Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, maxoffe napisał:

Ja także mając 2 konsole mam podobne odczucia. 

Jednak chyba postanowiłem że po premierze nowego Ratcheta PS5 pójdzie do źyda....

Choć patrząc na nowego Horizonta mam pewne wątpliwości. 

Grafika bajka, eh Sony to potrafi zrobić gry. Z drugiej strony poprzedni Horizon mnie jakoś trochę znudził, nie przeszedłem do końca i tu powstaje wątpliwość o sprzedaży Pleyki. 

Z drugiej strony miałem w miarę mocny PC i nie po to go sprzedawałem by teraz utrzymywać 2 średniej jakości konsole, bo nie taki był mój zamiar. 

I bądź tu mądry, ale chyba zrobię jak zawsze czyli podstawową konsolą zostanie Xbox, a PS kupię za za jakiś czas jak uzbierają się konkretne EXy. 

Przejdę je i konsola do sprzedaży jak zawsze... :-

 

Robiłem tak cała poprzednia generację :) I wcześniejszą też. 

Trzymałem Xboxa, a Ps3/4 dokupiłem jak wyszły 3/4 dobre gry. PS3 nie pamiętam. Ale PS4 miałem 3 na bank. W tym jedno zwykłe, Pro i na końcu kupiłem Slim. 

Ktoś z boku patrzy i pyta mnie po co sprzedaje ciągle. Jest to głupie i bezsensu.  Nie było, bo strata na konsoli była na poziomie premierowej gierki albo trochę więcej. Czyli dla mnie żadna strata, a dzięki temu ograłem wszystko co chciałem i nie byłem ograniczony jak wielu do jednej marki przez cała generację. Mówię do kumpla -kup Xboxa. - tam nic nie ma dla mnie. Jak Ci żal kasy, a na koniec generacji koszt na poziomie 1000/1300, to sprzedaj PS4 i potem wrócisz do Sony. -nie, bo to bezsensu. 

No cóż, jego strata nie moja. Aczkolwiek nadmienię, że ostatnie Slim dostało najwięcej po cenie i bujałem się ponad miecha żeby sprzedać. Ale Ps5 za kwartał miało się pojawić. 

Kupiłem Ps5 tylko dlatego, że chciałem MIEĆ, nic więcej. Leży i się kurzy. Nie mam już czasu ani ochoty na sprzedaż, pakowanie, wysyłkę. Do tego dochodzi fakt, że aktualnie sprzedaż na allegro jest jakimś nieporozumieniem przez prowizję. A na OLX 90% wiadomości to zawracanie dupy, propozycję cenowe są obrazem nędzy i rozpaczy. 

Tym samym temat odpuściłem, dokupię Ratcheta jak zejdzie z ceną do poziomu 150zł, bo fanem serii nie jestem i nie dam za tego platformera ponad 300zł. Jak uda mi się skończyć co mam, to coś się pojawi. 

Chciałem mieć- mam. Nic więcej. 

Jeżeli nie widzisz nic na horyzoncie, to sprzedaj, skup się na grach w Gamepassie, ogrywaj lepiej, ładniej na Pc. 

Nie ma co rozkminiać nad konsolą, bo nie ten poziom cenowy. 

Jakbym kupował auto w salonie za 220 tysięcy to był kminił wiele rzeczy, ale konsolki do gier nie będę rozmyślał za ponad 2 tysiące. 

To moje podejście :) Jak wyżej, ja nie rozkminiam, nie szukam aspektów. Chce coś, to biorę. Wolę kupić Oculusa za 1600zł i nawet sprzedać za 1200 za miesiąc. Ja sprawdziłem i się pobawiłem- kosztowało mnie to 400zł. Jak ktoś woli myśleć czy warto, czy są gry, czy będą gry, a sprzedanie dalej jest głupie i po co kupować.... to ok.  

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja w tamtej generacji miałem 3 lub 4x PS4, 2x PS4 pro, 1x xone, 2x xonex. W tej kupiłem od razu obie i tak zostaje do końca. Nie będę się bawił w sprzedaże bo zawsze się coś traci kasy, trzeba poświęcić czas na wystawienie i wysyłkę. No chyba, że wyjdą wersje pro to się pomyśli nad zmianą. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czytam sobie to forum i patrze w co gramy …. w gry z poprzedniej generacji co jest trochę słabe, brakuje chociaż jednej gry która dała by nam namiastkę tego po co kupiliśmy nowy sprzęt. Mam PS5 które gra Returnal spowodowało to czego dawno nie doświadczyłem, czyli lizanie ściany, oglądanie kurzu, pauzowanie gry i gapienie się na detale, czyli nowa jakość.

