingu gier 1st party MS-u, no ale jakoś tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bluber napisał:

 

A Minecraft na PS i Swtichu nie ma XBL?

 

No ale sam zobacz na słowa Spencera. Mówi on o pełnej integracji systemu,  żeby wprowadzić gamepasa na inny sprzęt. Odpalenie jednej gierki, która jest totalnym molochem i do tego należy do MŚ, to co innego niż usługa która wymaga zgody dziesiątek developerów czy wydawców.  Plus podejrzewam, że chciali by używać do tego własnych serwerów i nie bardzo dzielić się dochodami z subow. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lokomotywa napisał:

 

 

czy wy jesteście nowi w branży, że dajecie się na to nabierać?

Przecież takie np. VRS to już działająca technologia dająca niezly boost do  wydajności (ostatnie Gearsy z tego korzystały np), o co chodzi z tym nabieraniem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...