Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Agresja niepotrzebna ale ma racje. AOE to wciąż gra PC'towa, jak ktoś nie ma dobrego pc i nie gra na pc to nie zagra w AOE i nic tego nie zmieni nieważne w jaki papierek M$ to ubierze.

Ale w jaki papierek ms to ubiera? Udają, że gierka jest na xboxa czy co? 

Odnośnik do komentarza

To trochę niepokojące dla posiadaczy konsol że w tym całym ekosystemie xboxowym to posiadacze pecetów są największymi wygranymi, bo to oni dostali już kilka gier które na konsole trafią z opóźnieniem (jak Gears Tactics i Flight Simulator) albo raczej nie wyjdą (Age od Empires). 

 

I tego jawnego olewania posiadaczy konsol i tego w żaden sposób nie powinno się i nie da się obronić

 

Dlatego jeśli ktoś ma opłacony Gamepass Ultimate to zwyczajnie opłaca się, jeśli ktoś nie chce aby omijały go gry, złożenie peceta. Chociaż wiadomo że czasy na to są ciężkie

 

Z drugiej strony jest taka marką jak Age od Empires i to bardzo fajnie że Xbox przywraca ja po tylu latach do życia i to w takiej formie i z takim budżetem, to akurat powinno się chwalić

Odnośnik do komentarza
Teraz, lpcl napisał:

Ale w jaki papierek ms to ubiera? Udają, że gierka jest na xboxa czy co? 

No ale jak to przecież Xbox to platforma? Serio cieszę się z kierunku jaki obrali, cieszę się z gamepassa itd ale fakty pozostają faktami. Jeżeli nie wymyślą jakiegoś streamu pc'towych gier na konsoli to trochę to ich hasło game anytime/anywhere (...) jednokierunkowe.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

No ale jak to przecież Xbox to platforma? Serio cieszę się z kierunku jaki obrali, cieszę się z gamepassa itd ale fakty pozostają faktami. Jeżeli nie wymyślą jakiegoś streamu pc'towych gier na konsoli to trochę to ich hasło game anytime/anywhere (...) jednokierunkowe.

Pisałem tutaj o konsolach, nie chciało mi się ich wszystkich wymieniać. Mogłeś sobie to darować. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

No ale jak to przecież Xbox to platforma? Serio cieszę się z kierunku jaki obrali, cieszę się z gamepassa itd ale fakty pozostają faktami. Jeżeli nie wymyślą jakiegoś streamu pc'towych gier na konsoli to trochę to ich hasło game anytime/anywhere (...) jednokierunkowe.

 

Zgadzam się w pełni. Niby Xbox w centrum, ale jakoś tak ostatnie duże premiery były pod PC-ta. Jak konsolowe exy mają lądować na PC, ale gry z PC na konsoli już nie to niezłe dymanko. xd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

Ekosystem xboxa a ciekawy jest też fakt, ze w tym ekosystemie blacharze mogą grac w multi w grach ms bez golda ale posiadacze xbox juz za granie w multi w tych samych grach są zmuszeni opłacać golda lub gpu. 

To fakt, haracz za grę online to czyste zdzierstwo i przeżytek, mam nadzieję że Xbox zlikwiduje to jak najszybciej, bo nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia jak można kazać  ludziom w 2021 r  płacić za grę online...

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

To fakt, haracz za grę online to czyste zdzierstwo i przeżytek, mam nadzieję że Xbox zlikwiduje to jak najszybciej, bo nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia jak można kazać  ludziom w 2021 r  płacić za grę online...

 

Myślę, że napisanie petycji jak u konkurencji może rozwiązać sprawę. xd

Odnośnik do komentarza

No ciekawe ile kosztuje utrzymanie tej całej infrastruktury sieciowej xbox Network i psn. Steam też ma infrastrukturę ładnie rozwinięta jednak tam płacić nie trzeba więc się da. Jak gramy w Fifę, cod itd to i tak na serwerach acti czy ea. Ludzie juz są przyzwyczajeni do płacenia więc ciężko powiedzieć czy coś się zmieni.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

To trochę niepokojące dla posiadaczy konsol że w tym całym ekosystemie xboxowym to posiadacze pecetów są największymi wygranymi, bo to oni dostali już kilka gier które na konsole trafią z opóźnieniem (jak Gears Tactics i Flight Simulator) albo raczej nie wyjdą (Age od Empires). 

