Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Bielik napisał:

Ej a gdzie znajdę licznik ile w dana grę grałem? Z tego co pamiętam coś takiego na xboxie jest do wglądu.

w centrum gry często są takie statystyki, a raczej były bo coraz mniej gier to obsługuje niestety (nie wiem jaki jest tego powód)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

A nie Nintendo? Nie było już tego na Wii?

 

Możliwe, po Gacku nie miałem już żadnej konsoli stacjonarnej od Nintendo. W przenośniakach te statystyki to było głównie czas spędzony w grze, a na Xone gra zliczała masę innych ciekawych rzeczy i w dodatku ustawiała ranking wśród znajomych (wciąż liczę, że któregoś dnia prześcinę @MaZZeo w ilości h w Halo5). 

9 minut temu, kubson napisał:

jedyna gra która ma zepsuty licznik w moim przypadku to PoE

 

Patrząc na XOS większość w które ostatnio grałem raczej nie miały żadnych, nawet licznika godzin co mnie smuci, bo lubię porównać e-fiuta godziny między ziomkami.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:
14 minut temu, kubson napisał:

jedyna gra która ma zepsuty licznik w moim przypadku to PoE

 

Patrząc na XOS większość w które ostatnio grałem raczej nie miały żadnych, nawet licznika godzin co mnie smuci, bo lubię porównać e-fiuta godziny między ziomkami.

Gram teraz w Gears 5, Dirt 5 oraz oststnią Yooke i nigdzie nie zlicza. Wywala info że nie ma statystyk dla tej aktywności czy jakoś tak.

 

Zdziwiony byłem szczególnie tym G5. Może coś updatują?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, areka napisał:

A co dostajecie kupując iksboksa? No właśnie. 

 

odpowiadam we właściwym temacie na pytanie z działu o PS5, żeby nie było gownoburzy. 

 

Akuarat jeśli chodzi o gry multiplayer to xbox nie ma się czego wstydzić, bo raz że już ma zapowiedziane następne gry multiplayer jak np. Halo Infinite, to dodatkowo starsze gry jak Forza Horizon 4 4, Sea of Thieves, Gears 5 cały czas żyją i są cały czas wspierane o nową dodatkową zawartość, również na nowej generacji. 

Żadna inna organizacja first party nie ma tak długo żyjących i rozwijanych gier. takie są po prostu fakty. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

 

odpowiadam we właściwym temacie na pytanie z działu o PS5, żeby nie było gownoburzy. 

 

Akuarat jeśli chodzi o gry multiplayer to xbox nie ma się czego wstydzić, bo raz że już ma zapowiedziane następne gry multiplayer jak np. Halo Infinite, to dodatkowo starsze gry jak Forza Horizon 4 4, Sea of Thieves, Gears 5 cały czas żyją i są cały czas wspierane o nową dodatkową zawartość, również na nowej generacji. 

Żadna inna organizacja first party nie ma tak długo żyjących i rozwijanych gier. takie są po prostu fakty. 

 

No u Nintendo ale nie wiem czy to jest zaleta xd

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, balon napisał:

Gram teraz w Gears 5, Dirt 5 oraz oststnią Yooke i nigdzie nie zlicza. Wywala info że nie ma statystyk dla tej aktywności czy jakoś tak.

 

Zdziwiony byłem szczególnie tym G5. Może coś updatują?

U mnie git. W Gearsach Ultimate mi tylko nie pokazuje z ogranych ostatnio . Za to nie wyświetlają się achivki. Większość gier 0%. Od pokazu Sony problemy z Xbox Live :obama:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szymek napisał:

U mnie git. W Gearsach Ultimate mi tylko nie pokazuje z ogranych ostatnio . Za to nie wyświetlają się achivki. Większość gier 0%. Od pokazu Sony problemy z Xbox Live :obama:

Mnie te Gearsy 5 zdziwiły. Obecnie tak trafiłem, że gram w 3 dość nowe gierki i nigdzie nie zlicza.

 

Ogolnie to mnie wali, bo i tak zaliczam na stoperze jak gierka nie liczy :lapka:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, ASX napisał:

granie ze stoperem? tego jeszcze nie było :obama:

 

no ale rozumiem balona, zapracowany ojciec wiec każda minuta musi się liczyć 

 

36 minut temu, Szymek napisał:

Serio? :)i co zapisywanie na telefonie?

