Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox Series S zyska na znaczeniu kiedy zaczną w końcu ukazywać się nextgenowe gry korzystające z mocy nowych konsol. 

 

Konsola jest głównie skierowana do zwykłych graczy którzy przesiedzieli mijającą generację na bazowaych wersjach konsol których nie interesuje 4K. A ci obecnie nie czują potrzeby przesiadki na nową generację bo 99% wychodzących obecnie gier to crossgeny, do których spokojnie wystarczają stare konsole.

 

Ale gdy to się skonczy i pojawia się gry pokazujace moc nowej generacji jestem w stanie sobie wyobrazić że konsola za 1300 zł z gamepassem może zrobić furorę i obstawiam że w ogólnym rozrachunku XSS sprzeda się więcej niż XSX

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

W teorii ten Series S powinien sprzedawać się dużo lepiej. Jako maszynka do GamePassa, dla mniej wymagających, to złoto. Marketingowo w tej materii MS jeszcze musi sporo popracować. Nie wiem, czy to moje wrażenie, ale tym XSS interesują się głównie core gamers. A chyba nie taki był zamysł?

Dwa słowa: brak napędu. Gdyby nie to, że wszystkie gierki z płyt których mogę użyć na XSX nie zadziałają z automatu na XSS to sam bym rozważał zakup malucha jako uzupełnienia na wyjazdy, a tak to jest hard pass. Dużo gierek kupuję w cyfrze, ale nadal nie wszystkie (i pomijam tu fakt, że niektóre gierki zalegające mi na półce są już niedostępne do kupienia w dystrybucji cyfrowej).

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze z bratem kupuje na spółkę gry, Cold War niby jakieś 360 zł kosztował, ale na dwóch nie wygląda to tak źle (i ile jeszcze grania po multi), do tego gramy sobie praktycznie w to na 3 Xboxach (ja na X albo S, on na X), na każdym modelu śmiga bez problemu.

 

a teraz jakbyśmy mieli w to samo grać na PC? każdy osobno musiałby kupić grę, mieć odpowiedni PC żeby to odpalił w jakiejkolwiek jakości, przecież to kosmos jakiś by był

 

PC kompletnie się nie opłaca, szczególnie teraz, jak karty graficzne to chodzą po kosmicznych cenach.

Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, Bzduras said:

A to VLC Player ze sklepiku MS

Nie wykrywa filmów ani napisów... Na TV przez VLC wykrywa filmy, ale nie widzi napisów...

Edit podłączyłem do USB z tyłu i wykrywa filmy ale dalej napisów nie  ma. 

Edit2 zmieniłem na format .srt i poszło naTV

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sedrak
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Pillarsy 2 na pc i odblokowują mi się achievementy w grze, ale do profilu nic nie dodaje. Rozwiązanie - ustawić region i zegar w windowsie na USA i po wejsciu do gry się odblokują :reggie: Nie wiem czy to wina apki, gry czy obu, ale wcześniej czegoś takiego nie było. Wkurza mnie też, że za każdym razem po włączeniu gry minimalizuje ja i trzeba czekać na okno i nacisnąć, że się loguję. Kurwiu, przecież włączyłem grę przez apkę będąc zalogowanym. Aż się nie chce grać na pc przez te wszystkie jazdy z aplikacją xbox.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...