 

I tego jawnego olewania posiadaczy konsol i tego w żaden sposób nie powinno się i nie da się obronić

 

Dlatego jeśli ktoś ma opłacony Gamepass Ultimate to zwyczajnie opłaca się, jeśli ktoś nie chce aby omijały go gry, złożenie peceta. Chociaż wiadomo że czasy na to są ciężkie

 

Z drugiej strony jest taka marką jak Age od Empires i to bardzo fajnie że Xbox przywraca ja po tylu latach do życia i to w takiej formie i z takim budżetem, to akurat powinno się chwalić

 

 

ale bzdury, na konsole masz znacznie wiecej gier w gamepass do tego nawet teraz na pc jest omijane outriders czy gta 5

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lokomotywa napisał:

 

 

ale bzdury, na konsole masz znacznie wiecej gier w gamepass do tego nawet teraz na pc jest omijane outriders czy gta 5

Mimo wszystko, będąc niedzielniakiem kupujesz takiego CoDa czy Fifę na premierę mając w pompie inne gierki i musisz kupić Golda albo Plusa żeby pograć w sieci bo tak i chuj. Przykład mojego brachola, pyka sobie rekreacyjnie w fifę i musi płacić za możliwość patrzenia na rage quity innych graczy :reggie::xboxssie::kaz:

Odnośnik do komentarza

Te fable to by mogli dać z tym boostem to może w końcu ograłbym tę trójkę. A jak już tu wspominaliście od anniversary też odbiłem się kilkukrotnie. Jedynkę ogrywałem jeszcze na pc i to był dla mnie sztos a w tym remasterze gdzieś uleciał ten klimat. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, ASX napisał:

Proponuje nie karmić troka i nie dawać mu atencji

Zaprzeczysz tutaj że nie płacą Ci za pisanie peanów? Jeśli tak to oznacza że albo jesteście obaj kompletnie nieobiektywni albo serio polecam tomograf. 

Nie musisz odpisywać. Obrzydziloscie mi lekturę tego tematu jak mendrek kiedyś a już wasze rozkminy na temat gier aaa gdzie balon próbował się czegoś dowiedzieć. No kurva szkoda gadać. 

Edytowane przez mozi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, mozi napisał:

Zaprzeczysz tutaj że nie płacą Ci za pisanie peanów? Jeśli tak to oznacza że albo jesteście obaj kompletnie nieobiektywni albo serio polecam tomograf. 

Nie musisz odpisywać. Obrzydziloscie mi lekturę tego tematu jak mendrek kiedyś a już wasze rozkminy na temat gier aaa gdzie balon próbował się czegoś dowiedzieć. No kurva szkoda gadać. 

Słuchaj ziomeczku, nie wiem kim jesteś, kojarzę cię tylko z tego że od czasu do czasu z partyzanta minusujesz moje posty.

 

Pojawiasz się w tym temacie znikąd i nie wnosisz nic merytorycznego dyskusji oprócz jakiś osobistych inwektyw w moją stronę.

 

Ale przykro mi, nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę odpowiadał na te personalne zaczepki, pozwolę sobie odpowiedzieć tylko słowami wielkiego poety Juliusza Tuwima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

To trochę niepokojące dla posiadaczy konsol że w tym całym ekosystemie xboxowym to posiadacze pecetów są największymi wygranymi, bo to oni dostali już kilka gier które na konsole trafią z opóźnieniem (jak Gears Tactics i Flight Simulator) albo raczej nie wyjdą (Age od Empires). 

