Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, balon napisał:

Tak, tak. Zapewne masz rację. Coś jak wymiana samemu matrycy do Oled za 1 tys zł...


EOT

88117707-2B49-44A4-A697-92CFC7DE31E4.png

 

Dośc szybko łapiesz triggera, szkoda. Matryca oled - przyznałem się do błędu, słabe takie wyciąganie.  

 

To że co druga szkoła "skillsowa" popełnia ten sam błąd logiczny w nazwie niczego nie dowodzi. Wpisz sobie proste zdanie w wyszukiwarce: "zarządzenie czasem czy zarządzanie sobą w czasie" to praktycznie każdy odnośnik to dementuje. Nie można zarządzać czasem bo musiałbyć na niego wpłynąc (np. spowolnić jego upłwy) a fizyka udowadnia że nie można. 

 

Pierwszy z brzegu:

Zarządzanie sobą w czasie

Należy podkreślić, iż nie możemy zarządzać czasem, a jedynie SOBĄ w nim, możemy kontrolować SWOJE zadania osadzone w czasie. Każdy z nas ma taką samą liczbę godzin dziennie; nie możesz dostać dodatkowej godziny bez względu na to, jak jesteś dobry czy słaby w danej dziedzinie. Ha, nie możesz też ponownie wykorzystać minut, które zmarnowałeś poprzedniego dnia. Możesz jednak ZARZĄDZAĆ SOBĄ W TYM CZASIE.

 

Nieważne - chciałem tylko podpowiedzieć że skoro robisz/robiłeś szkolenia to powienieneś to wiedzieć. Jak w tego typu szkoleniach uczestnicze od 14 lat i uwierz mi - trener, trenerowi nie równy. :lapka:

 

EOT

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Nie jestem fanem Kojimy, symulator kuriera wynudził mnie po 7 godzinach. Ale wyobrazam sobie że gdyby Spencer zafundował grę Kojimy to meltdown w na forumku i w całym internecie byłby potężny.

 

Z tego co ostatnio wiadomo, Kojima ma pracować nad jakimś horrorem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schabek napisał:


I rozumiem ze to jest najwazniejsza i kluczowa sprawa dla uzytkownika xboxa?

odwrotnie,, właśnie dlatego nie chciałbym żeby to robili, z obawy o twoje i tobie podobnych zdrowie psychiczne.

 

Jak już pisałem twórczość Kojimy jest mi całkowicie obojętna i nie jestem fanem jego gier 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

odwrotnie,, właśnie dlatego nie chciałbym żeby to robili, z obawy o twoje o tobie podobnych zdrowie psychiczne.

 

Jak już pisałem twórczość Kojimy jest mi całkowicie obojętna i nie jestem fanem jego gier 

 

 

Nie chciałbyś żeby jedna z najbogatszych firm na świecie zainwestowała w twórczość jednego z ciekawszych wizjonerów świata growego tylko dlatego że niektórym to nie jest w smak na potrzeby róznych wojenek?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiekp392 napisał:

statusy zawsze były śmieciowe, a to nawet nie jest cw poza cw, asx po prostu taki jest

w sensie o co chodzi? wrzuciłem tylko spekulacje na temat przyszłego projektu Kojimy i napisałem że gdyby okazało się że robi grę dla Xboxa spowodowałoby to prawdopobnie meltodown w internecie. Nie widze w  tym CW 

Teraz, LiŚciu napisał:

Nie chciałbyś żeby jedna z najbogatszych firm na świecie zainwestowała w twórczość jednego z ciekawszych wizjonerów świata growego tylko dlatego że niektórym to nie jest w smak na potrzeby róznych wojenek?

xd 

 

myśle że Kojima jest mocno przereklamowany, i jest wiele o wiele ciekawszych mniejszych i mniej medialnych twórców, na których warto wydać pieniądze. No ale jeśli Xbox uzna że jednak warto, to nic się nie stanie to ich pieniądze. Ot moje zdanie 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

odwrotnie,, właśnie dlatego nie chciałbym żeby to robili, z obawy o twoje o tobie podobnych zdrowie psychiczne.


Jak wyjdzie na xsx to ogram za 4zl w gamepassie, jak wyjdzie na ps5 to ogram za 3 i pol bomby i zarowno w jednym jak i drugim przypadku moje zdrowie psychiczne nie ucierpi w najmniejszym stopniu czego nie moge powiedziec o was jezeli walkowany od 3 generacji plan „zrobmy tak zeby klapom dupy pekly” znowu nie wypali :lapka:

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Tak, tak schabek, jestes zupelnie neutralny i psycha ci nie siada. Jak się spojrzy się na statusy, tematy ps5 czy destruction all stars, gdzie zostales striggerowany normalnymi postami, to wiadomo z jakiej gliny jestes ulepiony. Nie powinno mnie to dziwic, bo w tematach politycznych tez przezywasz wszystko jakby ci jaja odcinali.

Odnośnik do komentarza

Death Stranding nie wyjdzie na Xboxa, nie ma sensu strzępić ryja. Zresztą, każdy kto chciał to już to ograł, jak nie na PS4 to na PC, szczególnie, że już lata poniżej stówy. DS jest dobre, ale Kojima mając wolną rękę poleciał już grubo i nawet ja, fanboj Kojimy, czasami miałem już dość. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysiekp392 napisał:

no to po co ta linjka? co miała wnieść do tematu?

To był mój komentarz wyrażający obawę że taka gra mogłaby wywołać meltdown, i patrząc po reakcji na forum gdzie niektórzy poczuli się sprowokowani samą plotka że Kojima mógłby robc grę dla Xboxa to niestety wygląda na to że moje są jak najbardziej słuszne

Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Death Stranding nie wyjdzie na Xboxa, nie ma sensu strzępić ryja. Zresztą, każdy kto chciał to już to ograł, jak nie na PS4 to na PC, szczególnie, że już lata poniżej stówy. DS jest dobre, ale Kojima mając wolną rękę poleciał już grubo i nawet ja, fanboj Kojimy, czasami miałem już dość. 

Temat tyczy się nowej gry Kojimy, epizodycznego horroru który robił początkowo dla stadii

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gdyby Psychonauts 2 pominęło Sonke to byłaby to bardzo chujowe zagranie. Bo pamiętajmy że gra początkowo powstawała i była finansowana z programu kickstarter gdzie ludzie wpłacali pieniądze na produkcje gierki, a w zamian obiecywano im że gra ukaże się na ich platformę w tym m.in oczywiście PS4. Więc na ich miejscu czułbym się mocno oszukany gdyby ostatecznie gra ominęła plejstejszyn.

 

Tak swoją drogą, Psychonauts 2 powinno mieć premierę już niedługo, z tego co wiadomo gra jest na etapie ostatnich szlifów więc jest szansa na premiere w maju lub lipcu wg wielu osób. 

Odnośnik do komentarza

chciałbym żeby wyszła wcześniej:

 

w moim wymarzonym świecie wyglądałoby to tak:

Psychonauts - maj

Microsoft Flight Simulator - lipiec

Halo Infinite  - listopad

a po drodze exy third party jak: Ascent, DarkTide, Scorn, Crossfire, Stalker 2 (xd) 

 

tak sobie wymarzyłem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...