Az się przypominają czasy jak pisało się różnego rodzaju zapiski na karteczkach odnośnie gier :)

 

Taaa od lat tak zaliczam. Nie raz o tym pisałem w konsolowej tęczy czy growych podsumowaniach roku.

 

Ogólnie swego czasu robiłem dużo szkoleń z zarządzania czasem i sam w tym się lubuje, więc takie staty się dobrze  sprawdzają.

 

No a jak ma się do tego kilka hobby, dość szeroki budżet na różne zajawki  w korelacji z żoną i dwójką dzieci oraz dość absorbującą pracą to trzeba trzymać czasową dyscyplinę. Polecam zapracowanym tatuśkom, którzy twierdzą, że nie mają czasu na granie.

 

W załączeniu wycinek z przykładowej growej listy. Dobrze że już większość gierek to zlicza. Od 2012 to robię:obama:

81C8DF89-6FF0-4455-BBC3-C1133547A6F2.png

38 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Mi by się nie chciało ;p 

Większość gierka zlicza. Jak nie to odpalasz przed graniem stoper w tel i wyłączasz na koniec grania. Jakieś 3 sek czasu tracisz i dwa kliknięcia ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

Większość gierka zlicza. Jak nie to odpalasz przed graniem stoper w tel i wypaczasz na koniec grania. Jakieś 3 sek czasu. 

Sama idea świetna bo to w sumie główna statystyka pokazująca jak dobrze z danym tytułem się bawimy. Tylko ja nie lubię mieć telefonu pod ręką jak gram, często po powrocie do domu wkładam go do szuflady aby się nie rozpraszać w czasie relaksu powiadomieniami itp. Dlatego podobna mi się to ,że powoli standardem staje się licznik czasu gry. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Sama idea świetna bo to w sumie główna statystyka pokazująca jak dobrze z danym tytułem się bawimy. Tylko ja nie lubię mieć telefonu pod ręką jak gram, często po powrocie do domu wkładam go do szuflady aby się nie rozpraszać w czasie relaksu powiadomieniami itp. Dlatego podobna mi się to ,że powoli standardem staje się licznik czasu gry. 

To możesz zegarek włączyć;)

 

Tak serio to nikogo do tego nie namawiam. Mi się to sprawdza i pomaga zarządzać czasem, pewno sam na studiach czy będąc singlem bym się na takie coś mocno wysrał.
Cieszcie się swoją zajawką, to jest najważniejsze:lapka:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, balon napisał:

Ogólnie swego czasu robiłem dużo szkoleń z zarządzania czasem i sam w tym się lubuje, więc takie staty się dobrze  sprawdzają.

 

 

Niestety w naszym świece nie ma możliwości zarządzania czasem. Mam na mysli to że nie można czasu przesunąc w jedną lub w drugą stronę. Z tego co wiem jeszcze wehikułu czasu czy innego tego typu urządzenia nie ma. Jedyne co można to zarządzać sobą w czasie i pewnie to miałeś na myśli:)

 

A żebyś nie odebrał tego jako złośliwość to podpowiem że też tak kiedyś komuś powiedziałem że "ucze się zarządzać czasem" to mnie ten ktos poprosił o liczby z totka sprzed 4 dni:)

 

Wybaczcie że nie na temat!

Edytowane przez LiŚciu
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LiŚciu napisał:

 

 

Niestety w naszym świece nie ma możliwości zarządzania czasem. Mam na mysli to że nie można czasu przesunąc w jedną lub w drugą stronę. Z tego co wiem jeszcze wehikułu czasu czy innego tego typu urządzenia nie ma. Jedyne co można to zarządzać sobą w czasie i pewnie to miałeś na myśli:)

 

A żebyś nie odebrał tego jako złośliwość to podpowiem że też tak kiedyś komuś powiedziałem że "ucze się zarządzać czasem" to mnie ten ktos poprosił o liczby z totka sprzed 4 dni:)

 

Wybaczcie że nie na temat!

Tak, tak. Zapewne masz rację. Coś jak wymiana samemu matrycy do Oled za 1 tys zł...

 

Gościu  to jest normalna, potoczna nazwa takich szkoleń, tym bardziej na forum o grach video:whyyy:


EOT

88117707-2B49-44A4-A697-92CFC7DE31E4.png

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...