 

I tego jawnego olewania posiadaczy konsol i tego w żaden sposób nie powinno się i nie da się obronić

 

Dlatego jeśli ktoś ma opłacony Gamepass Ultimate to zwyczajnie opłaca się, jeśli ktoś nie chce aby omijały go gry, złożenie peceta. Chociaż wiadomo że czasy na to są ciężkie

 

Z drugiej strony jest taka marką jak Age od Empires i to bardzo fajnie że Xbox przywraca ja po tylu latach do życia i to w takiej formie i z takim budżetem, to akurat powinno się chwalić


Moziemu chodzi o to, że kupa brzydko pachnie. Dla Ciebie kupa z logo Xbox pachnie. Tyle.

 

Co do postu cytowanego, to już od poprzedniej generacji wiadomo, że posiadanie Xbox traci sens i że lepiej postawić PC. Aktualnie usługa i połączenie z EA jeszcze mocniej i głębiej wbiło gwoździa. 
Marka sama w sobie nie przebije PlayStation czy Nintnedo. 
Ja mimo PC i tak kupiłem xboxa- dla feelingu :xboss:Cena i tak niższa niż dobra karta graficzna. 
Musisz postawić PC albo akceptować nisze w postaci konsoli.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, iluck85 napisał:

Moziemu chodzi o to, że kupa brzydko pachnie. Dla Ciebie kupa z logo Xbox pachnie. Tyle

Jak robią coś dobrze to ich chwale, a jak źle to jak np. z placeniem za grę online czy brakiem portów na pc to ich krytykuje.  Więc kupa jest kupą niezależnie jakie nakleisz na nią logo

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest teraz ale jak rok temu ogrywałem gierki z GP na PC to z co drugim tytułem były jakieś problemy. Gears Ultimate - ścierwo nie port, non stop dziwne przycięcia, fpsy latają od 20 do 75; Gears 5 - przycięcia przy przechodzeniu z jednej lokacji do drugiej; Halo Reach - skopany dźwięk; Hellblade: Senua's Sacrifice - non stop resetowanie ustawień, niestabilny framerate i jakiś dziwny bełt na ekranie. I z tego co czytałem to były wtedy bardzo częste problemy o których użytkownik Xa nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Jak robią coś dobrze to ich chwale, a jak źle to jak np. z placeniem za grę online czy brakiem portów na pc to ich krytykuje.  Więc kupa jest kupą niezależnie jakie nakleisz na nią logo

Na Dudę głosowałeś mimo tego że pachniał kupą  i robił wszystko źle więc twoje wybory są dyskusyjne. A i ogólnie zachowujesz się jak jakiś członek sekty spencera. Nawet jak próbujesz być bezstronny. 

 

Co do Xboxa to wygrywa obecnie jedną ale zajebista rzeczą nad pc. Jest dostępny i jest w normalnej cenie. Składanie obecnie pc to sport ekstremalny. Jeżeli ktoś chce grać w nowości jak re8, outriders czy nier w jak najlepszej jakości najbardziej opłaca się obecnie kupić xsx. Ps5 też jak będzie dostępny w sklepach bez gówno bundli. A karty graficzne przez tych kopaczy nie wiem kiedy będzie można normalnie kupić. Głupi ja ze czekałem na rtx 3xxx zamiast kupić w tamtym roku 2080 :ragus:.  Z drugiej strony na moim poczciwym 8 letnim pc przeszedłem gears tactics 6 miesięcy przed graczami Xboxa i myślę że aoe4 też da radę. 

 

Mi tam podoba się posiadanie jednocześnie pc i Xboxa. Jeszcze gdyby play anywhere działało zawsze. Czasem jest to świetne mogę pograć na konsoli, pc w domu czy pc w pracy i ten sam sejw przechodzi. Niestety za rzadko to jest zaimplementowane. A i fajnie że są różnice w game pass pc i xbox. Dzięki temu mamy większe zróżnicowanie gier i mogę sobie na konsoli ograć np outriders  a na pc crusader Kings. Przez to game pass ultimate staje się opłacalny. Inna sprawa że apka Xbox na pc to gówno obsrane i czasem np gier nie usuwa i muszę w rejestrze grzebać (a to tylko jeden z wielu problemów). Mogliby spiąć poślady w ms i w końcu z bety wyjść. 

 

  • Plusik 3
  • Haha 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...