Chyba ze jakaś grę przegapiłem, ale na nowa generacje a nie podrasowany port :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza

Ja gram w gry z poprzedniej generacji bo nie miałem Xboxa tylko ps4. Co w tym złego? Gram też nieraz w gry ze snesa.

Świadomie tę generację rozpocząłem od microsoftu i nadrobiłem masę świetnych pozycji i jeszcze kilka przede mną. Ps5 kupię jak będzie normalna cena i co najmniej 3 exy na jakie mam ochotę. Narazie jest demon souls i nic na horyzoncie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie o to mi chodzi, to działa tylko brakuje powiadomienia że np screen się wrzucił. W apce mam info że powiadomienia są wyłączone i sprawdź ustawienia urządzenia no i tutaj lipa bo w powiadomieniach w ogóle nie mam apki xbox. 
 

przeinstalowałem i działa ale strasznie mulaście ta apka lata

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
8 minut temu, iluck85 napisał:

Ta konsola ma jedna wadę i jest to paradoks. 

Pojemność dysku twardego i brak napędu.... Tam powinno być minimum 2TB.

Niestety podniosłoby to znacznie cenę i wtedy zupełnie nie miałby sensu zakup tej konsoli. Zresztą nie wiem jak tam sprzedaż xss wygląda, raczej nie rewelacyjnie ale tak jak było to pisane w ubiegłym roku nie ma zbyt wielkiego sensu wydawanie drugiej słabszej konsoli. Już lepiej jakby dostarczyli więcej xsx do sklepów. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie od zawsze najtańsze konsole sprzedają się co najmniej dobrze. 

 

Teraz gdy generacja dopiero się zaczęła to naturalne że sprzedaz konsol napędzana jest przez hardcore'ow którzy oczekują mocy i nowych wrażeń i są gotowi zapłacić grube pieniądze na swoje hobby.

 

 

Myślę jednak że gdy zaczną wychodzić duże nextgenowe produkcję i skonczą się crossgeny (dziś wielu casuali nie czuje potrzeby wymiany sprzętu bo prawie wszystkie produkcję to crossgeny),to z  czasem casuale zaczną dochodzić do głosu i taka konsola jak Series S  w ogólnym rozrachunku XSS będzie większym hitem sprzedażowym niż XSX.

Możecie sobie zapisać ten post :asax:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, ASX napisał:

Generalnie od zawsze najtańsze konsole sprzedają się co najmniej dobrze. 

 

Teraz gdy generacja dopiero się zaczęła to naturalne że sprzedaz konsol napędzana jest przez hardcore'ow którzy oczekują mocy i nowych wrażeń i są gotowi zapłacić grube pieniądze na swoje hobby.

 

 

Myślę jednak że gdy zaczną wychodzić duże nextgenowe produkcję i skonczą się crossgeny (dziś wielu casuali nie czuje potrzeby wymiany sprzętu bo prawie wszystkie produkcję to crossgeny),to z  czasem casuale zaczną dochodzić do głosu i taka konsola jak Series S  w ogólnym rozrachunku XSS będzie większym hitem sprzedażowym niż XSX.

Możecie sobie zapisać ten post :asax:

Ile zeszło tych xsx i xss? 

Odnośnik do komentarza

1.4k to wciąż duża cena jak na konsolę do passa, ale za 750zl o których pisał inch to nawet chwili bym się nie zastanawiał. Zwłaszcza po odcięciu się od poprzedniej generacji, 1440p/60 w RE8? Czuję że teamy 1st party wyciągnął z tego sprzętu mnóstwo potencjału.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lpcl napisał:

Ile zeszło tych xsx i xss? 

nieoficjalnie ok. 5mln

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

1.4k to wciąż duża cena jak na konsolę do passa, ale za 750zl o których pisał inch to nawet chwili bym się nie zastanawiał. Zwłaszcza po odcięciu się od poprzedniej generacji, 1440p/60 w RE8? Czuję że teamy 1st party wyciągnął z tego sprzętu mnóstwo potencjału.

1350zł to śmiesznie niska cena za nextgena, baaaa jest już trochę gier gdzie ten maluch zawstydza ps5 pod względem płynności/szybkości w grach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...